Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > Горный туризм > Снаряжение и трёп > Худаєм снарягою або навіщо нам зайві кг?


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.03.2010, 10:58   #21 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для pirat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запоріжжя

Снаряга: K2 Ski Fujative + Salomon SТН 12
Дуже цікава тема. Про зменшення ваги речей замислююсь постійно, а от про зменшення ваги спорядження щось не думав.Також всьо УНІВЄРСАЛЬНОє... а даремно. З легким рюкзаком куди приємніше ходити.
В кожний похід беру менше речей ніж в попередній--- і все одно залишаються невикористанні речі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 11:55   #22 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Идите работать инструктором это самое лучшее средство для похудания. В начале сезона весил 94кг, сейчас 78
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 14:05   #23 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для pirat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запоріжжя

Снаряга: K2 Ski Fujative + Salomon SТН 12
Цитата:
Коментар від Вуйко Переглянути коментар
Идите работать инструктором это самое лучшее средство для похудания. В начале сезона весил 94кг, сейчас 78
Худаєм снарягою або навіщо нам зайві кг?--- худаэ снаряга)) якби була потреба похудати - то навпаки б важкы речы пыдбирали)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 14:32   #24 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від bramms Переглянути коментар
500-1000гр гречки, 1-2 мівіни, 300гр тушонки, хліб, пакетик чаю, цукру. Можна ще цибулину ібо інше, наприклад баночку сардін... Цього реально хватить на 2-3 дні, в чому жесть?
...
А огурчики, помидорчики где?
А шоколадка к чаю? А на чём готовить (хотя бы кофе варить)?
А баночку пива, в конце концов, с орешками, которую открыть в конце подъёма - просто улёт!
А вечерком посидеть...
:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 16:45   #25 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для deviantus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Palmer Honeycomb 2009
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
А огурчики, помидорчики где?
А шоколадка к чаю? А на чём готовить (хотя бы кофе варить)?
А баночку пива, в конце концов, с орешками, которую открыть в конце подъёма - просто улёт!
А вечерком посидеть...
:wink:
Ви жартуєте? Огурчики-помидорчики складаються майже повністю з води, вони малокалорійні і в походах це пуста трата ваги. Вітаміни беруть в дуже довгі походи. В звичайний похід треба брати їжу з максимальним вмістом вуглеводів і жирів, бо це базові постачальники енергії.

Ранішній раціон треба підібрати таким чином, щоб він швидко і легко засвоювався, так як часто основні навантаження відбуваються в першій половині дня. Ідеальний варіант - каша.

Обід. Якщо є час, то можна зварити суп на сушених овочах, з додаванням ковбаси (ідеально - сиров'ялена). Якщо нема то обмежитись сухим пайком. Хліб з паштетом. Бажано брати якісний паштет, а не трешовий невідомого походження з запахом печінки. Класно зарекомендувала себе печінка тріски. Можна затоптати рибну консерву. Не скупіться купити якусь смачну рибку, вона не сильно дорожча від класичної сардини. І не купуйте кільку в томаті Можна засмажити сало з цибулею і сушеними овочами. Дуже класно це робити на примусі на вершині, сховавшись від вітру за каменюками

На вечерю також ідеально підходить каша. Калорійна, жирна, з м'ясом. На відміну від сніданку, можна без проблем їсти продукти які довше засвоюються. Солодкий чай + печиво до чаю.

Дуже добре з собою мати енергетичну суміш. Справа в тому що жири і вуглеводи у звичайній їжі засвоюються довго 2-4 години. А прості вуглеводи, які знаходяться, наприклад, в цукрі дають миттєвий приріст енергії вже за 15 хвилин. Тому готуємо енергетичну суміш: горіхи, шоколад, ізюм, курага. Можна їсти також лимони в цукрі. Курага дуже важлива для нормальної роботи серця, тому у кого є мінімальні проблеми з серцем - їсти обов'язково.

Сушені овочі можна приготувати навіть не маючи сушилки. Морква, цибуля, капуста, буряк ріжуться маленькими кусками (1-2см), рівномірно тонким шаром розстилають на чистій рівній поверхні і ставлять в тепле та СУХЕ місце, бажано на сонце. За декілька днів овочі готові.

Любителям випити алкоголю рекомендую брати з собою якісний спирт. Розводимо його по правильній технології та вживаємо увечері в помірних дозах

Добавлено через 15 минут

Цитата:
Коментар від Rio Переглянути коментар
Тут еще и от времени года зависит.
Я уже где то писал о мега класснй палатке, весом 5 кг, она себе спокойно стояла, где подобные Hannah просто гнет. Это крепость. А вот летом да, такая палатка незачем можно и на легкость идти. Дело в деньгах, но не только в том, что легкие стоят дорже, а в том, что все пытаются купить универсальные палатки.
Со спальниками примерно то же самое.
Зі спальниками це як? Купуємо синтетичний спальник на 2.5кг з нижньою межею комфорту -10 і ходимо з ним літом?
Вага намету ще далеко не показник його стійкості. Часто виробник просто використовує звичайні матеріали та конструкцію, і не ставить собі на меті зменшити вагу. Моя думка щодо намету - треба мати дві штуки. Зимовий + для екстремальних умов, та звичайний легенький.

Крім того, ми не розглядаємо тут, як мені здається, важкі зимові походи, важкі категорійні, технічний альпінізм, високогірні походи 4000+, т.д.? Так як, по-перше, більшість людей у цьому участі не приймають, а по-друге, якщо приймають то вже цю тему, яку ми обговорюємо, для себе пройшли.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 17:02   #26 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для bramms
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Лємберг

Снаряга: ЛИЖ НЕМА!!! Є МОНОЛИЖА)))) Тьху! Sierra Reverse Crew 159cm Крєпи Ride SPi black Боти Burton Ion
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
А огурчики, помидорчики где?
А шоколадка к чаю? А на чём готовить (хотя бы кофе варить)?
А баночку пива, в конце концов, с орешками, которую открыть в конце подъёма - просто улёт!
А вечерком посидеть...
:wink:
Иии... ну це вже не похід. Це типічний "матрас". Мені здається це різні речі - похід і матрасна вилазка щоб пива попити, салатіку поїсти
Доречі, нічого не маю проти такого. Інколи ходим матрасити - доходим в перший день в красиве місце (де є чорниця, малина і т д, можливо і гриби...) і сидимо там дні 1-3, і назад. Там можна вже все брати що хочеш, головне розрахувати щоб назад не нести їжу чи викидати....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Kaya
Старий 11.03.2010, 18:16   #27 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від bramms Переглянути коментар
..Скажу одразу - я не прихильник true легкоходства: спати ногами в рюкзаку накрившись якоюсь клійонкою не збираюсь. Походи для мене в першу чергу відпочинок а не ціль пробігти якнайдалі з 5кг снаряги.
...

Цитата:
Коментар від bramms Переглянути коментар
Иии... ну це вже не похід. Це типічний "матрас". Мені здається це різні речі - похід і матрасна вилазка щоб пива попити, салатіку поїсти
....
Вы всё-таки определитесь, коллега, а то как-то не сходятся этих два утверждения

И что же это получается: если на один и тот же маршрут я беру на 2-3 дня салатик с пивом, а вы - нет, то у меня это - матрас, а у вас - крутой поход?!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 18:20   #28 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для bramms
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Лємберг

Снаряга: ЛИЖ НЕМА!!! Є МОНОЛИЖА)))) Тьху! Sierra Reverse Crew 159cm Крєпи Ride SPi black Боти Burton Ion
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Вы всё-таки определитесь, коллега, а то как-то не сходятся этих два утверждения

И что же это получается: если на один и тот же маршрут я беру на 2-3 дня салатик с пивом, а вы - нет, то у меня это - матрас, а у вас - крутой поход?!
Не треба рівняти легкоходство з відмовую від помідора з пивом

Не правильно зрозуміли. Це я до того що в походи не беру зайвих салатіків з пивом а беру їх тільки на матрас
Діло кожного що брати і скільки. Для мене є свої формати походів, для Вас - інші
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 20:45   #29 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
"А теперь серьёзно"(с)

На самом деле всё очень просто.
Есть обязательное общественное снаряжение(в т.ч. продукти) - вес у всех одинаковый.
И есть личное. А вот тут каждый считает, что для своего комфорта и удовольствия готов в него включить (читай- "сколько кг") - мы и получим ответ на вопрос "навіщо нам зайві кг"

Пример.
Кроме всего прочего, я два дня пёр на перевал Хамбал в Крыму две бутылки (в стекле!) пива, потому как в пластике его не выпускают.
Все были в отпаде, любимая - на седьмом небе от счастья (и мне перепало). И скажите после этого, что "це були зайві кг":wink:

А главное, был создан прецендент, после которого народ понял, что в поход можно брать не только водку и спирт, но и другие любимые напитки
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2010, 21:41   #30 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для bramms
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Лємберг

Снаряга: ЛИЖ НЕМА!!! Є МОНОЛИЖА)))) Тьху! Sierra Reverse Crew 159cm Крєпи Ride SPi black Боти Burton Ion
Salseros,

Все правильно Просто тут мова йде про снарягу а хавчик рахувався щоб визначити приблизну масу рюкзака.

А якщо ще конкретніше то нарешті приїхав мій Deuter ACT Zero 60+10. Моя вага каже 1,5кг (дойтер намахав на 100грам, хехе). Попередній Deuter Aircontact продав, він важив 3кг. От і "похудав" снарягою на 1,5кг на рівному місці

Переважив деякі речі

Набір посуду. Кружка металева + миска металева з ручкою + ложка = 300гр.
2 пари шкарпеток + нижня білизна = 200гр.
Легкий тонкий фліс полартек = 300гр.
Штани полартек = 260гр.
Штурмові штани мембранні = 460гр.
Штурмова куртка мембранна = 660гр.
Запасна синтетична футболка = 200гр.
Флісова шапка = 50гр.
Флісові рукавиці windblock = 60гр.
Фліс полартек товстий (200 чи 300 не пам'ятаю) 480гр.
Фонарик налобний з батарейками = 140гр.

Тобто максимальна маса одягу 2,7кг, але це вже на всі випадки життя, шапка, рукавиці, 2 фліса, запасні штурмові штани і футбока, теплі штани. На практиці маса одягу буде думаю не більше 2кг.

Виходить 9-10кг без палатки з усім необхідним, їжею і 1,5л водою. Додамо ще уявний 1кг на палатку і отримуємо фінальну цифру = 10-11кг. Планую того літа походити з такою вагою і поділитись враженнями
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кайтсерфінг. Крим з палаткою або без. nomeaning Водный Мир 36 19.06.2015 08:18
Буковель розширюватиметься або Буковель2 Jolie Буковель 93 15.10.2010 08:56
MTB: на Берлін або Ойробайкдвадцятьдесять jurabike МТБ территория 2 11.09.2010 08:27
Зачем нам минусы? klepakoff Функциональность Нашего Форума 68 05.07.2010 08:41

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)