Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Славське > Славське сезон 2013
Славське отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.09.2012, 12:17   #1
Rain
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Славське сезон 2013

Веб-камера на Тростяне и состояние склонов:
Веб-камера и репортаж о состоянии склонов

Прогноз погоды:
6 day Slavsko snow forecast for 982 m

Проживание в Славське тут:
Славське проживание
 
Старий 24.01.2013, 07:37   #171 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Bodnar Oleg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Борд Volkl Dash 2011/2012
Доброго ранку!
Цієї неділі знову планую їхати кататись, 2 попередні тижні все було нормально, снігу було достатньо, надіюсь цього тижня погода не підведе!)
Можливо хтось баче кращу картину стану снігу, можливо хтось знаходиться біля гори, та скаже який стан снігу.
  Share with Facebook
Старий 24.01.2013, 09:19   #172 (посилання)
artifact
 
Аватар для Damn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lwów
Цитата:
Коментар від Bodnar Oleg Переглянути коментар
Скажіть будь ласка де можна подивитись на веб камеру на Тростян???
Цитата:
Коментар від Boris Переглянути коментар
Цитата:
Коментар від Bodnar Oleg Переглянути коментар
Дякую, щось би покраще отримати, онлайн наприклад)))
прошло 5 дней..

Цитата:
Коментар від Bodnar Oleg Переглянути коментар
Доброго ранку!
Цієї неділі знову планую їхати кататись, 2 попередні тижні все було нормально, снігу було достатньо, надіюсь цього тижня погода не підведе!)
Можливо хтось баче кращу картину стану снігу, можливо хтось знаходиться біля гори, та скаже який стан снігу.
чо это было вообще?
шото типа "..пару 25 копочек не найдеться?"
или попи поговорить не с кем?
  Share with Facebook
Старий 24.01.2013, 09:43   #173 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Bodnar Oleg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Борд Volkl Dash 2011/2012
Цитата:
Коментар від Damn Переглянути коментар
прошло 5 дней..



чо это было вообще?
шото типа "..пару 25 копочек не найдеться?"
или попи поговорить не с кем?
Я можу і по льоді їхати, але цього разу зібралась велика кількість друзів, які ніколи не були на Тростяні і я не хочу щоб вони собі щось зробили, краще падати на свіжий сніг чим на лід!
  Share with Facebook
Старий 25.01.2013, 12:42   #174 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від Bodnar Oleg Переглянути коментар
...але цього разу зібралась велика кількість друзів, які ніколи не були на Тростяні і я не хочу щоб вони собі щось зробили, краще падати на свіжий сніг чим на лід!
Вот с вами поделились информацией и посоветовали ,где посмотреть. В чём проблема поделиться дальше? Или вы не воспользовались советом? ( А если не читать ответы - то зачем спрашивать, как бы намекает вам Damn
  Share with Facebook
Старий 01.02.2013, 12:12   #175 (посилання)
Дочь Тростяна
 
Аватар для Karelian
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: лыжи!
Цитата:
Коментар від Bodnar Oleg Переглянути коментар
Я можу і по льоді їхати, але цього разу зібралась велика кількість друзів, які ніколи не були на Тростяні і я не хочу щоб вони собі щось зробили, краще падати на свіжий сніг чим на лід!
Як раз в цих числах зі мною на Тростян приїхало 3 друзів, які вперше стали на лижі. А сніг все не випадав, тож довелося їм вчитися кататись на льоду, бо бажання опанувати лижі було дуже великим! Катались обережно, часто падали, але з кожним днем досягали своїх маленьких успіхів і раділи. Вони навчились катати по такому складному схилу - і тепер їм море гори по коліно а останні дні місяця, коли нападало багато снігу, стали справжнім подарунком!

Тож головне - сильне бажання стати на лижі та обережність
  Share with Facebook
Старий 08.02.2013, 12:18   #176 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Shela
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Fisher Web, Revel 8 KTP, Rossignol Scratch Girl BC
Это были 5 дней сказки!!! Увидели снегопады на выходные, взяли билеты и утром в воскресенье вывалились на станции Славско (обожаю эту стоянку поезда в 2 минуты, особенно, когда назад едешь). Останавливаемся всегда в "Ровине". Переоделись-переобулись, и бегом к подъемникам, муж очень нервничал, что всю целину без него раскатают. А у него джейджейка еще снега нормального невидевшая...) Снег!!! Снега было много!!! Фрирайд был везде!!! Спускались по центру и югу, разницы почти не было, зато воторга было море!!! Встретили несколько знакомых, с кем-то познакомились на подъемниках, делились впечатлениями, интересными местами для катания и надежными точками общепита. Обеды у тётушек на Тростяне, что может быть вкуснее. Юшечка, деруны, чаек и опять кататься... Крайние дни муж где-то искал остатки целины, меня же потянуло на лесные тропиночки, вот никогда не подумала про себя такое, мне же всё всегда страшно..) Хотя, справедливости ради, на тропиночках было менее страшно, чем на траверсе с большим количеством народа. Впервые увидела такое чудо природы, как парнишка несущийся по траверсу на высокой скорости в глубоком плуге . Я то всегда, грешным делом думала, что плуг для того, чтобы тормозить. Традиционный ужин в "Максиме" и отбытие домой. Как всегда прекрасно и как всегда мало...)
  Share with Facebook
Старий 08.02.2013, 22:39   #177 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для tudor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: Elan Vertigo
Во Львовской области спасли двух россиян, заблудившихся в горах | Происшествия в Украине | Новости Украины
На торстяне
  Share with Facebook
Об этом уже писали Pivoman :) Johnny
Старий 09.02.2013, 18:40   #178 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Shela
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Fisher Web, Revel 8 KTP, Rossignol Scratch Girl BC
О... Так вот оно что было, а я удивилась. когда мы уже шли на ужин где-то в половине седьмого, по лесенке поднимались замученные люди с лыжами. Учитывая, что дело было в гостишке прямо возле подъмника как-то странно, подумала, что новички заехали с последним подъемником и спускались часа полтора.
Для поддержания позитива ветки фотки в догонку к моему предыдущему посту.









  Share with Facebook
Старий 09.02.2013, 18:55   #179 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gora
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Косів - Wroclaw

Снаряга: Stockli Laser, Zag Heli Gold, Völkl Gotama, Marker Duk, Smith Optics I/O
Клас!!! Треба цього року туди попасти. Мржливо на наступний тиждень.
П.С. Маю велику ностальгію за славським, 7 років тому у нас там була медова подорож весілля 26 лютого, хто на каріби, а ми в гори. Там дружина стала на лижі!!! І з тих пір не поверталися. треба поправити.
  Share with Facebook
Старий 10.02.2013, 21:47   #180 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для enigmus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salomon CrossMaxx 700
От і я вернувся сьогодні з Тростяну. Думав свій звіт написати коротко в стилі ЖИИР, але розпишу все як було.
На вершині сьогодні цілий день невеликий туман і сирість. Снігу реально завалісь і на будь-який смак, хочеш цілину, а хочеш то маєш майже вельвет. Температура всередньому -5. Стан трас шикарний, льоду нема (правда на центр не заїжав).
Черг практично не було, а те що було десь на 10-15хв не більше. Таким чином катнув все крім центра (дружину вчили і туди вести не ризикнули).
На підтвердження того, що катання було суперове додам тільки дві речі:
1. Моя дружина "опанувала" карв, так що ми вже майже разом катаємся.
2. Я з тої великої радості загубив окуляри, а ще за лижою "марширував" вниз метрів 100. (То я так вирішив в цілині покататися)
П.С. якщо хтось думає їхати, або не їхати, то моя порада їхати прямо ВЖЕ!!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Славське сезон 2012 Damn Славське 425 04.05.2012 09:37
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Славське сезон 2010 Jolie Славське 190 11.08.2010 17:44

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday0265017155 (80%)12 (17%)2 (3%)
Month95084191242672634 (62%)1416 (33%)190 (4%)