Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Славське > Тростян сезон 2024
Славське отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.12.2013, 14:31   #1
Redskier
Всегда на форуме
 
Аватар для Redskier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ?
Тростян - Снежная обстановка 2013-2014

.....................................Эпиграф: Strong in spirit people come here, you will not regret it.

Сия тема создана для катающихся на Тростяне и для тех, кто только собирается его покорять. Это помощь информацией о состоянии трасс (количестве и качестве снега), погоде, работе подъемников, ценах и др. Короче, если кому то поможет эта писанина определиться с датами и приехать на Тростян именно во время больших снегопадов, буду очень рад!!

Дневной проездной стоит 180 + 20 грн (застава за карточку), кресло - 40 грн. снизу до верха. Есть карточка на 4 подъема по 80 + 20 грн. (заставы). Напомню, что детей до 12 лет пропускают на бугель БЕСПЛАТНО!

Не забывайте (для полноты картины) читать инфу от коллег со slavski.info. И смотреть ОН ЛАЙН КАМЕРУ, смотрящую на центральный подъемник. Таким образом можно будет получать свежие новости, как с вершины, так и с подножья Горы.

Погоду смотрим здесь. Обратите внимание, что сайт дает прогноз по трем разным высотам.

А так же обязательно читайте комментарии этой темы на последней странице - там может быть самая последняя (свежая) инфа.

Тем лыжникам, которые не хотят "стоять" на месте, а повышать свой уровень владения лыжами - рекомендую эту книгу. Книга действительно дельная и поможет научиться кататься не только по подготовленным склонам. Крайне необходима в условиях Тростяна. Лучше всего распечатать (ниже оглавления есть ссылка на pdf. формат) и взять с собой в горы и читать перед каждым днем катания (иначе забывается). Главное только не бояться и пробовать делать то, что там написано.

Если что - задавайте вопросы. Чем смогу - помогу. Можно и в личку писать.

Востаннє редагував Redskier: 13.02.2014 о 11:50.
  Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 18:11   #51 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Redskier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ?
Цитата:
Коментар від Gagaryn Переглянути коментар
snowforecast похоже глючит, по всем нашим курортам на отметке top (верх) температура выше чем на отметке bot (низ).
просто на верху ближе к солнцу)))))))))))))))))) посему теплее!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 20:38   #52 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
Цитата:
Коментар від Redskier Переглянути коментар
Думаю, что вопрос, а будут ли работать подъемники во вторник и среду, четверг отпадает сам собой - людей НЕТ!
На выходные готовьте снарягу полюбому!
Вот это Андрюха ты отведёш душу за лето, вся целина твоя.

Я планировал на вторник приехать, но не выходит. А раз подъёмники стоят, то и в среду значит не поеду.

Цитата:
Коментар від Redskier Переглянути коментар
Такая ситуация наблюдается всегда в начале сезона. Вот такие дела.
Та то просто народ на революции, иначе такой снег точно катали бы.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 20:42   #53 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Цитата:
Коментар від Redskier Переглянути коментар
просто на верху ближе к солнцу)))))))))))))))))) посему теплее!!!
Відписали в техпідтримці:
It is called a temperature inversion. It is common in clear and calm weather, where warm air rises and the coldest air sinks to the lower valley or base areas.

Інверсія температури, во як! Та вони наших Карпат не знають, не вірю шо на верху Тростяня буде +6 а внизу +1...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 22:28   #54 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для taras32
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: свои
Может мне получится собрать людей на четверг.
5 людей уже есть, КТО еще в четверг готов поехать на Тростян???
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 23:09   #55 (посилання)
Новичок
 
Аватар для R&J&S
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Льова

Снаряга: досточка
Також плануємо у четвер бути на Тростяні - 2 людей!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 23:29   #56 (посилання)
Лётчик-космонавт)
 
Аватар для Gagaryn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Speedmachine 14.2 Nordica Dobermann 130 EDT
Цитата:
Коментар від Wolf Переглянути коментар
Відписали в техпідтримці:
It is called a temperature inversion. It is common in clear and calm weather, where warm air rises and the coldest air sinks to the lower valley or base areas.

Інверсія температури, во як! Та вони наших Карпат не знають, не вірю шо на верху Тростяня буде +6 а внизу +1...
спроси у них кто ответит за этот беспредел )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 23:55   #57 (посилання)
Живу у Лісі
 
Аватар для NBomb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl 90Eight (2016)
Тростян 09.12.2013

Такого шаленого відкриття сезону, у мене ще не було в житті.

А тепер все по порядку. Вранці проспав. Прийшлось швидко вставати і збиратись в дорогу. Вмиваюсь, закидую в горлянку якусь вчорашню канапку, заливаю чай, і галопом біжу на маршрутку. А вона почала відправлятись. Біжу, кричу - зачекайте. Добре, що хоч воділа був адекватний і він зрозумів, що мусить зупинитись. Я залетів у салон, як обгорілий чорт. 50 хвилин медітації, і я на залізничному вокзалі. А там черга, і до відправки електрички 20 хвилин. Блеать. Ледве успів взяти квиток, а як заскочив у вагон, з мене пішов пар. 2 години медітації, і я в Славському. З електрички, мені здається я виліз сам, і це мене дуже насторожило. Потім крутий сучасний "бобік" закидує мене на центр Тростяна за 80 грн. Воділа навіть сказав, що це бонус.

Вилізаю з "бобіка" і отримую шок. Виявляється з лижників і сноубордистів, я на Тростяні один. Сам. Нікого нема і бугеляки на працюють. Крісло теж не працювало. Падав сніг.





Тусуюсь пів години. Що робити. І я відважуюсь не відчайдушний вчинок - бэккантрі до поросятника. Так, так, ну треба ж хоть лижі на ноги обути. Інакше відкриття сезону не має ніякого змісту. Спуск. Сумно. Ще раз бэккантрі до поросятника. Спуск. Сум переходить у розпач. Тож треба так попасти, бугельщики є, а піднімати нема кого.





І раптом з неба спускається "добра фея", в особі бугельщика, який погоджується включити для мене Doppelmayr, щоб підняти ОДИН раз. Ура! Яке щастя. 20 грн. і я на верху Тростяна. До речі, зі мною разом піднялися, ще один бугельщик без лиж, він біг з бугелем, і два рятівники. Так що виявляється на Тростяні і таке трапляється, головне зробити дуже сумний вигляд обличчя, і бугель включать навіть для однієї людини. Ну де ще таке буває - тільки на Тростяні.







На вершині Тростяна, насипало нереально. Якщо зняти лижі, то провалюєшся по пояс. Ялиночки, як у казці. Сніг падав цілий день, видимість досить погана, і навіть завірюха час від часу нападала. Таке на Тростяні часто бачив. Тростян має якусь свою унікальну ауру - фантастичне місце. Роблю маленьку фотосесію, і їду в колибу "Під Хмарами", де мав застрітись з Андрієм (Redskier).







Дуже классна колиба і персонал. Попив каву, погрівся. Але треба було їхати. На повороті на чайник-штрассе, зустрів рятівників. І ми разом почали спускатись вниз. А там поля пуху. Яке щастя катати по такому пуху, на правильних лижах. В самому низу чайник-штрассе зустрічаєм Redskier.

А потім я на лижах спустився до вокзалу. Залізаю в електричку. Дві години медітації і я у Львові. Бюджет поїздки - 160 грн. Хоч і спустився з Тростяна лише раз, але все рівно задоволений, що вирвався із смердючого міста на природу. Ось так я відкрив сезон 2013/2014. Сніговий голод трохи вгамував. Ну а тепер можна і на Драгобрат.

Востаннє редагував NBomb: 11.12.2013 о 10:55.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 23:58   #58 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Цитата:
Коментар від Wolf Переглянути коментар
Та вони наших Карпат не знають, не вірю шо на верху Тростяня буде +6 а внизу +1...
В прошлом сезоне неоднократно замечалось, что мороз внизу в поселке был сильнее, чем на Горе с разницей градусов 7-10 С
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.12.2013, 00:06   #59 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для jurek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salo Rocker2, Volkl 90eight+NTN
а фоточки можна й менші вставляти, ато щось вони троха завеликі, нє?)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.12.2013, 00:36   #60 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для taras32
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: свои
NBomb - а ви на Драгобратi також 1 раз хочите катнутись , але яка розповiдь цiкава получилась.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2024 Shai Буковель 286 20.03.2024 13:41
Драгобрат сезон 2024 Sheridan Драгобрат 6218 08.03.2024 13:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)