Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Снаряжение для фрирайда и бэккантри > Камуса
Снаряжение для фрирайда и бэккантри широкие лыжи и прочий стафф


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.02.2013, 14:17   #41 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gora
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Косів - Wroclaw

Снаряга: Stockli Laser, Zag Heli Gold, Völkl Gotama, Marker Duk, Smith Optics I/O
Цитата:
Коментар від slown Переглянути коментар
лучше брать 110мм
120 надо подрезать так чтоб канты не закрывало, иначе на льду можно улететь
Я брав на свої 144 Камус на 150 чи 160. Обрізав і все ок. Гребуть як дурні куда хочеш.
П.с. Краще покривати максимальну поверхню лижі для більшої ефективності, на перспективу... Коли йдеш по верхівкам смерек (всяких там альпійських і.т.д ), то навіть камус на рокері може спрацювати, а якщо там голяк, ну то може бути попандос
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2013, 14:41   #42 (посилання)
KiteGlobal
 
Аватар для malder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Magic J@190, и разная кайтовая от Airush и Nobile
Цитата:
Коментар від mishanya Переглянути коментар
Кохла на текущий момент - бестофзебест. Посмотри последние тесты в skitour. Ну и ISPO AWARD тебе в помошь
Gecko я так понимаю безклеевые, а Кохла для армады безклеевые?

вот думаю, какие лучше взять? Вроде народ советует безклеевые, с ними проблем меньше ...
Может кто подскажет по опыту?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2013, 14:48   #43 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gora
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Косів - Wroclaw

Снаряга: Stockli Laser, Zag Heli Gold, Völkl Gotama, Marker Duk, Smith Optics I/O
Протестовані на під"йомі на Смотрич, по курсу на попа. !!! G3 Alpinist Climbing Skin | Backcountry.com ціна в нормі.
стосовно безклеєвих - не раджу. Наприклад - в мене було зірвало камус з задніка (цей прикол побачив вже на горі) Зірвало було при розвороті на соснах, на такому стрьомі шо не в голові було що там ззаді Якщо б то був безклеєвий камус - 100% злетів би повністю, а так Я нормально піднявся навіть не замітивши проблеми. См 20 просто снігу набилося та собі теімбалося, но решта частина камуса працювала!!!! На безклеєвому це вам ніхто не буде гарантувати. А там реально була жопа. Якщо б камус зірвало, то ну його. Краще не треба...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2013, 15:16   #44 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Muadib
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl Katana
Цитата:
Коментар від Gora Переглянути коментар
Якщо б то був безклеєвий камус - 100% злетів би повністю
Ігор звідки така впевненість? В мене траплялись подібні ситуації і нічого працював камус. Жодного разу не злітав.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2013, 16:05   #45 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gora
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Косів - Wroclaw

Снаряга: Stockli Laser, Zag Heli Gold, Völkl Gotama, Marker Duk, Smith Optics I/O
Цитата:
Коментар від Muadib Переглянути коментар
Ігор звідки така впевненість? В мене траплялись подібні ситуації і нічого працював камус. Жодного разу не злітав.
Добре. Процент переваги можна зменшити. Но стосовно липучості він все одно краще буде триматися.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2013, 16:14   #46 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Muadib
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl Katana
Сперечатись не буду, все можливо. Я, крім безклеєвих, інших не пробував. Якщо почнуть злітати повідоплю, але за півтора сезону не було жодного випадку.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Gora
Старий 13.02.2013, 22:01   #47 (посилання)
KiteGlobal
 
Аватар для malder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Magic J@190, и разная кайтовая от Airush и Nobile
Цитата:
Коментар від Gora Переглянути коментар
G3 Alpinist Climbing Skin
G3 Alpinist Climbing Skin сделан из синтетики
... я так понимаю надо брать G3 Alpinist Mohair-Mix Skins, они сделаны из 70 Мохаир/30 синтетика
... также почитал обзоры, посоветовался с народом и понял что желательно брать по ширине носка и обрезать (мой случай 140), учитывая что у АК ЖЖ передний и задний рокер (1,5 метра контактных всего), то это как раз критично
... на счет без клеевых говорят что силикон пока не долговечен ...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2013, 22:19   #48 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
malder, Armada Climbing Skins madу by Kohla Tyrol будут доступны к предзаказу. С поставкой в октябре. Laser Cut как раз под твои лыжи. Если можешь ждать, отпишешься в личку после старта предзаказа.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2013, 22:53   #49 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Второй сезон на безклеевых. Слетал задник несколько раз....замечал только на вершине. Отклеивался только до конца рокера, остальное работало. Правда, хожу только по относительно мягкому снегу.
Кстати, на 122 талию поставил 120 камус без прирезки. Дискомфорта не ощущаю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2013, 10:33   #50 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для drunkmaster
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Czar, Dynafit Radical, Dynafit Vulcan, Beacon_Mammut Barryvox Pulse
В 8-денному беккантрі Ice Scream дуже добре себе показали камуси Black Diamond Ascession (рижого окрасу), ціна в Києві за 140 мм біля 1300 грн. Дуже добре і неодноразово клеїлись, добре тримав клей під час підйомів і спусків (на марші), зручні і надійні кріплення, добре щеплення на неоднорідному снігу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)