Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > Горный туризм > Снаряжение и трёп > Ботинки для горного туризма


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.02.2010, 22:28   #11 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
10 лет?
Да за 3-4 полноценных горных похода любая подошва вытрется.

Видел в списке Асоло Гранит - это для мазохистов ботинок. Под жесткие кошки. Зря вы все в кучу свалили.
Не собираетесь ходить по ледовым стенам - ботинок с такой подошвой - избыточно и неудобно.

В Киеве нормальный выбор и неплохо подбирают в Команде Экс. Только нужно грамотно сказать для чего ботинок.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2010, 22:47   #12 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Да за 3-4 полноценных горных похода любая подошва вытрется.
Примерно за столько я и убил АльпинПро кроссовки. Майский поход, летом 40 дней в Карпатах(именно в походах дней 15) и Ноябрьский.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2010, 10:53   #13 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Irish
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg

Снаряга: морально застаріла :)
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
10 лет?
Да за 3-4 полноценных горных похода любая подошва вытрется.
Тут мабуть варто зазначити, які ви походи маєте на увазі. Якщо двотижневі вилазки на Кавказ - то, мабуть так. Мої шкари служать мені вже 2 роки і були за весь цей час у більше десятка 2-5 денних походів по Карпатах. Єдине на що поки-що жаліюся - втрата товарного вигляду і облізлі нігті від 35-кілометрових денних переходів по Горганах. Функціонально - їм нічого не бракує.
А загалом - вібрамова підошва, якщо справжня - чи не єдине, що залишається цілим після взуття, коли воно вже все розлазиться по швам. Головне - не використовувати її у місті, бо дуже не любить вона асфальту.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2010, 14:12   #14 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Як я вибирала собі трекінгові черевики у квітні минулого року:
joliem: Нові черевики для треккінгу . Коменти теж варто глянути - можуть бути корисними .

До слова скажу: тестила я свої черевики влітку і осінню - ніяких претензій поки що до них не маю, ходила навіть при +25 С по Свидовцю, вологу відводять, сохнуть швидко, я дуже задоволена.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2010, 16:24   #15 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для bramms
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Лємберг

Снаряга: ЛИЖ НЕМА!!! Є МОНОЛИЖА)))) Тьху! Sierra Reverse Crew 159cm Крєпи Ride SPi black Боти Burton Ion
По-перше як вже сказали універсальних не буває.
В ідеалі мати 3 пари:
1) Для літніх походів без жестячка щось дуже легке, якісь напівсандалі або легкі кросівки, черевки, головне щоб були зручні, легкі(!) і класно дихали. Ходити по жарі +30 цілий день в "клійонці" гор-текс - бути собі ворогом Особливої різниці який буде бренд немає, сам ходив в легесеньких кросівках китайських пів літа, нічого їм не сталось, єдине що хтось завжди мав голку+нитку на випадок розвалу або запасне взуття (практично у всієї компанії яка ходить в гори 42 розмір - повезло=)) Також можна мати сандалі + запасні черевики на випадок непогоди, наприклад з 2гого мого пункту нижче. Головні критерії як я вже казав це щоб були легкі, гарно дихали, швидко сохли і не розлетілись по дорозі.

2) Тепла весна - мокре літо - безсніжна осінь - черевики тут вже мають бути серйозніші. Повинна бути шкіра, не беріть з вкладками тканини - вона може порватись, протертись і більше промокає, має меншу жорсткість. Мембрана бажано Gore-Tex. Вони повинні відмінно фіксувати ногу, не промокати наскрізь за перших декілька годин ходьби по росі чи під час дощу і швидко сохнути. З брендів - вже згадані La Sportiva, Asolo. Згадується відомий жарт: "Що головне в водонепромокаємих черевиках? Головне щоб швидко сохли!" ) Підошва Vibram річ хороша, але досить жорстка. І має один неприємний мінус: на мокрому камені вона НЕРЕАЛЬНО слизька. Якщо йти по річці скажем то можна вбитись. Наприклад саламонівська підошва contact grip менш слизька. Так що тут теж не треба гнатись за тим що не обов'язково.

3) Якщо збираєтесь ходити зимою в Карпати де завжди є сніг, часто лід то потрібні надійні черевики з жорсткою підошвою з сумісністю з кішками. Розмір треба брати чуть більший ніж зазвичай для того щоб вдіти 2 шкарпетки, а інколи може і всі 3 ) Гортекс мембрана тут не обов'язкова. На бататьох форумах є думки що гортекс на великих морозах практично не працює бо черевик більше мокне від конденсату і підтоплення замерзшого снігу (читай шкіри). Ця ж La Sportiva має топову модель Nepal а також Makalu в якій немає гортексу (є версії і з гортексом). Тут вже вибір за вами - основне це гарно пропитати черевик пропиткою перед походом. Якщо черевик з грубої шкіри - це буде найкращою мембраною. Підошва однозначно Vibram. Важать такі черевики нехіло, ходив в непалі - таке враження що йдеш в кайданах)) Але зато ногам нічого не загрожує.

Як сказав вже Irish - нубук брати краще: по-перше менше царапається і не так швидко втрачає "товарний вигляд". Крім того кажуть довговічніша і краще вбирає пропитку Бачив 2річні асоли з глянцевої шкіри - виглядають просто катасрофічно )) (лише візуально). Ля спортіва робить майже всі шкари з нубука. Висока підошва і прорезинений носок, боки це тільки плюс! Набагато менше промокають ніж без резини.
Взагалі для себе вибрав вже бренд: La Sportiva. Найдешевші моделі може й не фонтан, а от середній клас і топовий це просто пісня. Зручність і функціонал 5+!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2010, 16:33   #16 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Я же писал про горный поход -имеется виду в первую очередь контакт с сыпухой -с острыми краями камней.
Карпаты - там топают в основном по траве, тропе или снегу. Понятно, что износ не так силен.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ shopen Не согласен Irish
Старий 03.02.2010, 16:35   #17 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для shopen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Zag SLAP XL, Dynafit Radical ST, Dynafit Mercury + Atomic SX:9
Цитата:
Коментар від bramms Переглянути коментар
Підошва Vibram річ хороша, але досить жорстка. І має один неприємний мінус: на мокрому камені вона НЕРЕАЛЬНО слизька. Якщо йти по річці скажем то можна вбитись. Наприклад саламонівська підошва contact grip менш слизька. Так що тут теж не треба гнатись за тим що не обов'язково.
Vibram випускає сотні різних видів підошов.
Слизькість підошви !дуже залежить від моделі і фірми взуття.
В мене був навпаки позитивний досвід з Vibram і негативний з contra-grip....
Тому однозначно судити не можна.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2010, 16:42   #18 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Malaya Переглянути коментар
я порівняно недавно почала юзати трекінгові Саломони з мембраною GoreTex..
реальної нагоди їх випробувати ще не було, окрім невеличких осінніх вилазок+одягала їх у місті на злі 20+градусні морози. а взагалі я їми дуже задоволена: легкі, зручні, не промокали і дуже теплі але ще подивимось, як вони себе зарекомендують пілся травневого походу):
Якби їх можна було купити минулого року, то я б, безперечно, зупинилась на цій марці - у мене знайомі купили собі такі кілька років тому, пройшли в них не один похід і наразі залишились ними дуже задоволені. Не знаю, як у Києві, але у Львові такі купити вже нереально.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2010, 17:28   #19 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Malaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Якби їх можна було купити минулого року, то я б, безперечно, зупинилась на цій марці - у мене знайомі купили собі такі кілька років тому, пройшли в них не один похід і наразі залишились ними дуже задоволені. Не знаю, як у Києві, але у Львові такі купити вже нереально.
я й сама чесно кажучи не в курсі про можливість та вибір їх придбання у нас, бо мені їх привезли з-за кордону (трапилась така нагода), а з того часу питання про купівлю нових бот не поставало
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2010, 08:50   #20 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для YuraOd
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: прокатные :)
подскажите, неужели в теплую погоду не жарко ходить ботинках??? собираемся на майские в свой первый поход в карпатские горы, что посоветуете брать кроссовки или ботинки, а может сандали??
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Ботинки для фрирайда и бэккантри Ispanez Снаряжение для фрирайда и бэккантри 772 04.12.2023 16:19
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
Ботинки для NewSchool Slafka Стафф 402 26.12.2016 11:27
RB: Как сделать ворота для роллер-хоккея Vyacheslav Роллер территория 7 08.05.2015 21:10
Слэклайн: Правильные стропы Rio Слэклайн 67 10.05.2014 13:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today138910 (77%)2 (15%)1 (8%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104814638258162833 (61%)1636 (35%)173 (4%)