Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Славське > Славське сезон 2010
Славське отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.09.2009, 21:04   #1
Jolie
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Славське сезон 2010

Название: Славское (укр. Славське)

История курорта: Первые упоминания об этих местах датируются 1015 годом, хотя исторической датой основания Славска считается 1483 год. Первые подъемники были установлены в 1930-х годах.

Как добраться: на поезде, автобусе (ж/д линия Львов-Ужгород) или на авто.

Растояние от ближайшего областного центра: от Львова - 130 км.

Горы: г.Тростян, г.Менчіл (Варшава), г.Погар, г.Високий Верх (Захар Беркут), г.Погар, Політехнік(ФМІ)


Карта склонов г.Тростян


Вид с кресельного подъемника на г.Тростян


Сайты:
- Захар Беркут
- Тростян

Трансферы по всей Украине в Славское тут: Трансферы и попутчики - Горнолыжный Форум
 
Старий 18.12.2009, 23:38   #41 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для wissem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: ARMADA AR7, ARMADA TST, SEBA FR2, NORCO SHORE ONE + 888sl ata
Цитата:
Коментар від Pivoman Переглянути коментар
Я не раз слышал мнение, что лыжники переходят на борд, когда им надоедают лыжи, поэтому панически боюсь этого момента и продолжаю получать удовольствие в развитии себя в лыжах
Насчет "порозуміння лижебордерів"- считаю это просто приколом (должна-же быть какая-то интрига). На самом деле на склоне есть культурные люди и не культурные . Как и везде .
Иногда даже больше! сначала катают на лыжах, потом переходят на борд, а потом с борда на блейды и твинтипы
  Share with Facebook
Старий 19.12.2009, 23:32   #42 (посилання)
Новичок
 
Аватар для chronic
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: пока не ясно
Друзи, психанул взял билет на 81 на 23, что бы покататься 24 и домой вечером, Ну радосный такой, а сейчас погоду глянул и офигел со вторника дождь.
Даже не ясно, что теперь делать вообщем буду ждать, во вторник определюсь.
Как мне вообще быть и будут ли работать подъемники 24.
  Share with Facebook
Старий 20.12.2009, 18:32   #43 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Вісті з фронтів.

Вся інфраструктура працює, туристи є, кращі котеджі вже давно замовлені на новорічний період, житло можна знайти на будь-який смак та цінову категорію. Загалом селище розбудовується: будуються нові готелі, відкриваються прокати, магазини. Впевнена, на Новий рік туристи будуть, можливо не у такій масовій кількості, як у буковелівському регіоні, однак будуть, оскільки є де провести час - пару дискотек, боулінг, театралізовані дійства у "Вежі Ведмежій" і т.п.

До речі, новий магазин від Россіньол-Україна, про який говорили на сусідньому форумі, ще не відкрили - обіцяли відкрити у вівторок, мають привезти нову колекцію спорядження та одягу і якраз до цієї події і приурочити відкриття.

Снігу у Славську наразі мало. Тростян, як і очікувалось перед вихідними, виявився некатабельним (надто тонкий сніговий покрив), проте, незважаючи на це, підйомники таки там запустили і люди каталися.

Єдине місце, де на сьогодні був нормальний сніг, це Погар, на якому працюють пушки і на який з"їхалися усі лижники з усіх гірок Славська. Була можливість оцінити стан прокатних лиж, на яких люди спочатку катались на Тростяні, а потім з тими вже прокатними приїхали на Погар - від лиж відлітає тефлон, канти поздирані - коротше кажучи, з тих лиж тепер добре буде у якомусь подвір"ї паркан ставити. Мені шкода тих прокатників.

Батя взяв спортивні Россіньйоли і вже на другому спуску заробив добрячу царапину на правій лижі. Мені якось пощастило не угробити, тобто не догробити свої Фішери , лише посходив парафін.

Додому вибрались раніше, ніж очікувалось, по банальній, здавалось би причині - сніг здерли, катання не дуже, лишатись не було змісту.

Знайомих лиць у черзі не шукала, так як сама каталась мало, а при морозній погоді не дуже хотілось застоюватись на одному місці.

Фоток нема, так як на морозі одразу сів і фотоапарат і телефон, однак мушу визнати, що погода не підвела - було як у давні часи, мороз, який захоплював подих, сонце, шашлики і віра у те, що Новий рік, який наближається, принесе більше снігу та каталок, від яких можна отримати справжнє задоволення :ok:.
  Share with Facebook
Старий 20.12.2009, 18:37   #44 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Цитата:
Коментар від Pivoman Переглянути коментар
Я не раз слышал мнение, что лыжники переходят на борд, когда им надоедают лыжи, поэтому панически боюсь этого момента и продолжаю получать удовольствие в развитии себя в лыжах
Насчет "порозуміння лижебордерів"- считаю это просто приколом (должна-же быть какая-то интрига). На самом деле на склоне есть культурные люди и не культурные . Как и везде .
Тут не питання в тому, що лижі надоїли, просто непогано було б навчитись і на борді кататись. Крім того обновка в мене твінтипи, а не борд! Це все типу: люблю їздити на машині але і на мотоциклі не проти покататись

А тепер по суті:
Покатався у Славську 2 дня.
В 1й день заїхали на тростян, подивився, що торба повна (снігу менше ніж в нас у Трускавці, температура на 5 градусів вища. Називається приїхали в гори погрітись) Зробив один спуск, заки ще не всь сніг був стесаний і з іронією спостерігав за катанням на схилі. Потестити скретчі на цьому "снігу" нормально не вийшло, але потенціал лижі відчувся Через хвилин так 20 після мого спуску на передній план виступила трава та глина. Потім поїхали на погар. Підйомники не працювали, але снігу вистачало завдяки пушкам. Такщо ходили пішки, а потім відробляли стрибки на одному горбику (тоді я і засмакував нову лижу)
На 2й день їхати не дуже хотілось, хоча і підйомники мають працювати, але заради друга попав знову на погар. Підйомники запустились з запізненням. Знову піднімались пішачком. Після запуску бугеля, виявилось, що снігу вистачить, точніше його нікому не вистачить Пушками засипали лише половину схилу. Добре, що перезувся у старіші лижі (про борд щось не хотілось думати, мабуть, другим разом). Після 2го спуску, траса вже не катабельна, тому катаємся поза нею піоміж ялинок і кущів +2 хороші спуски.

Станом на сьогодні їхати в Славське нема ніякого смислу, до першого хорошого снігопаду!

Хочу на Драгобрат
  Share with Facebook
Старий 21.12.2009, 11:38   #45 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для slown
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan CRX, Elan 888, Elan RipStick 116
фраза дня вчера
сажусь на нижней станции кресла в лыжах, ибо впадло их в руках держать

мне орут:
- в нас з лижами неможна, в нас гора непристосована для лиж

святая правда
  Share with Facebook
Старий 24.12.2009, 22:16   #46 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
Цитата:
- в нас з лижами неможна, в нас гора непристосована для лиж
невже бугельщик бордером виявився

А я не зважаючи ні на що, таки в суботу накатався і мені вистачило снігу щоб приглушити сніготоксикоз ще на пару тижнів
Ось таким я застав Південь по приїзду:

З такими засніженними деревами:


Доречі снігу було не так вже мало:

просто по перше: це був не звичаний важкий сніг, а ПАУДЕР; а подруге: на землі не було жорсткої підложки і той весь пух провалювався в траву.

Під вечір Південь вже майже повністю розратрачили бордери

А ось під кріселкою ніхто крім мене чомусь ратрачити не захотів

Навколишні дерева милували око, та доводили що то справжня зима



Центр під вечір виглядав набагато гірше ніж Південь:

Там було досить сумно спостерігати як лижники косять траву За весь день на Півдні я не поставив жодної подряпини, а в завершенні на центрі зловив декілька каміньців.
  Share with Facebook
Старий 24.12.2009, 22:36   #47 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
"За весь день на Півдні я не поставив жодної подряпини"

Sera, все ж таки на Півночі:wink:

А то народ как ломанётся искать сладкие места на южной К5, среди опор, а окажется среди снегоходов
  Share with Facebook
Старий 25.12.2009, 13:59   #48 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wakerunner
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Жииирная...:)
А я в вск прикольно по югу катнул когда ночью чуток снега подсыпало, в субботу в основном траверсом и на центр...
  Share with Facebook
Старий 25.12.2009, 14:37   #49 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
2Salseros нет, Север не работал и остался не тронутым. Я катался именно на Юге, под креселкой. Если агресивно не кантовать а вести плавную дугу, амортизируя под ногами всякие неровности то можно сберечь скользяк и при тонком слое снега Правда крепатура в понедельник достала
  Share with Facebook
Старий 25.12.2009, 17:58   #50 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Беспредел: на Юге больше снега чем на Севере

Или не успели бугеля подвесить?

Хотя, судя по наличию крепатуры, вам и так хорошо было
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Красия сезон 2010 Sheridan Красия 562 31.05.2010 20:06
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Подобовец сезон 2010 semmines Пилипец-Подобовец 238 18.03.2010 10:05

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104814714260722905 (61%)1657 (35%)178 (4%)