Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Славське > Славське сезон 2013
Славське отзывы, жильё, трансфер, цены

Закрытая тема

Опции темы Поиск в этой теме
Старый 10.09.2012, 13:17   #1
Rain
SNOW!!!POW!!!NO RAIN!!!

Сейчас: на форуме

Снаряга: GNU
Славське сезон 2013

Веб-камера на Тростяне и состояние склонов:
Веб-камера и репортаж о состоянии склонов

Прогноз погоды:
6 day Slavsko snow forecast for 982 m

Проживание в Славське тут:
Славське проживание

Старый 11.02.2013, 09:46   #181 (ссылка)
Недавно на форуме

Сейчас: вне форума

Снаряга: Salomon Scrambler 55, SHRED, Rossignol Axium, Uvex
Ага, і я там був вчора-позавчора, і повністю згоден з вище написаним, дещо додам від себе. Снігу - Валом, в лісі до 1,2 метра черги були місцями і періодично, набільше і найчастіше - центр, північ, нижній захід. Каталка була просто бомбезною!!! моя дружина освоїла чорні траси Тростяну що дуже мене тішить, Я ж розкатував пухку недоторкану метрову гладь в лісі де тільки міг, найкраще було в лісі на північ вздовж північного бугеля, (зліва якщо дивитися вниз...) але всю можливу цілину на відкритих ділянках вже нажаль розкатали 2 дні шаленого катання на Тростяній вдалися на славу. Єдиний мінус цього сезону (мушу висловитись) наявність тільки двох видів абонементів: денний і на 4 рази, це дуже зле ще й за невиправдано високу ціну туристам просто не дають права вибору і така політика тільки збільшує кількість хабарів (розрахунок на місці... бачив всюди де не було міліції) Я вважаю якщо вже берете з туристів такі гроші то проведіть модернізацію Тростяну нє не зробити з нього Буковель в жодному разі!!!! а поставити швидші і потужніші бугеля, давно пора новий 4-х крісельний підйомник який і швидший і надійніший ніж той що є, бо під кріслом катання супер !!!! а їхати назад можна задубіти. Модернізація=збільшення прибутків....
  Share with Facebook

Старый 11.02.2013, 13:49   #182 (ссылка)
Old Schoolah

Снаряга: RC4 wc SC
Цитата:
Сообщение от George Carpentier Посмотреть сообщение
Єдиний мінус цього сезону (мушу висловитись) наявність тільки двох видів абонементів: денний і на 4 рази, це дуже зле ще й за невиправдано високу ціну туристам просто не дають права вибору
Два види абонементiв iснують вже давно(не з цього сезону). Iснує ще "сезонний"(чур меня, чур!)

Стосовно невиправдано високої ціни i вiдсутностi вибору - дозвольте не погодитися. Тут все залежить вiд мотивацiї та "для чого я виїхав на гору?"
Саме тут i починається вибiр.

Приїхавши о 10 ранку у Славсько(лєпєздричкою), оцiнюючи шанси опинитися на горi +/- 11.30 - 12.00(дiйти до хати, переодягнутися, тиндиринди..), усвiдомлюючи той факт, що це перший з двох днiв катання i бiльше нiж 10 разiв, до того як вiдвалиться дупа i ноги стануть ватними, не спустишся, вiдключаєш режим "та я! та 32 спуски по центрi! та 100ка по жипiесу..." береш абонемент на 4(+ 4) i починаєш вкатуватись...
А ще додайте до цього можливi черги, зупинки підйомникiв i т.д. i катайтесь по 20грн. за підйом.

А вже наступного дня, о 9.30 ми вже на горi(зробивши вибiр в сторону гарно покататися, не витрачаючи багато часу на iншi приємностi), купуємо "денний" за 210грн. i до 16.30(без панiки, з необхiдними зупинками на вiдпочити) маємо всi шанси вiдкатати в своє задоволення менше нiж по 10грн. за підйом.

Звичайно, це моя думка i мої спостереження. I на мою думку, це не є невиправдано висока ціна.

Цитата:
Сообщение от George Carpentier Посмотреть сообщение
поставити швидші і потужніші бугеля
Ой нє, не треба швидші бугеля.
Тодi вiд "люди в жинсах" нiчо не лишиться, а ми будемо стояти i спостерiгати за цiєю феєрiєю перемоги машин над "людством".
Переважну бiльшiсть суперменiв треба пiднiмати виключно крiсельними підйомниками.

P.S.
Этими выходными Тростян подарил отличное катание!
А также непередаваемые ощущения компрессии в обеих нижних полушариях(и других базаданных тела) при попытке поднять это тело в вертикальное положение и заставить его двигаться по направлению к рабочему месту.
  Share with Facebook
:) Salseros, enigmus, Kateryna, dr_che + Shela, Pivoman Не согласен George Carpentier Тролль? Matou
Старый 11.02.2013, 19:40   #183 (ссылка)
Недавно на форуме

Снаряга: Salomon Scrambler 55, SHRED, Rossignol Axium, Uvex
Цитата:
Сообщение от Damn Посмотреть сообщение
Ой нє, не треба швидші бугеля.
шкода що ви так думаєте...
Думаю після декількох невдалих двобоїв з бугелем "люди в джинсах" самі підуть на новий 4-х крісельний підйомник...
не знаю як для вас, а для більшості трохи задорого....
  Share with Facebook
Старый 14.02.2013, 23:36   #184 (ссылка)
Новичок

Снаряга: прокатные :)
Сегодня приехал из славского. Погода отличная, жил "у коваля" - тож отлично. Тростян в поряде,

Добавлено через 5 минут

Бугели ходят отлично, в самый раз
  Share with Facebook
Старый 15.02.2013, 10:47   #185 (ссылка)
Давно на форуме

Снаряга: K2 omni
Запитання по горі Політех. З другом був на Казковій Поляні ( він вчиться кататися), Наступну гору за складністю обрали Політех ( я був там, але дуже давно, нічого не пам'ятаю)
Цікавить:
1)кількість бугельних витягів та довжина витягів?
2)Ціна бугеля?
3)Наявність вузьких горбистих ділянок що перешкоджають маневруванню (різанню схила)
дякую!
  Share with Facebook
Старый 15.02.2013, 12:00   #186 (ссылка)
Old Schoolah

Снаряга: RC4 wc SC
Цитата:
Сообщение от Kapi Посмотреть сообщение
Запитання по горі Політех. З другом був на Казковій Поляні
Цікавить:
1)кількість бугельних витягів та довжина витягів?
google
google
Цитата:
2)Ціна бугеля?
google
Цитата:
3)Наявність вузьких горбистих ділянок що перешкоджають маневруванню (різанню схила)
ділянки есть
різати нема куда
  Share with Facebook
Старый 15.02.2013, 13:31   #187 (ссылка)
Давно на форуме

я чо не гуглив одразу, бо знаю що раніше було так, що по політеху інфи нуль, видно зараз ситуація змінилася. особлива бодяка за карту, бачив її в інеті, але не міг знайти достатнього розміру, щоби було читабельно.
  Share with Facebook
Старый 15.02.2013, 17:45   #188 (ссылка)
Давно на форуме

а дорога на Славське до Політеху як там? Ями залатані, не повибивало вибоїни після відлиги?
  Share with Facebook
Старый 15.02.2013, 17:49   #189 (ссылка)
SNOW!!!POW!!!NO RAIN!!!

Сейчас: на форуме

Снаряга: GNU
Дорога жахлива, своєю автівкою краще не їхати.
  Share with Facebook
+ Kapi
Старый 15.02.2013, 18:02   #190 (ссылка)
Давно на форуме

та я знаю що жахлива. Мене цікавить ступінь жахливості, щоби зробити вибір в користь авто чи поїзда.
Від Київ-Чом до Політех 20 км дороги.Частина дороги зроблена і є хорошою, здається приблизно з 10 км.
Решту 10 км наскільки погана? Я літом їздив, вона була полатана, можна було помаленьку їхати. А зараз? Помаленьку можна чи навіть так шкідливо для машини?
І ще два запитання по політехові:
1)скільки км від вокзалу (бо гугл карти не хочуть давати детальної картинки по Славську)?
2)Маємо 2 бугелі 1 км та 600 метрів. Мене цікавить чи на 600 метровому бугель схил відносно пологий, обов'язково широкий та обов'язково без горбів? (друг казав, інакше не поїде. Ми з ним були на Казковій поляні, самі знаєте, що там за гірка. І він хоче туди ще разок, щоби підвчитися. Я кажу давай на Політех, на що він каже, що лище якщо гірка відповідає вищи заявленим критеріям)
Буду дуже вдячний за відповіді!
  Share with Facebook
Закрытая тема Есть непрочитанные страницы Главная Новые