Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Славське > Славське сезон 2013
Славське отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.09.2012, 12:17   #1
Rain
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Славське сезон 2013

Веб-камера на Тростяне и состояние склонов:
Веб-камера и репортаж о состоянии склонов

Прогноз погоды:
6 day Slavsko snow forecast for 982 m

Проживание в Славське тут:
Славське проживание
 
Старий 11.02.2013, 09:46   #181 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для George Carpentier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon Scrambler 55, SHRED, Rossignol Axium, Uvex
Ага, і я там був вчора-позавчора, і повністю згоден з вище написаним, дещо додам від себе. Снігу - Валом, в лісі до 1,2 метра черги були місцями і періодично, набільше і найчастіше - центр, північ, нижній захід. Каталка була просто бомбезною!!! моя дружина освоїла чорні траси Тростяну що дуже мене тішить, Я ж розкатував пухку недоторкану метрову гладь в лісі де тільки міг, найкраще було в лісі на північ вздовж північного бугеля, (зліва якщо дивитися вниз...) але всю можливу цілину на відкритих ділянках вже нажаль розкатали 2 дні шаленого катання на Тростяній вдалися на славу. Єдиний мінус цього сезону (мушу висловитись) наявність тільки двох видів абонементів: денний і на 4 рази, це дуже зле ще й за невиправдано високу ціну туристам просто не дають права вибору і така політика тільки збільшує кількість хабарів (розрахунок на місці... бачив всюди де не було міліції) Я вважаю якщо вже берете з туристів такі гроші то проведіть модернізацію Тростяну нє не зробити з нього Буковель в жодному разі!!!! а поставити швидші і потужніші бугеля, давно пора новий 4-х крісельний підйомник який і швидший і надійніший ніж той що є, бо під кріслом катання супер !!!! а їхати назад можна задубіти. Модернізація=збільшення прибутків....
  Share with Facebook
Старий 11.02.2013, 13:49   #182 (посилання)
artifact
 
Аватар для Damn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lwów
Цитата:
Коментар від George Carpentier Переглянути коментар
Єдиний мінус цього сезону (мушу висловитись) наявність тільки двох видів абонементів: денний і на 4 рази, це дуже зле ще й за невиправдано високу ціну туристам просто не дають права вибору
Два види абонементiв iснують вже давно(не з цього сезону). Iснує ще "сезонний"(чур меня, чур!)

Стосовно невиправдано високої ціни i вiдсутностi вибору - дозвольте не погодитися. Тут все залежить вiд мотивацiї та "для чого я виїхав на гору?"
Саме тут i починається вибiр.

Приїхавши о 10 ранку у Славсько(лєпєздричкою), оцiнюючи шанси опинитися на горi +/- 11.30 - 12.00(дiйти до хати, переодягнутися, тиндиринди..), усвiдомлюючи той факт, що це перший з двох днiв катання i бiльше нiж 10 разiв, до того як вiдвалиться дупа i ноги стануть ватними, не спустишся, вiдключаєш режим "та я! та 32 спуски по центрi! та 100ка по жипiесу..." береш абонемент на 4(+ 4) i починаєш вкатуватись...
А ще додайте до цього можливi черги, зупинки підйомникiв i т.д. i катайтесь по 20грн. за підйом.

А вже наступного дня, о 9.30 ми вже на горi(зробивши вибiр в сторону гарно покататися, не витрачаючи багато часу на iншi приємностi), купуємо "денний" за 210грн. i до 16.30(без панiки, з необхiдними зупинками на вiдпочити) маємо всi шанси вiдкатати в своє задоволення менше нiж по 10грн. за підйом.

Звичайно, це моя думка i мої спостереження. I на мою думку, це не є невиправдано висока ціна.

Цитата:
Коментар від George Carpentier Переглянути коментар
поставити швидші і потужніші бугеля
Ой нє, не треба швидші бугеля.
Тодi вiд "люди в жинсах" нiчо не лишиться, а ми будемо стояти i спостерiгати за цiєю феєрiєю перемоги машин над "людством".
Переважну бiльшiсть суперменiв треба пiднiмати виключно крiсельними підйомниками.

P.S.
Этими выходными Тростян подарил отличное катание!
А также непередаваемые ощущения компрессии в обеих нижних полушариях(и других базаданных тела) при попытке поднять это тело в вертикальное положение и заставить его двигаться по направлению к рабочему месту.
  Share with Facebook
:) Salseros, enigmus, Kateryna, dr_che + Shela, Pivoman Не согласен George Carpentier Тролль? Matou
Старий 11.02.2013, 19:40   #183 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для George Carpentier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon Scrambler 55, SHRED, Rossignol Axium, Uvex
Цитата:
Коментар від Damn Переглянути коментар
Ой нє, не треба швидші бугеля.
шкода що ви так думаєте...
Думаю після декількох невдалих двобоїв з бугелем "люди в джинсах" самі підуть на новий 4-х крісельний підйомник...
не знаю як для вас, а для більшості трохи задорого....
  Share with Facebook
Старий 14.02.2013, 23:36   #184 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Sharom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Сегодня приехал из славского. Погода отличная, жил "у коваля" - тож отлично. Тростян в поряде,

Добавлено через 5 минут

Бугели ходят отлично, в самый раз
  Share with Facebook
Старий 15.02.2013, 10:47   #185 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kapi
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: K2 omni
Запитання по горі Політех. З другом був на Казковій Поляні ( він вчиться кататися), Наступну гору за складністю обрали Політех ( я був там, але дуже давно, нічого не пам'ятаю)
Цікавить:
1)кількість бугельних витягів та довжина витягів?
2)Ціна бугеля?
3)Наявність вузьких горбистих ділянок що перешкоджають маневруванню (різанню схила)
дякую!
  Share with Facebook
Старий 15.02.2013, 12:00   #186 (посилання)
artifact
 
Аватар для Damn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lwów
Цитата:
Коментар від Kapi Переглянути коментар
Запитання по горі Політех. З другом був на Казковій Поляні
Цікавить:
1)кількість бугельних витягів та довжина витягів?
google
google
Цитата:
Коментар від Kapi Переглянути коментар
2)Ціна бугеля?
google
Цитата:
Коментар від Kapi Переглянути коментар
3)Наявність вузьких горбистих ділянок що перешкоджають маневруванню (різанню схила)
ділянки есть
різати нема куда
  Share with Facebook
Старий 15.02.2013, 13:31   #187 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kapi
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: K2 omni
я чо не гуглив одразу, бо знаю що раніше було так, що по політеху інфи нуль, видно зараз ситуація змінилася. особлива бодяка за карту, бачив її в інеті, але не міг знайти достатнього розміру, щоби було читабельно.
  Share with Facebook
Старий 15.02.2013, 17:45   #188 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kapi
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: K2 omni
а дорога на Славське до Політеху як там? Ями залатані, не повибивало вибоїни після відлиги?
  Share with Facebook
Старий 15.02.2013, 17:49   #189 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Дорога жахлива, своєю автівкою краще не їхати.
  Share with Facebook
+ Kapi
Старий 15.02.2013, 18:02   #190 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kapi
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: K2 omni
та я знаю що жахлива. Мене цікавить ступінь жахливості, щоби зробити вибір в користь авто чи поїзда.
Від Київ-Чом до Політех 20 км дороги.Частина дороги зроблена і є хорошою, здається приблизно з 10 км.
Решту 10 км наскільки погана? Я літом їздив, вона була полатана, можна було помаленьку їхати. А зараз? Помаленьку можна чи навіть так шкідливо для машини?
І ще два запитання по політехові:
1)скільки км від вокзалу (бо гугл карти не хочуть давати детальної картинки по Славську)?
2)Маємо 2 бугелі 1 км та 600 метрів. Мене цікавить чи на 600 метровому бугель схил відносно пологий, обов'язково широкий та обов'язково без горбів? (друг казав, інакше не поїде. Ми з ним були на Казковій поляні, самі знаєте, що там за гірка. І він хоче туди ще разок, щоби підвчитися. Я кажу давай на Політех, на що він каже, що лище якщо гірка відповідає вищи заявленим критеріям)
Буду дуже вдячний за відповіді!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Славське сезон 2012 Damn Славське 425 04.05.2012 09:37
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Славське сезон 2010 Jolie Славське 190 11.08.2010 17:44

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today1108314089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52755403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)