Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Снаряжение для фрирайда и бэккантри > Одежда для Фрирайда
Снаряжение для фрирайда и бэккантри широкие лыжи и прочий стафф


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 18.10.2010, 14:21   #1 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Одежда для Фрирайда

Седина в бороду - стиль в жизнь! Созрел я прикупить лучший сэт для катания в больших горах. Потому, что рядом с Джуниором и остальными я выгляжу так, как чувак с шоссером и c памперсом на ДХ соревах Элановский костюм оставим для Бука и Красии. А вот в производителях и моделях реальной одежды я запутался.

Кто что посоветует в подобном стиле? Или что-то вообще яркое бешеное?

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2010, 14:42   #2 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для OneWay
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon QST 106, Salomon Guardian 16, Völkl Racetiger Speedwall GS R 188 Dalbello LUPO AX 120,
ярке і неординарне
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2010, 14:47   #3 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
А мені і перший, і другий варіантів костюмів подобається . Який стільок, я у захваті .

Перший, із косою "блискавкою" через тіло, у минулому сезоні був писком моди і рідкістю, так як таких курток я бачила одиниці ; у мене знайома у минулому році купила собі подібний костюм, Бартон, із такими косими "блискавками" на куртці і штанах. Так що нормал, буде окєйно .

У другому варіанті мені страшенно подобається куртка, така строката (я й сама купила собі подібну, строкату куртку "The North Face"), це теж піск моди зараз. У цій куртці ти буде виглядати мажором .

Словом, і те і друге дуже прікольно виглядає. У першому (і у подібних, але яскравих кольорах) ти будеш а-ля Владимир Барабанов, у другом а-ля мажор. Однак все треба міряти, щоб одяг був до лиця; хоча як відомо, "подлєцу всьо к ліцу" . Так що наразі я "розриваюся" у своєму виборі та порадах .

До речі, що за фірмА? Перший нагадує мені O'neill, а другий?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2010, 14:49   #4 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
А мені в пятницю приїхала Orage Sidney 2010 розміру L


А коли я її вдягнув, то просто потонув, рукава можна на ноги вдягати
Я не знав що лижний одяг треба на розмір менший брати, а такий класний куртяк

Прийдеться замовляти ще раз...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2010, 14:53   #5 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Hooseinovich
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Горнолыжные сандали Саломон :)
первая, как одежка для рыбалова-любителя, а вторая с мехом - гламурненько, однако
простите, так ничего и не посоветовала.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2010, 14:57   #6 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Девчонки, это ж Oakley!!!! Первый софтшелл трёхслойка, второй 20 на 20 000!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2010, 14:58   #7 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Hooseinovich
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Горнолыжные сандали Саломон :)
Все, решено! Удобство прежде всего!.
p.s. На счет стилька (исключительно мое мнение). В мире, в последнее время, правит "несмак", гламур. Так что ни у кого не спрашивайте и выбирайте то, что нравится вам.
p.s.s. все равно, Ден, когда ты будешь утопать в снегу, видны будут только всплывшие носки твоих лыж
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен Afro Samurai
Старий 18.10.2010, 14:59   #8 (посилання)
fckng special!
 
Аватар для Dolce
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Giant XTC Advanced customized, Elan Ripstick 94W 2017, Völkl Pyra 2015, Elan Mystic Magic 2011
мне второй нравится...
А вообще твой сиренево-фиолетовый - просто зе бест!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2010, 15:02   #9 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Hooseinovich Переглянути коментар
первая, как одежка для рыбалова-любителя, а вторая с мехом - гламурненько, однако
простите, так ничего и не посоветовала.
Ні, неправда, який це риболов? Це тенденції моди останніх двох років - дві рівномірні кольорові гамми у одному костюмі; кольори можуть бути і блакитно-рожеві, і чорно-білі (це Зебрі може підійти ), і жовто-червоні, і салатово-чорні і т.п. Просто Ден вибрав кольори такі, зелено-салатові, що відповідають його іміджу "зеленого человечка".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2010, 15:04   #10 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Dolce, я не из них выбираю. Как раз хотелось бы другие варианты увидеть
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Ботинки для фрирайда и бэккантри Ispanez Снаряжение для фрирайда и бэккантри 772 04.12.2023 16:19
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Палки для фрирайда sergeij50 Снаряжение для фрирайда и бэккантри 131 26.01.2019 13:26
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
Усилие выстёгивания крепов для фрирайда waterboy Снаряжение для фрирайда и бэккантри 21 21.03.2011 22:00

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32636095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)