Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Elan Speedwave 10 чи 12
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 16.02.2010, 23:02   #1 (посилання)
Новичок
 
Аватар для andriy_skier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
Elan Speedwave 10 чи 12

Катаюся 2 сезон на Буковелі, відкатав в сумарному днів з 20. Наразі зараз зїжджаю з будь-якої траси (чи то червоної чи то чорної). В середньому не напрягаючись роблю 15 спусків в день. Тепер вирішив навчитися техніці, відповідно взяв собі інструктора і зрозумів що я на лижах просто зсовуюся а не карвлю. Ну і звичайно почав відпрацьовувати те що він мене навчив. Прийшла пора нарешті купити собі власні лижі (решту все вже маю) от і зупинився перед нелегким вибором - вибрати Спідвейви 10 чи 12. Вага у мене десь під 85 кг. Якщо ще рюкзак з термосом і канапками то певно під 90 . Ріст 180см. Відповідно до опису для 10 моделі не підходжу (там до 80кг). Але товариш (а він з досвідом) рекомендує брати все таки 10. З одної сторони боюся що вони будуть за мякі і не цікаві, а з другої сторони боюся що на 12 не навчуся нормально кататись ( можливо що у мене ще не такий рівень щоб на них кататись і прогресу майже не буде ). Як ви порадите що вибрати? Дуже хочу навчитися правильно кататися великими і малими дугами.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2010, 00:03   #2 (посилання)
Дельтапланерюга
 
Аватар для mopo3
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Magfire 82Ti, Icelantic Nomad 105
Не знаю, що саме відповісти, але зауважу, що СВ10 та СВ12 - це лижі однієї категорії. Тобто, маючи 80 кг ваги, не слід розглядати СВ10 як початкову лижу, а СВ12 - як наступну (більш досконалу).
Якщо маєш гроші та бажання вчитися, придбай СВ12.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2010, 00:39   #3 (посилання)
Новичок
 
Аватар для andriy_skier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
Дякую за відповідь, справа в тому що гроші є, а бажання правильно вчитися їздити ще більше є, і відповідно тут просто постає питання на яких краще вчитися... наскільки я себе буду некомфортно відчувати на більш жорстких СВ12 при відпрацюванні карвінгової техніки...

Добавлено через 13 минут

Ну і звичайно б не хотілося щоб за 1 сезон потрібно б було нові і більш "навороченіші" купляти
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2010, 00:47   #4 (посилання)
Дельтапланерюга
 
Аватар для mopo3
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Magfire 82Ti, Icelantic Nomad 105
Цитата:
Коментар від andriy_skier Переглянути коментар
Дякую за відповідь, справа в тому що гроші є, а бажання правильно вчитися їздити ще більше є, і відповідно тут просто постає питання на яких краще вчитися... наскільки я себе буду некомфортно відчувати на більш жорстких СВ12 при відпрацюванні карвінгової техніки...
В якійсь мірі це залежить від інструктора. А, по великому рахунку - ніякого діскомфорту не буде. Ну, хіба що, треба буде прикласти яких-небудь додаткових зусилль. Але, небагато.

З.І. Моя особиста точка зору на тему "вага/жорсткіть":
якщо вага та/або техніка не відповідає жорсткості лижі, то важко будет робити більш короткі повороти. Але досвід все це виправляє.
У вашому випадку співвідношення вага/жорсткість оптимальне для СВ12.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2010, 02:18   #5 (посилання)
Всегда здесь.
 
Аватар для Андрей12
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Q90
Цитата:
Коментар від andriy_skier Переглянути коментар
Катаюся 2 сезон на Буковелі, відкатав в сумарному днів з 20. Наразі зараз зїжджаю з будь-якої траси (чи то червоної чи то чорної). В середньому не напрягаючись роблю 15 спусків в день. Тепер вирішив навчитися техніці, відповідно взяв собі інструктора і зрозумів що я на лижах просто зсовуюся а не карвлю. Ну і звичайно почав відпрацьовувати те що він мене навчив. Прийшла пора нарешті купити собі власні лижі (решту все вже маю) от і зупинився перед нелегким вибором - вибрати Спідвейви 10 чи 12. Вага у мене десь під 85 кг. Якщо ще рюкзак з термосом і канапками то певно під 90 . Ріст 180см. Відповідно до опису для 10 моделі не підходжу (там до 80кг). Але товариш (а він з досвідом) рекомендує брати все таки 10. З одної сторони боюся що вони будуть за мякі і не цікаві, а з другої сторони боюся що на 12 не навчуся нормально кататись ( можливо що у мене ще не такий рівень щоб на них кататись і прогресу майже не буде ). Як ви порадите що вибрати? Дуже хочу навчитися правильно кататися великими і малими дугами.
Бери 12 сам учился на них с нуля. Все было супер! А то судя по твоим планам по росту техники, на след. сезон будеш покупать 12,если сейчас возмеш10.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2010, 16:34   #6 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Norik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Suzuki V-Strom 1000.
Цитата:
Коментар від Андрей12 Переглянути коментар
Бери 12 сам учился на них с нуля. Все было супер! А то судя по твоим планам по росту техники, на след. сезон будеш покупать 12, если сейчас возмеш10.
Извините за то что вмешиваюсь, но лично я прокатался га-а-араздо больше чем 20 дней и при этом катаюсь на МФ 08. При росте 187 см и весе 95 кг(а в экипе больше 100) и должен сказать, что я не чувствую, что мои лыжи очень уж сильно мягкие. Сейчас ищу себе пожоще, но это после 5 лет катания, двух инструкторов и школы.
Для вас я думаю ближайшие год-два-три не будет разницы 10 или12. Только в 12-ке больше нагрузка на суставы и они меньше прощают ошибки. В любом случае (как я понял деньги не проблема) через год появится новая модель лыжи и ты все равно их поменяеш. Все ИМХО.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2010, 17:00   #7 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Irish
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg

Снаряга: морально застаріла :)
Я, як власник Speedwave 10 можу сказати, що для навчання і вдосконалення техніки їх більш ніж достатньо. Я катаю і довгими і короткими дугами і фанкарвинг пробую і повільно і швидко і класикою по горбах і в цілині буковелівській і НІЯКОЇ проблеми з жорсткістю не бачу. Торсійна жорсткість на висоті! Для середнього рівня катання +. А всі помилки чи недоліки - то справа в гострих кантах і голові.
До слова скажу, що попередні мої лижі - Rossignol Open 90, які можна порівняти з куском фанери. На них я і навчився різаному повороту. Продав, бо вже були занадто м"які для мене, згинаючи їх ледь не у двічі, вони не виштовхували з повороту і зривали канти.
Наступні мої лижі будуть ще жорсткіші, але це будуть не 12, бо на той момент вже будуть зовсім нові моделі, як написав Norik.
Якщо до того у тебе були тільки прокатні лижі - бери 10, їх тобі вистачить на 3 сезони.

P.S.
Врахуй, що є ще SW 8, які є ще м'якші і SW 14, на яких катають якісь монстри . Задумайся, чи тобі потрібна лижа з другої половини модельного ряду.

P.S.S.
Сам стояв перед таким вибором...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2010, 23:48   #8 (посилання)
Новичок
 
Аватар для andriy_skier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
Дуже дякую усім за поради, з них я зрозумів що краще брати 10. Але тут виникла ще одна велика проблема . Виявляється потрібної ростовки у Львові просто немає , є тільки 176см а це для мене за велика ростовка я так розумію , сьогодні обїздив десь з 10 магазинів, таке відчуття що ніхто Еланами не займається, Елани були тільки у 2 магазинах, і то дуже маленький вибір. В суботу їду на Буковель і вирішив обовязково до цього часу купити, от і порадили мені Atomic Drive 10 Titan Sport. Завтра хочу їх купити, як ви гадаєте, підійдуть вони мені? Або можливо хтось підкаже де у Львові завтра можна купити 10ки?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2010, 08:57   #9 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Norik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Suzuki V-Strom 1000.
Цитата:
Коментар від andriy_skier Переглянути коментар
Дуже дякую усім за поради, з них я зрозумів що краще брати 10. Але тут виникла ще одна велика проблема . Виявляється потрібної ростовки у Львові просто немає , є тільки 176см а це для мене за велика ростовка я так розумію , сьогодні обїздив десь з 10 магазинів, таке відчуття що ніхто Еланами не займається, Елани були тільки у 2 магазинах, і то дуже маленький вибір. В суботу їду на Буковель і вирішив обовязково до цього часу купити, от і порадили мені Atomic Drive 10 Titan Sport. Завтра хочу їх купити, як ви гадаєте, підійдуть вони мені? Або можливо хтось підкаже де у Львові завтра можна купити 10ки?
Карвовые лыжи по ростовке выбирают от 0 см до -10см. В принципе при твоих 180 см ты попадаеш под ростовку 176 см. Если ты уже катаеш они не будут тебе слишком длинными, а в процессе обучения ты только укрепишся в правильности этого выбора. На более длинных лыжах ты более устойчив при скоростных спусках. Я бы брал.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2010, 09:38   #10 (посилання)
Новичок
 
Аватар для andriy_skier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
Тільки що знайшов ще СВ8 (ростовка 168), може має сенс взяти СВ8, чи все таки рекомендуєте СВ10 (ростовка 176)? І взагалі про атомік забути?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Муки выбора: elan speedwave vs magfire eroberto Выбор горных лыж 17 15.01.2010 19:53
Elan Speedwave 10 09/10 или 08/09 MagicPeople Выбор горных лыж 16 07.12.2009 23:35
Тесты горных лыж Elan 2010 elannews Выбор горных лыж 129 13.03.2009 13:56
Elan Speedwave 2009 void2000 Горные лыжи Elan 08/09 7 24.12.2008 11:49

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)