Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Славське > Славське сезоны 2007-2009
Славське отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 06.01.2009, 14:08   #111 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
на буковелі використовують ШВИДКІСНИЙ спуск крісла
Albertowych, просвітіть, то як? Коли сидіння кріселки відкидується і ти випадаєш додолу? ))) Чув, що там якось іноді буває так, що кріселка починає ЗАНАДТО швидко обертатися....
  Share with Facebook
Старий 06.01.2009, 16:08   #112 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Bola Переглянути коментар
Albertowych, просвітіть, то як? Коли сидіння кріселки відкидується і ти випадаєш додолу? ))) Чув, що там якось іноді буває так, що кріселка починає ЗАНАДТО швидко обертатися....
А ви що не чули пригоди, коли двійка дала задній хід на прискореній швидкості? За 2 хвилини було знято - зкинуто .... ну не знаю скільки народу, слава Богу без жертв. Адміністрація Бука стверджує, що всім була надана допомога і компенсований скі-пас на одигн день. Мене через цю тему і забанили
  Share with Facebook
Старий 06.01.2009, 17:58   #113 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
А ви що не чули пригоди, коли двійка дала задній хід на прискореній швидкості? За 2 хвилини було знято - зкинуто .... ну не знаю скільки народу, слава Богу без жертв. Адміністрація Бука стверджує, що всім була надана допомога і компенсований скі-пас на одигн день. Мене через цю тему і забанили
Витя. Твоё вмешательство стоило руководству Буковели (е). Не знаю как точно-тысяч этих "пасов" Спасибо что не "нашли". С рождеством наступающим Вас всех
  Share with Facebook
Старий 07.01.2009, 00:11   #114 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
Цитата:
То, звісно, не було подарунком останньому туристу сидіти с 15.30 до 19.30 на підйомнику. Незрозумыло, чтому так довго знімали туристів, якщо кріселка була підключена до резервного живлення вже о 15.50?
Не забувайте про "високий профессіоналізм" журналюГ пишучих подібні новини. Ця стяття викликає більше питань, ніж дає пояснень. Взагалі не зрозуміло яку роль у тому всьому відігравали " сили гірських рятувальників", якщо кріселка була підключена до резервного живлення? Що означає " близько 220 туристів були зняті з підйомника"? Для чого їх знімати, якщо кріселка продовжила свою роботу, хоч і з 20 хвилинною затримкою? І як взагалі змогли помістити на 1-номісну кріселку 220 чоловік? Ну і на кінець що там можно було робити на протязі 3,25 години?..
  Share with Facebook
Старий 07.01.2009, 00:59   #115 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Didyk Y
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Blizard fr20 2002
Так я не понял, а что очевидцов приключения из Тростянкома в этот момент на горе не было? Вы ведь туда постоянно гонцов высылаете. С журналистами точно каши не сваришь, такое налепили.
  Share with Facebook
Старий 08.01.2009, 11:53   #116 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від Didyk Y Переглянути коментар
Так я не понял, а что очевидцов приключения из Тростянкома в этот момент на горе не было? Вы ведь туда постоянно гонцов высылаете. С журналистами точно каши не сваришь, такое налепили.
Да были, конечно...Просто ничего экстраординарного на самом деле не произошло...Неприятный, но рабочий момент.
И - помним о "позитивности данного ресурса"
  Share with Facebook
Старий 08.01.2009, 19:16   #117 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
2Didyk Y На сколько я понял произошла задержка креселки на 20 минут и людям в кресле пришлось висеть на 20 мин дольше чем обычно. Не думаю что за это время можно замёрзнуть, но всёравно не приятно. Не знаю много ли это - 20 мин. чтоб подключить резервный источник питания, как для меня то много. Но очевидцы удивлялись отменной его работе и достаточной заправки топливом. Так как в других часных котеджах все имели много хлопот, кто дизель так и не смог запустить, а у кого не было запасов соляры. Говорят на заправке выстроилась не малая очередь с канистрами за солярой
Больше всего не повезло людям находящимся на нижнем и среднем Западе, и Севере. Так как они не оснащены дизельными подстанциями и подниматься от туда пришлось пешком. Ну эта получасовая прогулка пешком могла пойти только на пользу для здоровья
А то что в статье написали в одну кучу, означает что на горе в этот день было много "бухающих" туристов и креселка на дизеле работала до 19.15, пока последний печёночник не соизволил спуститься вниз.
  Share with Facebook
Старий 14.01.2009, 13:41   #118 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Васисуалий
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ялта

Снаряга: Elan 777(6/7), SL(5/6), Dynastar Legend Pro Rider(7/8)
Где круче?

Скажите, после Кавказа, где покататься в Украине? Так, чтобы покруче, подешевле, поменьше очередей, без притязаний? Это Тростян?
  Share with Facebook
Старий 14.01.2009, 18:13   #119 (посилання)
English Deutsch Italiano 日本語
 
Аватар для Katastrofa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Elan Mag Spice 2008, БОРД!!!!!!!!! Armada Cantica 2012, Specialized Rockhooper 2008
да
других альтернатив не вижу, насчет покруче
дентги считать не охота..везде примерно одинокого плюс минус 200-300 гр
  Share with Facebook
Старий 15.01.2009, 02:04   #120 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
Так, чтобы покруче и подешевле это фрирайд с Черногорского хребта, Боржавы, Марморосов, Ангарский перевал в Крыму, ну и масса других диких мест в карпатах.
Ну а если лень подниматься пешком и согласен всёже раскошелиться на подъёмники то это Тростян, Пилипец, Драгобрат. На Тростяне просто больше всего разнообразия и дешевле Пилипца и Драгобрата.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Славське сезон 2010 Jolie Славське 190 11.08.2010 17:44
Наші зустрічі: Славське 17-18.10.09 nep4uk Наши Встречи 85 21.10.2009 00:05
Славське(Захар Беркут) л1то jurabike МТБ территория 2 11.08.2009 06:58
Буковель сезоны 2007-2008 ANNDY Буковель 69 28.02.2008 08:44

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)