Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > МТБ территория > MTB: Караван-салон/Євробайк 2011 та евро тріп
МТБ территория двухколёсный адреналин


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.09.2011, 15:52   #1 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Караван-салон/Євробайк 2011 та евро тріп

http://photo.qip.ru/users/jurabike/151097398/

залив...

Цього року мені знову вдалось попасти на саму престижну євровиставку в галузі велосипедобудівництва. Але сталось так що по дорозі я ще попав на виставку Караван-Салон . Це виставка , де представлені всі нюанси караванерства. В цьому році ці виставки майже співпали по датам , відстань між містами 600 км ,та для бешенога пса це не крюк.))

23 серпня я задзвонив знайомому поговрити по кемпінгам, а він промовився що їде своїм автобудинком на виставку Караван-Салон в Дюсельдорфі. Виявилось що є місце і для мене. Я терміново закрив всі справи і 24-го в 9 ранку ми зустрілись біля львівського Кінг-кроса . Митниця не сильно нависала, після Варшави пішов автобан і на вечір другого дня ми запаркувались на кемпінгу Дюссельдорфу.



Сам кемпінг вже нагадував виставку , а не кемпінг,там були сотні найрізноманітніших автобудинків.






Ввечір попили пивка з земляками і швидко пішли спати готуючись завтрашнього дня. Виставка накинулась на нас новинками , ціни гуляли від 10 тишч ойро до міліона.... Очі розбіглись, мізки напружились і закипіли. Стільки було всього цікавого.

від "каплі"



до Конкорда, з пуса якого виїжжало Порше



перелазили всі експедиційники і просто Спрінтери 4х4, особливо детально звернули увагу на компоновки кастенвагенів, є прямий інтерес до тюнінгу свого бусіка.

Потім день погуляли по Дюссельдорфу , піднялись на телевишку висотою 168 м,


попили самого смачного пива в ресторані-пивоварні Шльоссель



і отакі байки там стоять без охорони.




на другий день друзі завезли мене до Мюнхена, самі поїхали додому а я став готуватись до веловиставки...

Добавлено через 15 секунд

в Мюнхені я зустрів Вадима (СUBE) та його німецького партнера, ми занесли речі в готель і пішли гуляти містом.
На Маріінпляц попили пивка ,


подивились на винце по 239 ойро))


попозували





зайшли в найт-клЮб


і спати.

Зранку поїхали до Фрідресхафена. Нам був заброньваний готель в містечку Дорнбірн за 48 км від висавки. Та виявилось що це вже Австрія (!!) , ближче вільних номерів не було.



бум жарити ковбаски ??


на другий день виставки пробігаючи між паільонами я зустрів Дарена Береклоза і не повірив своїм очам . Вернувся , перепитав, попросив автограв та фото )) Він не заперечував))





чудо-КОНЬ


а Скотт


перекликався дизайном з новим КУБЕ 2.15



чи то навпаки. Взагалі чорно-жовтий колор був в фаворі і часто зявлявся в самих різних інтерпретаціях.

Якщо поритись в альбомі http://photo.qip.ru/users/jurabike/151097398/ то можна буде побачити багато різних велофото, та мені дуже сподобалась ще оця


В третьому пості коротко відпишусь по Франціі а зараз такі собі теги по Ойробайку:

1. Е-байки наступають і розвивиаються
2. Те саме найнери, уже і картонові і недорогі, очікуєм Ардіс на 29-их))
3. Фікседи зхрестились з ВМХ!? і вилились в суперновий підвид.
4. Карбоновий тріальний мод Монті ( яфшоці)
5. Італійські шосейки - чистий фетіш, їздити заборонено ))

Добавлено через 2 минуты

мені і самому часто ліньки клікати чужі ссилки, тому викладу найцікавіші , на мій погляд, світлини Євробайку 2011


мейбі сінг ?? ))



NOX



кислотна гармата


карТоновий тріал ?!?!


МХ?


пижик


бем на 26" ?



є-байк


НОРЕ



аерографія


ДХ-шний сітібайк ))



знову е-байк
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 15:59   #2 (посилання)
АКУЭНА!!!
 
Аватар для klepakoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA AK JJ, Felt Q520, Suzuki M800 Intruder
Это же прокачанный Кузнечик!!!

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 16:15   #3 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Юр, спасибо, впечатлил



Куб пошел в ДХ/ФР? Радует, мне он всегда нравился.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 16:19   #4 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
неЧто


Бергамонт так нічо...


невідомий у нас Кравцофф



ЦАРСЬкий ДаБомб




новий стрітЕц






Добавлено через 45 секунд

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Юр, спасибо, впечатлил



Куб пошел в ДХ/ФР? Радует, мне он всегда нравился.
і ходу має аж 215 мм

Добавлено через 2 минуты




в сервант можна ставити ))



на стенді КУБЕ можна було втамувати спрагу



ОКЛИ-лабоораторія !!!



майбутній чемпіон



жгуни ...



ше той клоун))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 16:27   #5 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
ААААААА!!!!!!!! В следующем году буду 100%!!!!!!!!!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 16:37   #6 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для гарбуз
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: правильна
круто!!!, молодець що поїхав і з нами поділився тут.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 16:48   #7 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
позаяк тотой Фрідресхафен доста далеко, то летіти стрімголов додому немає змісту . Минулого року ми заїхали на екскурсію до австрійського Цілерталю (містечко Мейерхофен). Цього року завітали до Франціі( буквально 250 км автобаном) , а на наступний рік запланували невелике турне європейським байк-парками. Берем вели, снарягу , всю фігню і можна заїхати в 1-2 парки покатити ДХ. Кемпінги недорогі, пиво в маркеті 48-60 центів на відміну від 5 ойро в барі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 16:51   #8 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
на наступний рік запланували невелике турне європейським байк-парками.
Место на хвосте есть?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 18:07   #9 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
після закінчення висставки ми вирішили проїхатись до Франціі. Кажуть що там добре вино та смачний смердючий сир)). Від Фрідресхафена до Страсбуругу менше 300 км. Майже все по автобану, долетіли за неповних три години.

Переночували в ЕТАР- готелі ( майже хостел, 52 євро з трьох) і зранку поїхали в центр. Запаркували авто на багатоповерховій паркоці за 1,6 євро\год. Нотер дам де Страсбург вражав помпезністю.



та було і багато класичний будиночків





річковий трамвайчик



шрот чи велосипед ??




випєм все ??


називається, вони прищепили вел))


в сувенірній крамничуці. таке враження що тут жив сам Дартанян.


Вдосталь набродившись старим містом переїхали до м.Кольмар.
Ввечір пішли до ресторанчика , взяли плящину бургундсього та самого смердючого сиру .))


центр там також зберігся в цілості від часів Людовіка






Далі ми подивились на мапу, на наш маршрут дододу і ткнули пальцем в Баден-Баден. Кажуть що то непогане курортне містечко.
Так було і насправді. Зразу ми пішли митись


а потім попробувати місцевого темного пивка


виявилось що у них навіть дно річки викладене бруківкою


всюду стояли коники


власниця кабріо просила на "дах" ))


і на відміну від скромної Франціі часто попадались 12-відрові Ауді та Меріни


або отакі ретро


Добавлено через 3 минуты

звідти ми заїхали в містечко Бамберг на шопінг. Там нас нагодували піцею в розмірі "КІНГ-КОНГ". Оцево коштувало 15 євро. Їли ми її реально два дні ))



шопінг , до речі, вдався на всі 100. Знижки в 50-70% викликали бурний ентузіазм і вернувся я додому в глибокому овердрафті.))

В цілому поїздка була супер, хочеться працювати і їхати ще))

і знову такі собі коротенькі теги :

1. Педантичні німці помішані на автобанах. Вони постійно їх добудовують, розширюють, пилососять(!!) та миють.І це при тому що самі автобани безкоштовні.
1.1.В німців не можна паркувати машини на тротуарах, на траві, на чужих парковках, на дорозі. Евакуатор прискаче за 10 хвилин))
(!) тільки на відведених для цього місцях.
1.2 В німців не можна перевищувати швидкість, 50 в місті- всі їдуть 50, не 70, не 100 а 50. Фотоапарати клацють систематично.
1.3. Але німці не забороняють хильнути пару пива і сідати за руль. Я якось розігнався на виставці , випив вісім маленьких. Поліція зупинила, перевірила вміст алкогою і відпустила з словами "Аліс гут". А я за той час встиг пропотіти і попрощатися з якоюсь полтищою ойро.

2. Франція не Німеччина
2.1. На автобанах купи мусору (відносно Німечини, а не України), самі автобани не такі гладенькі ( знову відносно Німеччини).
2.2.Французи менш працьовиті і більш розбовтані ( ну вони трохи всі як Цедрік Грасія)
2.3. Французи дуже патріотично відносяться до своєї мови . В американському ресторані офіціантка довго не хотіла розуміти англійської мови. Лиш після того як ми показави візитку і сказали, що з України ,то вона вільно заговорила англійською і взяла замовлення. А до того шось лопотіла по французьки і кліпала очима. Це не Баден-Баден, де нам дали меню на російській мові.
Але вино і сир в них добрі ) І недорого , відносно їхніх з\п. А пивоо дуже добре , я тепер , певно, ше місяць не зможу пити наше .
Банка 5-літрового пивка лише 7.99 ойро, вчора глянув у нас - 200 грн!

ну от якось так...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Тур: Украинские дни в Ясне 2011 Sheridan Наши Туры 1130 11.10.2011 15:21
Events: Славське Rock 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 12 31.07.2011 10:44
Events: Gorgany Race 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 0 19.05.2011 16:24
Events: Pringles Xtreme Freeride Cup 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 118 28.04.2011 10:32

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)