Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Жорсткість і прогрес
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.02.2009, 00:44   #1 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Irish
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg

Снаряга: морально застаріла :)
Жорсткість і прогрес

Доброї пори доби всім!

У мене питання: як впливає жорсткість лижі на загальну техніку катання і прогрес в навчанні?

Перепрошую, якщо питання не зовсім розумне, але я сам самоучка і мені ніхто цього ніколи не пояснював. Я намагаюся освоювати більш складні техніки на своїх м'яких лижах, але часто помічаю, що в різаних поворотах зриває п'ятки (торсійна жорсткість?), вихід з повороту ускладнений. Я розумію, що я ще повний чайник в карвінгу і можливо тут лижі ні при чому , але от задався таким питанням, чи не переріс я їх повністю і чи не вимагаю від них забагато чи неможливого?

Наперед дякую!

P.S.
Купівлю нових лиж вже заплановано...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2009, 08:55   #2 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
для початку скажи вагу зріст модель лижки. А далі вже можна про щось говорити.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2009, 09:33   #3 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Viking
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Atomic Izor 5:3 2007
У меня такая же проблема, перед прошлым сезоном покупал себе лыжи. Откатал на них 30 дней. По началу все было ОК, но вырос из них очень быстро - стали для меня мягкими и не хватает отдачи (Мой рост 180, вес 75, лыжи Атомик Изор 7:5 ростовка 170). На больших скоростях ведут себя не стабильно, постоянно приходиться контролировать пятки - так и норовят сброситься. В крайнем выезде на Драгобрат после пары спусков отдал их девушке, себе взял саломоновские блейды в прокате. У девушки мягкие Роси немного мягче моих. Ее техника спуска оставляла желать лучшего, по поводу чего мы постоянно спорили, я говорил что нужно делать и как это надо делать, а она - не могу, не получается, я стараюсь... В общем выглядело это как поворот переступанием на малой скорости. Но первый же спуск на моих лыжах и картина поменялась - лыжи параллельны, скорость увеличилась в разы, начала резать дуги. Сейчас присматриваю себе жесткие лыжики, только с назначением не определился - или универсал, или слаломка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2009, 09:45   #4 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Irish
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg

Снаряга: морально застаріла :)
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
для початку скажи вагу зріст модель лижки. А далі вже можна про щось говорити.
Лижі - Rossignol Open90 05/06. М'яка і легка лижа (~2 кг) для початківців, ріст 170 при моїх 178 і 78кг.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2009, 10:00   #5 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Якщо ти прихильник Россі, візми Оверсайз 6, я катнув пару раз на цій лижці, досить пристойна в ростовці ~160, але для мене мягкувата. Це щось подібне до Атомік метрон 8, або Елан МФ8, вирішальний фактор ціна
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2009, 10:40   #6 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Irish
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg

Снаряга: морально застаріла :)
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Якщо ти прихильник Россі, візми Оверсайз 6, я катнув пару раз на цій лижці, досить пристойна в ростовці ~160, але для мене мягкувата. Це щось подібне до Атомік метрон 8, або Елан МФ8, вирішальний фактор ціна
Дякую! Я взагалі-то не проти стати щасливим власником Magfire78ti , але поки ніде їх не можу знайти.
Мене більше цікавить в даному питанні не вибір лиж, а загалом зв'язок між жорсткістю і потенціалом самої лижі, будь-якої.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2009, 10:51   #7 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Чим жосткіше лижка ти вище стабільність, і якість відчудття повороту.Як приклад наведу досвід Ryzyk. Елан А06 160см зріст і приблизну вагу ти бачив, вона нас фоткала. В темі http://extreme.com.ua/forum/kashpiro...html#post16508 можеш глянути як було до того як вона одягнула мої МФ10. На минулі вихі я їй дав покатати на мої лижах, відкатала 1 день, переважно на першій чорній, враження були наступні "Ця лижа не хоче їхати повільно, вона хоче швидкості, вистрілює в повороті і перекидає в наступний, не вибачає помилок." І ще один ньюанс, покатався на її А06, відчув що лижка рискає і поводить себе нестабільно, переставив крєпи на 1 см назад (напевно що попередня власниця переставляла вперед), лижка стала значно стабільнішою і навіть я на ній міг шось таке як різаний поворот відтворити, але вона не вистрілює, не тримає на жорсткому снігу. Так що бери жорсткий Елан 78 має хорошу торсіонку, але вистрілювати не буде, буде мягенько видавлювати з повороту.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2009, 13:14   #8 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Didyk Y
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Blizard fr20 2002
Друзья, в вопросе техники и прогресса все просто. Если вы хотите учиться и прогрессировать покупайте каки-нибудь слаломные или ГС лыжики. Ну сомневаетесь в жесткости, берите версии помягче. Благо дело все производители дают нам некоторую свободу в выборе жесткости.
А общие рассуждения о жесткости и ее влиянии, как мне кажется не приносят никакой реальной пользы.
Я упомянул именно о слаломных моделях только потому что с ними все ясно Если речь идет б универсальных моделях, то тут не все так одназначно, и можно получить не тот результат на который расчитываешь.
И еще одно важное обстоятельство. Когда говорят о срыве пяток т.п., и привязывают это к жесткости лыжи почему то забывают от таком важном параметре как "правильность" прогибания лыжи. Правильне всего гнется спортцех, а за ним идут магазинные версии. Вот и все. Никаких премудростей
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52705312214182988 (56%)2191 (41%)187 (3%)