Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Славське > Славське сезон 2014
Славське отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.10.2013, 08:39   #1
Rain
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Славське сезон 2014

Веб-камера на Тростяне и состояние склонов:
Веб-камера и репортаж о состоянии склонов
http://extreme.com.ua/forum/slavske/...13-2014-a.html

Прогноз погоды:
6 day Slavsko snow forecast for 982 m

Проживание в Славське тут:
Славське проживание
  Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 21:46   #121 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для nazdar
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Armada Majic J, Head Collective, Volkl Gotama, Kastle MX88
...проаналізуйте добре чи вам потрібен скіпас на весь день!!! Спробуйте спочатку купляти картки по 4 спуски. В результаті може вийти значна економія...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 22:01   #122 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Dmitrij
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буча

Снаряга: прокатные :)
Спорядження буду тягти з собою, здається, так вигідніше. Ски пас, здається, нема сенсу брати(особисто для мене) . Та гроші менше всього турбують, я вже все порахував. Важливіше де краще починати кататись. Славське ідеально підходить через транспорт та ціну, а от гірки з описів на різних форумах або дуже прості(Політех), або дуже складні(Тростян). Хоча я уявленя немаю які вони насправді. З відео, що в ютубі про Тростян, здалось, що для мене це занадто круто. Захар беркут 40 хв. на кріслі - романтично, але занадто. Проте ці враження можуть бути хибними. Прошу прокоментувати не як для людей з добрими навиками, а я для початківців. Хоча мені вже тут одну пораду дали.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 22:15   #123 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від Dmitrij Переглянути коментар
Ще раз прошу вибачення, якщо завадив,
Да нормально всё, не парься!
(Если б было что не так - то я ещё тот "лесник":офф грохну сразу

У тебя уже столько инфы, что надо просто собраться и ехать.
Селись прямо в Славском. Оттуда на бобиках можешь доехать до любой из 4-х горок, смотря по погоде и своему прогрессу. Поверь, что ты спустишься и освоишь трассы и бугеля Тростяна на 3-4 день при толковом подходе к обучению.

А то, что я написал насчёт одежды и очков, так это только потому, что лично у меня нет вещей только для катания на лыжах.

В общем, хорошей каталки и да станет Тростян твоим другом!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 22:29   #124 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
что лично у меня нет вещей только для катания на лыжах.
И правильно. Правда, комбез (высокие штаны по грудь с подтяжками) я сам пошил (со товарищ), а куртка обычная спортивная. На первый раз можно обойтись двумя спортивными штанами, чтобы теплее было. Я вот буду товарища вывозить, в первый раз, то так и экипируется.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 23:01   #125 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Цитата:
Коментар від Dmitrij Переглянути коментар
Спорядження буду тягти з собою, здається, так вигідніше. Ски пас, здається, нема сенсу брати(особисто для мене) . Та гроші менше всього турбують, я вже все порахував. Важливіше де краще починати кататись. Славське ідеально підходить через транспорт та ціну, а от гірки з описів на різних форумах або дуже прості(Політех), або дуже складні(Тростян). Хоча я уявленя немаю які вони насправді. З відео, що в ютубі про Тростян, здалось, що для мене це занадто круто. Захар беркут 40 хв. на кріслі - романтично, але занадто. Проте ці враження можуть бути хибними. Прошу прокоментувати не як для людей з добрими навиками, а я для початківців. Хоча мені вже тут одну пораду дали.
На западном склоне Тростяна внизу есть учебный бугель и склон там для учебы подходящий. Туда, вроде, и подъехать можно, только я не знаю как. Обычно сверху туда добирался.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2013, 11:31   #126 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для skifmk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мукачево

Снаряга: Burton Custom 07
Цитата:
Коментар від Dmitrij Переглянути коментар
Спорядження буду тягти з собою, здається, так вигідніше. Ски пас, здається, нема сенсу брати(особисто для мене) . Та гроші менше всього турбують, я вже все порахував. Важливіше де краще починати кататись. Славське ідеально підходить через транспорт та ціну, а от гірки з описів на різних форумах або дуже прості(Політех), або дуже складні(Тростян). Хоча я уявленя немаю які вони насправді. З відео, що в ютубі про Тростян, здалось, що для мене це занадто круто. Захар беркут 40 хв. на кріслі - романтично, але занадто. Проте ці враження можуть бути хибними. Прошу прокоментувати не як для людей з добрими навиками, а я для початківців. Хоча мені вже тут одну пораду дали.
а почему вы не рассматриваете вариант с проживанием на горе? те же Три поросята... атмосфера прекрасная, готовят очень вкусно, не надо каждый день заморачиваться с добиранием на уазиках, цена на прокат такая же как и на вокзале. да, обойдется это удовольствие дороже, но ОНО ТОГО СТОИТ! да и бюджет у вас вроди еще имел запас. Можете перезвонить туда и все с ними обсудить, персонал довольно таки любезный.
если нет то еще как вариант сэкономить на прокате можно поторговаться на вокзале аргументируя что беру на 4 дня все в одном месте, лижи обойдутся в 50 грн/день и костюм 50 (проверено(даже дешевле брали))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2013, 22:40   #127 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Zeal
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: твины зелененькие
Цитата:
Коментар від Dmitrij Переглянути коментар
Спорядження буду тягти з собою, здається, так вигідніше. Ски пас, здається, нема сенсу брати(особисто для мене) . Та гроші менше всього турбують, я вже все порахував. Важливіше де краще починати кататись. Славське ідеально підходить через транспорт та ціну, а от гірки з описів на різних форумах або дуже прості(Політех), або дуже складні(Тростян). Хоча я уявленя немаю які вони насправді. З відео, що в ютубі про Тростян, здалось, що для мене це занадто круто. Захар беркут 40 хв. на кріслі - романтично, але занадто. Проте ці враження можуть бути хибними. Прошу прокоментувати не як для людей з добрими навиками, а я для початківців. Хоча мені вже тут одну пораду дали.
Не ссы, просто едь а там сразу на тростян. имхо

ЗЫ: отбивать 6кгрн
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Бесполезный пост Salseros
Старий 02.12.2013, 17:46   #128 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для d1c0br4z
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Казатин

Снаряга: Scott Aztec 175, Salomon X Wave 8
Цитата:
Коментар від skifmk Переглянути коментар
лижи обойдутся в 50 грн/день и костюм 50 (проверено(даже дешевле брали))
что это за лыжи за 50грн и даже дешевле в день? Были в еще 2 года назад в Славском, прокат нормальный стоил 70грн.
Если едете в первый раз - вам лучше сразу на Политех )) Сам с нее начинал, очень теплые воспоминания ))

А селиться лучше в центре, так к любой горке легче добираться, да и дешевле там.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2013, 19:40   #129 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Интересно, что за лыжи предлагается за полтинник? Для сравнения, за 80 или 90 грн смотря по сезону разные прокаты в Мигово предлагают отличнейший Велкл Анлимитед, сопливый пропеллер Фишер RX Fire, и даже пытаются спуливать гнусный слепок из пластилина и сушеных кизяков, которую россигнол называет лыжами. Цена проката от бренда/модели не зависит. Я не знаю, 80-90 грн - это много или мало для проката?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2013, 20:03   #130 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для alexl2003
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кам'янське

Снаряга: Rossignol Radical 9SL/Nordica Sportmachine 90/Mongoose Tyax Expert 2014/иж-27е
Почему не рассматривается Погар? Там и кресельный подъемник есть и бугель и вероятность снега почти гарантирована в середине января.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2014 Sheridan Красия 48 24.04.2014 23:52
Славське сезон 2013 Rain Славське 341 11.10.2013 08:40
Славське сезон 2012 Damn Славське 425 04.05.2012 09:37
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Славське сезон 2010 Jolie Славське 190 11.08.2010 17:44

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)