Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Снаряжение для фрирайда и бэккантри > Портативные радиостанции
Снаряжение для фрирайда и бэккантри широкие лыжи и прочий стафф


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.03.2011, 13:40   #191 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для blot
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Rossignol S4, Super 7
Продаются и по одной, но учти, что мидланд привезённый из штатов и европейский не стыкуются друг с другом
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 13:44   #192 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Lacena
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Press
Спасибо.
А как узнать, откуда она?....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 13:47   #193 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
з дозволу Lacena, виношу сюди початок листування.

Порадите де краще почитати про рації (інструкція саме для лижників? Так щоб не довга нудна інструкція криво перекладена, а обговорення лижників, які знають які саме функції потрібні для них.
Midland GXT-950. Портативная радиостанция Midland GXT-950. Продажа портативных радиостанций midland в Москве

Зокрема, щодо того, як один канал слухати (5й), а на іншому - спілкуватись з друзями (взято з вашого лінку про FAQ: Радіозв'язок для гірськолижників і туристів (5канал-446.05625МГц) (Сторінка 1) — Спорядження — Буковель - Форум.)

Дякую,
Олена

В користуванні рацією нічого складного нема.
Дорогу рацію треба настроїти, що не є тяжко - просто ввести потрібну частоту з клавіатури, а дешеві рації мають декілька настроєних каналів.

Я Вам скажу з власного досвіду.

Для рації потрібна гарнітура, щоб кожен раз її з кішені не діставати. Гарнітури бувають різні.
Для того щоб слухати один канал а спілкуватись на іншому потрібна рація Квашенг, але вона достатньо дорога.

краще обговорення Вашого питання перенести в профільну гілку Портативные радиостанции, я думаю це буде цікаво не тільки для Вас.

Дякую за відповідь!
Це означає, що Мідланд не підтримує 2 канали... гарнітура в мене була. Та вона така крихка, що розвалюється весь час. І на моїх очах у друзів - і у мене.

Мідланд не підтримує два канала, але хочу Вас завірити, що якщо Ви будете постійно сидіти на 5 каналі, некомфортності не відчуєте. Не будете ж Ви обговорювати в ефірі якісь подробиці, котрі цікаві тільки ..... .

Бачив в одної дівчонки гарнітуру у вигляді тангенти, це такий невеличкий дінамік з мікрофоном в коробочці, який з під куртки болтається зпереду на шнурочку, дуже класна штука, легше кнопку знайти і під шоломом не тисне.

Додано через 57 секунд

в кого будуть якісні поради?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 13:51   #194 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Lacena
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Press
Ще трохи почитала Радіозв'язок для гірськолижників і туристів, зрозуміло стало про розміри Також цікаво: технології так швидко розвиваються, коли вже рації стануть як флешки: маленькі та гарні? : )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 13:52   #195 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для blot
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Rossignol S4, Super 7
Цитата:
Коментар від Lacena Переглянути коментар
Спасибо.
А как узнать, откуда она?....
визуально ни как не определишь.
только включать две рации на одном канале и проверять найдут ли они друг-друга.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 13:58   #196 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від blot Переглянути коментар
Продаются и по одной, но учти, что мидланд привезённый из штатов и европейский не стыкуются друг с другом
Стикуються всі рації, які працюють на одні частоті без субтонів.
навіть якщо частота не співпадає з точністю до 0,010

Цитата:
Коментар від Lacena Переглянути коментар
Спасибо.
А как узнать, откуда она?....
діапазон 462-467 мГц начебто американський.

Додано через 2 хвилини

Цитата:
Коментар від Lacena Переглянути коментар
.....зрозуміло стало про розміри Також цікаво: технології так швидко розвиваються, коли вже рації стануть як флешки: маленькі та гарні? : )))
Мені квашенг не заваджає , навіть дитинка 7 років возить з собою Кенвуд і не скаржиться.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 13:59   #197 (посилання)
GSM
Всегда на форуме
 
Аватар для GSM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев, Дарница.

Снаряга: пора менять
Цитата:
Вообще я надеялась продются они не только в комплекте по 2
Продаются. У нас на Спорт Сток есть товарищ, с ником daxus Зовут его Стас. Я у него покупал 3 штуки. Или посмотри здесь Насчёт аккумуляторов - у Мидлендов есть возможность поставить пальчиковые батарейки, размера АА (4 шт). Мне их на 6 дней хватило, ещё и заряд остался на пару дней. Батарейки duracel Но полностью заряженного аккумулятора (ночь на зарядке) хватает на день.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 14:38   #198 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Lacena
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Press
Всем, спасибо!!
Буду действовать по плану)

Про дитинку: то сильна дитинка, мабуть! А в мене єдина зручна зовнішня кишеня через рацію аж занадто зухвало випирає
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.04.2011, 14:18   #199 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для wissem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: ARMADA AR7, ARMADA TST, SEBA FR2, NORCO SHORE ONE + 888sl ata
Созрел на покупку раций. В данной теме обсуждаются последнее время только полупроф. радиостанции. Так как у большинства моих знакомых мыльницы (в страйкбольной команде в основном midland gxt 1000 и gxt 1050), то хотелось бы что-нить схожее, ввиду использования радиостанций в основном в страйкболле, горах и рыбалке. Может ли кто-нить объяснить разницу между midland gxt 1000 и gxt 1050? И, возможно, кто-то предложит вкусную цену на схожие аппараты? Спасибо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.04.2011, 14:36   #200 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
И мне насоветуйте плз.
Использование лыжи... и возможно рыбалка.
Спасибо!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104574485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)