Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Снаряжение для фрирайда и бэккантри > Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы
Снаряжение для фрирайда и бэккантри широкие лыжи и прочий стафф


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 18.02.2013, 21:26   #1161 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для g-unit
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хуст

Снаряга: Armada Norwalk 189+tyrolia attack 13 Dalbello IL MORO T, Oakley T.H. canopy


Добавлено через 9 минут

подскажите пожалуйста что выбрать!есть возможность взять за хорошие деньги лыжи salomon немогу определится с моделью точно знаю что хочу универсалы остановил свой выбор на salomon enduro xt 850/z14 speed 12 и Salomon BBR 8.9 может кто тестил заранее благодарен.и если можно насчет ботинок тож счас у меня tecnica dragon 100 стоит ли покупать новые типа salomon quest access 80
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2013, 22:05   #1162 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
g-unit, ты чуть темой ошибся. Тебе в карвинговую технику.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2013, 14:57   #1163 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Ispanez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon ElDictator 2012,Salomon Quest PRO,Salomon STH 16
В наступному 2014 році компанія Salomon вводить нову модельну лінію лиж Quest, на яких я мав можливість катати вже в цьому році)))



Отже, поділюся враженнями від Quest 115 i Quest 105, як ви напевно зрозуміли, вони відрізяняються геометрією талії.
Quest 115 139-115-131, R21м, ростовка 188 (максимальна),рокер 490мм., кріплення Salomon Guardian 16, постановка кріплень в обох лижах в райдовому положенні, тобто трохи зміщена назад.
Quest 105 136-105-128 ,R десь такий самий,як у попередньої лижі (ніде не було вказано), ростовка 188, рокер 415 мм., кріплення Z14 на платформі.
Мої ТТХ - зріст 180 см, вага 65кг.
Почнемо з Quest 115, з яким знайомство я розпочав на Буковелі. Скажу зразу, що не очікував такого легкого входження в дугу лижі з такою геометрією, її поведінка схожа до катання на слаломній лижі, з дуги виходить з прискоренням. Зацитую Івана Oneway "На трасі вона веде себе якось по чітерські, навіть не розумію,як може вона так легко повертати". Горби вона проходить добре, але на мою думку ця геометрія трохи заширока для любителів катати по горбах....
Далі було катання на Боржаві, де всюди була суцільна кірка і лід....лижа була контрольована, але для того,щоб витормозити її потрібно було докласти немало зусиль.



В прижках дана лижа є стабільною, приземляє мягко.



Досить довгий час в Карпатах в січні не було снігопадів, і я все мріяв випробувати цю лижу в павдері, це мені вдалося зробити вже на початку лютого на Драгобраті))) Що я можу сказати, м'ягкий, пухнастий сніг це і є стихія для цих лиж, їдуть вони просто неймовірно, хотілося аж співати, дуже-дуже легко повертають, про вспливання взагалі не має, що говорити, за всі спуски лижа ні разу не нирнула під сніг.



Підіб'ю підсумки: рекомендую дану лижу для павдер днів і для фанового катання по трасі, для бетонного снігу бажано було б мати ще одну пару лиж, трохи жорсткіших і з вущою талією, наприклад, як Quest 105))

Але ще хочу сказати кілька слів про кріплення Guardian 16 - плюсами є можливість скітурити, легко вдягаються в глибокому снігу, маса регулювань і стабільність в роботі, жодного хибного спрацювання чи не спрацювання не було. До мінусів віднесу вагу, але це не є критичним.

Quest 105 - на мою думку одна з найкращих лиж для Карпат, жорстка, не дуже великий і малий рокер ( саме в раз), їде як по льоді, горбах так і по павдеру, талії в 105 мм повністтю вистачає, щоб не потонути в Карпатських снігах. По враженнях дана лижа нагадує хорошу гігантські лижу, яка хоче йти середнім радіусом повороту і з великою чи середньою швидкісттю, дугу тримає неперевершено!!!
Рекомендую, як лижу яка не підведе в любих умовах!!!



Надіюся тестери з IFRider доповнять мене і поділяться своїми враженнями від цих лиж.))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2013, 21:44   #1164 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для гарбуз
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: правильна
я теж мав можливість тестувати ці лижі в період проходження фесту "Borzhava Freeride Fest 2013"
Мені дуже сподобалась лижа Salomon Quest 105 (136-105-128).
Лижі показались дуже дружелюбними, по ногам не бють, нерівності невідчутно пробивають, в розколбасі стабільно їдуть на великих і середніх ходах, великими і середніми дугами. Найбільше вразило, що в ногах зовсім невідчутно проходження бугрів, і обльодянілого снігу.
Катання в пухляку за рахунок переднього рокеру виявилось легким і приємним. Лижа не є рейсова, я б сказав, скоріше, що вона стабільна і легка в керуванні. В короткі дуги при загрузці носка входить спокійно, дугу тримає так, як ти їй наказуєш, що дуже важливо при проходженні льодяної корки.
При нарощуванні швидкості, дискомфорту невідчував ніякого.

При прижкаж з трампліну і різних перешкод дуже порадувало, що приземлятись було дуже мягко, такого комфорту невідчував нінаяких лижах, незнаю, що воно там пороблено, но мені це мега сподобалось.

Для себе я зробив висновок, що для катання по горам України з її специфічною погодою і снігом ця лижа має задовільнити всі потреби українського райдера.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2013, 12:00   #1165 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для KillerBeat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ялта

Снаряга: Volkl bridge 10\11, AK JJ
вот вам еще одно доказательство того что эффективный маркетинг - залог хороших продаж)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lehas
Старий 25.02.2013, 12:07   #1166 (посилання)
Райдер
 
Аватар для StasV
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Gotama, Line Prophet, Magic J, Movement Goliath
Да по сути сейчас практически все лыжи что выпускаются в мире рассчитаны не на узкую аудиторию райдеров, которые реально умеют, а на самый широкий круг начиная с самых адских чайников - по этому во всех отчётах и слышишь что лыжи пипец какие дружелюбные, всплывают, карвят на трассе и .т.д. Понятно, что кто красивее написал - у того лыжи и купят, но по сути сейчас 95% широких лыж пипец какие дружелюбные и везут комфортно по любому снегу даже самого последнего чайника в плуге.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2013, 14:49   #1167 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Цитата:
Коментар від StasV Переглянути коментар
дружелюбные и везут комфортно по любому снегу даже самого последнего чайника в плуге.
...не правда.
Любой чайник знает, что пацанская лыжа +10. Не удобно плужить на длинных лыжах. Я пробовал
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2013, 15:06   #1168 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Oscar
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ivano-Frankivsk

Снаряга: salomon rocker 2 108 + salomon sth13, salomon ghost cs
Не всі лижі "послушні" і повезуть будь-якого чайника. Але зараз майже вся фріскі індустрія йде до того щоб таки повезли.. Всі випускають якусь одну дві моделі широких лиж, які однозначно для рівня повище середньостатистичного лижника, з якими новачок ну просто не впоряється при будь-якому бажанні, при відсутності правильної техніки і фізухи.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2013, 18:20   #1169 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
А давайте складемо список лиж і галочка поїде\ не поїде?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2013, 20:05   #1170 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Фото Галочки до студії!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Выбор горных лыж. Общие вопросы Funcarver Инкубатор 5383 16.07.2022 10:55
Выбор лыж для новичка Sheridan Выбор горных лыж 733 30.01.2022 13:37
Выбор лыж для самых маленьких jordik Выбор горных лыж 214 13.02.2019 16:37

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010307229 (73%)9 (23%)2 (5%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104664505247752776 (61%)1557 (34%)184 (4%)