Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Снаряжение для фрирайда и бэккантри > Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы
Снаряжение для фрирайда и бэккантри широкие лыжи и прочий стафф


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 17.02.2011, 11:26   #231 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для dmitro
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: Elan Olympus Mons Elan Ripstick 116 Fischer Progressor 9+
Про JJ cпроси у Pilota
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2011, 11:29   #232 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Васисуалий
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ялта

Снаряга: Elan 777(6/7), SL(5/6), Dynastar Legend Pro Rider(7/8)
По отдельности читал много, а вот в сравнении!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.02.2011, 18:31   #233 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для володя
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано Франківськ

Снаряга: снуборд CC pak advanced Head Supermojo 105+ Нахо 21+G3 Alpinist LE Climbing Skin
Хотів поради на рахунок лиж призначення скі тур бекантрі і фрірайд мій ріст 185 см вага 78кг +14кг рукзак ,(якщо на кілька днів).Head Skis Supermojo 105 Twin-Tip Alpine Ski Розтовка 191 см.SKI.Каталог. Горные лыжи. Тесты горных лыж 2009. | Head | Supermojo 105 слка на сайт.
На сайті, звичайно, все гарно розписано. Хотів взнати думку гуру .
Прочитав всю гілку, на мою думку мали б ці підійти. Але з вдячністю вислуаю інші думки. Досвід катання - прогорнутий чайник, сноубордист, якому сподобалась ідея скітурінга.
кріплення вже купив naxo NX 21
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.02.2011, 18:34   #234 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Должно быть очень ок. Рост твой, талия гуд. Бери, если кошелек позволяет. Красная цена ей тысяч 6 гривен без скидки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.02.2011, 18:40   #235 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для володя
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано Франківськ

Снаряга: снуборд CC pak advanced Head Supermojo 105+ Нахо 21+G3 Alpinist LE Climbing Skin
ДРУЗІ ЗА БУГРА ПООБІЦЯЛИ ЗА 360ДОЛ
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.02.2011, 22:28   #236 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для гарбуз
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: правильна
про JJ можу сказати, що коли пливеш по пухляку, тоді ти розумієш для чого цю лижу придумали..на всьому іншому особого задоволення не відловив...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2011, 01:56   #237 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для BRED
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кишинев

Снаряга: K2 Extreme 2009 ARMADA AK JJ 2012
JJ и S7 по сути одно и тоже. Может в каких-то небольших аспектах есть нюансы, но в целом не вижу смысла их сравнивать. Обе лыжи достойные
ИМХО
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2011, 11:50   #238 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Васисуалий
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ялта

Снаряга: Elan 777(6/7), SL(5/6), Dynastar Legend Pro Rider(7/8)
BRED, от чего-то мне кажется, что S7 пожесче.
Хотя главный критерий, для меня, хорошая цена на нужную геометрию. Остальное доработаем техникой.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2011, 13:40   #239 (посилання)
Белый Брат
 
Аватар для Константин
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Зона АТО

Снаряга: Здоровым спорт не нужен ,а больным он вреден (С)
Цитата:
Коментар від BRED Переглянути коментар
JJ и S7 по сути одно и тоже. Может в каких-то небольших аспектах есть нюансы, но в целом не вижу смысла их сравнивать. Обе лыжи достойные
ИМХО
Имхо очень разные...нет рокера сзади
Мое личное мнение рокер в задней части лыж не айс.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2011, 22:33   #240 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Ispanez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon ElDictator 2012,Salomon Quest PRO,Salomon STH 16
Бажання мають закономірність здійснюватися!)
Так сталося і зі мною.Цілу зиму я думав про перехід на довші, жорсткіші рельси)
І моя мрія здійснилася завдяки Вейкранеру, який запропонував мені мега лижку саме змагального рівня...та ще й з майбутнього 2012 року))
І так я став щасливим власником Salomon El Dictator 2012)
Перед тим,як придбати їх я багато перечитав інформації про ці лижі на закордонних сайтах.Там їх дуже хвалили,писали,що лижа для реального мочилова,великих гір, змагань і тому подібного.Скажу вже забігаючи наперед,що не дарма казали!
Ось так описують їх на сайті Саломона)
Pure, athlete driven big mountain ski designed by Cody and Kaj. 300mm of rocker shape and full woodcore provide power and stability to crush the competition.
По ТТХ ця лижа сильно відрізняється від моїх беккантрі-фрістайл Атоміків)
Геометрія в них 139-114-124, радіус за 40м і випускаються в одній ростовці 194 см, з рокером 300мм...лижа для справжніх пацанів!!!)Встановлені кріплення Salomom STH 16, в гарному білому окрасі)!
Hosted on Fotki
Я вже встиг їх обкатати і на трасах так і поза ними!!!
Найперше,що ці лижі хочуть - це повного звикання та злиття з ними в єдине ціле, а то інакше вони собі будуть їхати в одному напрямку,а Ви в іншому!Є одна особливість,яка робить ці лижі слухняними - це швидкість!Чим швидше Ви їдете, тим більш слухняними вони стають..тим більше ще стабільності і впевненості Ви відчуваєте!
Відносно Буковелю,то самий перший раз обкатувалися вони саме там...спочатку було трішки страшно із-за ростовки та геометрії,проте після першого ж спуску всі страхи розвіялися,лижа цілком управляєма..можна їхати і не просто так їхати...а летіти!))
В дугу вони входять трішки важче ніж трасові лижі але нормально, я зі своїми 65кг і 180 см,нормально без особливих навантажень закладав їх.Кріплення встановлено на позначку РАйд,то для того,щоб повернути мені потрібно було сильно загружати носок лижі,але це навіть дуже добре,адже в мене часто в екстремальних ситуаціях зявляється задня стійка.
Під кінець дня було нарито багато бугрів і лижа справлялася з ними,але не так,як б-ть мяких твін-тіпів зїдаючи нерівність, а ці лижі просто розбивали і рівняли ВСЕ!)

Наступним випробуванням був ФР Кап 2011, 2 етап) В перший же ш день (пятницю) нападало багато снігу,як для Карпат десь по коліно,а місцями і по пояс.Їдучи по дорозі падав лапатий сніг,все як у крутих фільмах і саме в цей день я випробував лижі в їх природній стихії!Перші повороти давалися важкувато, бо не було швидкості,проте розігнавшись лижа йшла начебто корабель)
В Суботу день кваліфікації було вибрано не дуже довгу ділянку з плеча Говерли, де багато снігу було здуто вітром,проїзди проглядалися поміж камінням,травою, деревами.Лижі повертали добре, на жорсткому схилі тримали так,що мені здавалося,що я їду на гігантках по втрамбованому схилі!
Але найкращим на мій погляд мала бути неділя,адже схил було вибрано з вершини Говерли і спуск здійснювався в сторону водоспаду.Там широкі схили,з великою к-тю снігу,тобто є де розвернутися!В цей день я вже катався не як учасник змагань і хотів неквапливо зрозуміти поведінку лиж,що я і зробив!Широкі повороти,висока швидкість,можливість великих дропів - це саме те!!!)Після спуску глибокий вдих і видих і розуміння,що неможливого не існує!)

Залишається ще велике бажання катати і катати на такій лижі в ідеальних умовах.
Тоді я думаю і зявляться якісні фотографії з катання!А зараз так поки загальний огляд та враження!Всім дякую за увагу!Продовження буде....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Выбор горных лыж. Общие вопросы Funcarver Инкубатор 5383 16.07.2022 10:55
Выбор лыж для новичка Sheridan Выбор горных лыж 733 30.01.2022 13:37
Выбор лыж для самых маленьких jordik Выбор горных лыж 214 13.02.2019 16:37

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018131715 (88%)2 (12%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32766110243683129 (51%)2724 (44%)286 (5%)