Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Снаряжение для фрирайда и бэккантри > Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы
Снаряжение для фрирайда и бэккантри широкие лыжи и прочий стафф


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 17.01.2013, 00:22   #1021 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для yanek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: wc gs master, 9sl, S5, super 7, flysurfer spd2 15, spd3 19, cabrinha swbld 12,9, contra 17, cube am
Народ. Когда даете какой то совет, или отзыв о лыже (или другом снаряжении) хотябы в двух словах пишите кто вы есть ТТХ, по уровню и в каких условиях были тесты. Потому как лыжа для новичка карвера 115 кг рост 170см уверенно раз в год пробующего обочину на 2ке бука после стакана глинтвейна, и для эсперта вес 70кг рост 180см хорошей физподготовки, проводящего 90дней на снегу в год, типа чегет-эльбрус, это совсем разные вещи. И отзывы будут абсолютно полярные. То , что очень весело для густого леса и частых каменюк, не лучшее решение для мочилова по большим полям со средним уклоном и глубоким пухом. Ну и в таком духе...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2013, 08:42   #1022 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для karfagen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ЛЬвів

Снаряга: Volkl Gotama 2013 186см.,Volkl Chop Stick 2012 185см.,Volkl Bridge Kona Stinky 07
Цитата:
Коментар від alex73 Переглянути коментар
Прошу совета у знающих,при росте178 и весе 75, опыте катания средне- уверенном, но не особо техничном и желании катать по Украине и Драг и Бук и ТРостян, в следующем году хочу в Гудаури что мне пред почесть :Volki Grizzly 177 ( 131-89-114)17,0 либо Volki Mantra 2012 177(132-98-118)24,2 или Gotana 2012 178(139-107-123)цель не агрессивное катание в свое удовольствие, люблю покатать в лесочке, длинных опасаюсь.И проигрывают ли эти лыжи в сравнении с Аrmada TST
Особисто катався на усіх цих лижах. Лижі між собою важко порівняти.
Найважкіші по вазі будуть Грізлі.
Найлегші Mantra(і майже такі самі по вазі Готама)

Для тих хто не катав на Volkl краще нехай не коментує взагалі!!!

Грізлі- це крейсерська лижа для траси, вимагає катання широкими дугами(на цій лижі потрібно кататись так я хоче ця лижа, а не як ви вмієте)
Можлво покататись по пухлячку але такому 30-40 см.(на великих швидкостях можна і по глибшому) По лісі на ній дуже важко їздити.

Мантра- супер універсал для людей які більше катають по трасі, але хочуть мати лижу для фрірайду, + по цілині можна непогано поїздити. (по лісі можна але потрібно щоб на лижах стояло кріплення наприклад Marker Demo ,Schizo (і при бажанні покатати у лісі сунути кріплення до переду) Дуже стабільна лижа, маневрена за рахунок переднього рокера.

Готама це універсал але для людей які більше всього люблять фріскі катання, шукають завжди клаптики цілини. Досить комфортна лижа, гарно можна поїздити по трасі, дуже легка перекантовка за рахунок поступового фул рокера, гарно тримає на великих швидкостях. По горбах класно поїздити, поскакати.

Відносно жорсткості мантри, в мене багато знайомих катає на ній з вагою 55-120 кг. І задоволенні всі, ПРосто для кожної вагової категорії лижу можна застосовувати по різному.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2013, 10:20   #1023 (посилання)
Новичок
 
Аватар для sington
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мукачево

Снаряга: прокатные :)
Для начінаюшогося фрірайдера подскажіть які краще брати лижі... Прошу совета у знающих,при росте 177 и весе 75. Опыте катания средне- уверенном... извіняюсь за недописаніє...
Катаюсь почти 9 сезонов з переривом 1-2 сезона катаюсь на Бук, Пилипець, Подобовець. На следуший сезон думаю в Брагобрат, Словакия, Авсрия.

Востаннє редагував sington: 17.01.2013 о 12:04.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2013, 12:14   #1024 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від sington Переглянути коментар
Для начінаюшогося фрірайдера подскажіть які краще брати лижі... Прошу совета у знающих,при росте 177 и весе 75.
Еше бы опыт на лыжах не мешало б указать

Добавлено через 48 минут

sington, Еще пару наводяших вопросов:
- Сколько лет (сезонов) на лыжах?
- Где катали?
- Где думаете, планируете катать?

Поверьте, все это очень важно при подборе, выборе, а тем более для начала!!!

Добавлено через 56 минут

sington, Не редактируйте первое сообщение, ато непонятно. Я только возврашаясь выше, понимаю, что Вы ответили.

Ну по существу:
Вобщем серьезно с каталкой. Я б посоветывал, то с чего сам начинал и иногда продолжаю под настроение. Ростовка 185, можно и на 190 замахнуться. Лишним в последствии не будет. Талия 110. Не оч жесткие. Совет: посмотрите в стророну Элан.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2013, 12:39   #1025 (посилання)
Новичок
 
Аватар для sington
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мукачево

Снаряга: прокатные :)
Volkl Mantra 2012 или Armada JJ 2012 на ети мне не зацикльоваца для начинающього..... посовейту мне..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2013, 12:44   #1026 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від sington Переглянути коментар
Volkl Mantra 2012 или Armada JJ 2012 на ети мне не зацикльоваца для начинающього..... посовейту мне..
Извини, ничччеее не понял. Как-то все же, нужно использовать знаки припенания и грамотнее писать. Всеравно на каком языке, украинском, русском.
Сорри еще раз.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2013, 12:57   #1027 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для yanek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: wc gs master, 9sl, S5, super 7, flysurfer spd2 15, spd3 19, cabrinha swbld 12,9, contra 17, cube am
Цитата:
Коментар від sington Переглянути коментар
Volkl Mantra 2012 или Armada JJ 2012 на ети мне не зацикльоваца для начинающього..... посовейту мне..
Для начала тебе нужны мягкие лыжи примерно 180см с талией около 100 и радиусом 25м. С минимальным рокером. С легкими носком и пяткой. Крепким скользяком. Возможно твинтипы но не чисто парковые. Производитель не важен. Начнешь, сам поймешь куда тебя клонит.
Выбирай по ттх и цене, картинка на лыже не важна. Ну и не старше 5 лет модели желательно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2013, 13:04   #1028 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від yanek Переглянути коментар
и радиусом 25м
А зачем ему такой радиус?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2013, 13:33   #1029 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Васисуалий
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ялта

Снаряга: Elan 777(6/7), SL(5/6), Dynastar Legend Pro Rider(7/8)
karfagen, о Широ поведай. Думаю катал.
С Элановскими Бумерангами у них геометрия похожа, но последние далеко не универсальны. А хотелось бы!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2013, 13:36   #1030 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для OneWay
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon QST 106, Salomon Guardian 16, Völkl Racetiger Speedwall GS R 188 Dalbello LUPO AX 120,
Цитата:
Коментар від Васисуалий Переглянути коментар
karfagen, о Широ поведай. Думаю катал.
С Элановскими Бумерангами у них геометрия похожа, но последние далеко не универсальны. А хотелось бы!
Відгук нашого друга який на на них катає!

Після другої обкатки свої нових Volkl Shiro дванадцятого року напишу короткий відгук
Взяв їх в ростовці 193 і переживав що не буду вигрібати з такими габаритами, але на моє здивування вони навіть слухняніші за попередні лижки в ростовці 181) В пухляку пливуть впевнено навіть в передній стойці за рахунок широчезного носка і талії в 119мм. Легкі і повороткі, на нозі не відчуваються практично)) В повітрі і при приземах кльові відчуття, лижа ніби сама виконує купу роботи і пробачає більшість огріхів. Рокер передній хаває різкі зміни рельєфу. Лижа досить пружна і загалом фанова) В лісі за рахунок не критично великого радіусу як для таких лиж на диво дуже спритна, проблем немає абсолютно. Щодо жосткого, вкатаного буковельського снігу сказати не візьмусь бо на буці на них не катав ще, та й слава Богу)) Загалом про лижі зробив для себе наступний висновок: лижа дуже добре підійде як лижа-універсал для людей які щойно таки вирішили повністю відректись від ранкового хрускоту курортного вельвету і катати восновному фрірайд та навколофрірайд , або як друга лижа крутому райдеру для паудер-вікендів. Вона доволі легка в керуванні, пробачає більшість затупів і вигрібає сама там де райдер не зовсім впевнено себе почуває. З іншого боку, широка талія і два рокери можуть примусити трохи невпенено себе почувати на різній жесті, застругах і т.д. тому для людей які збираються валити злі лінії по таких умовах краще підійде жорсткіша лижа. Але тут, більшу роль відіграють особисті навики райдера. Щодо мене самого то можу сказати що лижа піднімає мій рівень катання, там де на попередніх лижах я стояв і тупив, на цих я їду) Тому strongly recommended
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Выбор горных лыж. Общие вопросы Funcarver Инкубатор 5383 16.07.2022 10:55
Выбор лыж для новичка Sheridan Выбор горных лыж 733 30.01.2022 13:37
Выбор лыж для самых маленьких jordik Выбор горных лыж 214 13.02.2019 16:37

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94874357245632689 (62%)1475 (34%)190 (4%)