Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Снаряжение для фрирайда и бэккантри > Ботинки для фрирайда и бэккантри
Снаряжение для фрирайда и бэккантри широкие лыжи и прочий стафф


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.02.2012, 19:41   #221 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Dante_Sinner
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Armada JJ 185, Scott Punisher 182, Dalbello Krypton Cross I.D.
Народ, прошу совета - здеся!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2012, 15:25   #222 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Kate
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Elan Deep ; marker duke; Giant Glory1
нуждаюсь в совете общественности
откатав на tecnica attiva vrt comfortfit с жесткостью 75 (размер 26), захотела сменить их на неплохую 100.
взяла Lange Exclusive 100 FR 25,5.

по ощущениям, Рио вот здесь как будто про меня написал

внутренний ботинок у Lange на пол см меньше, пальцем достаю до стенки при прямых ногах, фиксирует ногу хорошо. В пятницу успела их даже потестить. Сперва я была в диком восторге, чувствовала себя как в тапочках Легкие, пружинят отлично. По сравнению с техникой - небо и земля.

Но вот после нескольких спусков ноги начали неметь в области подъемов, а к обеду стопы просто горели) Плюнула и пошла переставлять старые боты.

Теперь сижу и думаю что делать. Говорят, термофит не пойдет, т.к. у внутреннего сапожка набивка с пухом. Почитала статьи, сейчас буду проверять кантинг.

Короче, может у кого есть еще какие советы, а то пробовать их возвращать обратно не хочется, уж больно они мне нравятся
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2012, 16:14   #223 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Kate Переглянути коментар
нуждаюсь в совете общественности
откатав на tecnica attiva vrt comfortfit с жесткостью 75 (размер 26), захотела сменить их на неплохую 100.
взяла Lange Exclusive 100 FR 25,5.
А чому не взяти ту ж Текніку Аттіву, але із більшою жорсткістю, скажімо, 100? У Lange, вроді би, колодка інша. А як п"ятка себе у Текніці почувала, не вискакувала? У вас нога вузька чи широка?

У мене боти Tecnica Viva Inferno Crush із жорсткістю 100 - прекрасні боти; перед тим дуже довго шукала.

Тут справа або в колодці, яка може або підходити, або ні, або у розмірі (треба визначитись, який все таки у вас розмір, це дуже важливо - я, до прикладу, завжди вважала, що для мене найбільш комфортний розмір 24, 5, а згодом виявилося, що таки 24-й) - у вужчих і менших ботах спочатку так завжди - комфорт повний, а потім починаються проблеми.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2012, 16:20   #224 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Kate
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Elan Deep ; marker duke; Giant Glory1
власне у текніці п"ятка якраз гуляла. у текніці розмір йде 26 см (по таблиці чітко мій - 40) , але вона булу трохи вільною.
в ланджах 25,5 . вони вужчі, але ногу фіксують добре, п"ятка нікуди не ходить.

нога у мене не дуже слоняча - в ширині 11 см (по характеристикам у ланджів колодка 95-99 мм)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2012, 16:32   #225 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Kate Переглянути коментар
власне у текніці п"ятка якраз гуляла. у текніці розмір йде 26 см (по таблиці чітко мій - 40) , але вона булу трохи вільною.
в ланджах 25,5 . вони вужчі, але ногу фіксують добре, п"ятка нікуди не ходить.

нога у мене не дуже слоняча - в ширині 11 см
наразі пробую бавитись з мікрорегулюваннями і розуміти що відчуваю.
В Текніці п"ятка гуляла можливо через недостатню жорсткість - мені серед Текніки не підходили жодні інші боти із жорсткістю 70, 80, 90, крім тих, які мали 100. Чим більша жорсткість, тим вужчий бот - для моєї дуже вузької ноги це була справжня знахідка, так як із решти бот різних виробників у мене п"ятка просто вискакувала і не фіксувалась; так само було і з пальцями, які "гуляли" у носку черевика.

Скільки у вас мм колодка в старих і нових ботах - 98, 102, 103, 104? Порівняйте ширину колодки із жорсткістю і міряйте, міряйте, міряйте.

P.S. По моїм соображеніям, якщо вам підходила колодка 99 мм у Ланге із жорсткістю 100, тоді не бачу проблеми поміряти ту ж Текніку із такою самою жорсткістю 100 і колодкою 98 мм - вона б мала підійти.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2012, 16:51   #226 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Kate
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Elan Deep ; marker duke; Giant Glory1
Jolie, дуже дякую за поради, гадаю, буду міряти і міряти щось інакше))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2012, 16:55   #227 (посилання)
Новичок
 
Аватар для edelweiss14
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Яремче

Снаряга: Rossignol Scratch Brigade 2008, Salomon Scrambler 2005, Байк - Specialized Demo 7 II 2008
Зібрався прикупити собі черевики salomon ghost, хтось катає на таких? Як враження?
Досвід катання якби є, основне призначення їх буде беккантрі, фрірайд, трошки парку.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2012, 17:46   #228 (посилання)
Хелискиер
 
Аватар для Кирычъ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Хеликоптер, ну и Armada JJ
Цитата:
Коментар від edelweiss14 Переглянути коментар
Зібрався прикупити собі черевики salomon ghost, хтось катає на таких? Як враження?
Досвід катання якби є, основне призначення їх буде беккантрі, фрірайд, трошки парку.
На сколько я знаю, ребята из ЭкшенБразерс в таких катают, и фрирайд, и парк. Но! Они в них не ходят в бэккантри. А если и ходят, то от подъемника и не далеко
Для бэккантри у Сала есть Квесты 10 или 12. Но не думаю, что они подойдут для парка. Хотя нужно понимать, что ты называешь парком и как ты в нем катаешь.

Забыл написать чего они в них не ходят - эти боты жесткие для ходьбы.
Великие райдеры фрирайда в них катают, но их на гору вертушкой высаживают. У них даже ноги не успевают затечь если пережали
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Neon
Старий 15.03.2012, 18:03   #229 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від edelweiss14 Переглянути коментар
Зібрався прикупити собі черевики salomon ghost, хтось катає на таких? Як враження?
Досвід катання якби є, основне призначення їх буде беккантрі, фрірайд, трошки парку.
я, вот, буду ждать сл. сезона

уж очень привлекательны модели 12-13



Добавлено через 6 минут

Цитата:
Коментар від Кирычъ Переглянути коментар
Забыл написать чего они в них не ходят - эти боты жесткие для ходьбы.
мерил на выставке 110 ghost, показались немногим мягче моих фальконов 110. но вот квесты ну уж очень "тапочки" в таких бы не знаю как бы катал - мягкие ОЧЕНЬ!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2012, 18:09   #230 (посилання)
Хелискиер
 
Аватар для Кирычъ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Хеликоптер, ну и Armada JJ
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
мягкие ОЧЕНЬ!
Да, есть такое дело. Тоже не решился брать. Но читал много иностранных отзывов и большинство их хвалило. Допускаю, что они все по Бритиш-Колумбийскому павдеру катались.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) igrus
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Одежда для Фрирайда Sheridan Снаряжение для фрирайда и бэккантри 308 29.01.2020 13:30
Ботинки для горного туризма Rio Снаряжение и трёп 143 03.09.2019 06:43
Палки для фрирайда sergeij50 Снаряжение для фрирайда и бэккантри 131 26.01.2019 13:26
Усилие выстёгивания крепов для фрирайда waterboy Снаряжение для фрирайда и бэккантри 21 21.03.2011 22:00

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94874357245632689 (62%)1475 (34%)190 (4%)