Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > Горный туризм > Снаряжение и трёп > Ботинки для горного туризма


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.04.2010, 22:39   #61 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
Цитата:
але-на зиму краще пластиків однозначно ліпше нічого нема
куда в карпати пластики ?!?!?! норм шкіряний бот і все... пластики не для походів придумали !!! не вбивайте собі ноги.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2010, 22:53   #62 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Тссс...мне на весну-осень Крым/Карпаты. То, что может быть слишком жаркие на лето, это не волнует, пока летом хожу так, что или знаю, что плохая погода(значит беру боты), или знаю что жара и беру кроссовки походные.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2010, 23:16   #63 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Celentano
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvov

Снаряга: volkl gotama 2011
Неончику
любий мій друже
виноватий.
не правильно написав,
не для походу, а наприклад для сходження на Говерлу).
ми в цему році були на говерлі.
товариш піднімався в пластиках.
Роман Михалюк(до речі класний фотограф.)
він був в пластиках.
ми стояли на 1860 в екологічному притулку
мені в моїх Гронелах було холодно-а причина тому шо мембрана разом з вологою виводить
і тепло,
так шо в нього в пластиках ноги були в теплі, я не спорю що якшо йти довго по прямій
то нозі будуть вбиті,
а якшо тусити вверх то гуд,
поправляй друже якщо щось не так написав.

Добавлено через 3 минуты

а краще мати 3 різних види взуття а то і 4)
треки зима,весна-
пластики ,кросівки
і сандалі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 20:16   #64 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
чеснокажучи навіть для сходження на говерлу пластики це закруто. пластик і в африці пластик він важчий за шкіряний/мембранний бот ну і по зручності не самий хороший.

1) зимою 07-08 ми ходили в похід по карпатах, сніжний похід на 10 днів (гріська двійка) йшов в Lowa Mountain Expert GTX(теж з мембраною) + шкарпетки зимові від LaSportiva / Lopen. реально за 10 днів без снігу було максимум пів дня. ну і температури відповідно не літні, особливо вечорами коли зупинялись на нічліг. за цей весь час черевики не промокли і я ніразу не змерз в ноги.

2) декілька раз лазив на говерлу зимою і в цих льовах і в ляспортіві трековій. і ночували під говерлою. і ніколи не було холодно.

зваюажючи на п1 і п2 я небачу потреби в використанні пластиків в українських карпатах. хіба так для понтів. просто тре нормально підбирати взуття і шкарпетки, щоб вони працювали разом як 1 і 2 слой. система з слоями розпоширюєтсья не тільки на одяг але й на взуття. якщо вдягнути мембранну куртку на голе тіло теж холодно буде
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 21:03   #65 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Celentano
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvov

Снаряга: volkl gotama 2011
)))
в ноги не холодно коли ти рухаєшся,мені вжитті в зимових походах не було холодно в ноги.
а ти постій на вершині при мінус 8
ми ж про різні речі говоримио- ми тоді стояли в колибі(і чекали Нового року-що б вийти на вершину),в палатку не заходили по б повирубувало спати.по причині шо були змучені(важке було добирання-нічним Ковельским)+ підйом+поставили стінку-бо в колибу не влізли.

А понти Друже) то кішки на Говерлу - як мій товариш каже
не спорю-на петрос і на другі частини вони необхідня- а ті хто ходять по стандарту на Говерлу в кішках, от це понти.
так шо пластик як ти кажеш і в африці пластик)

А з приводу мембран, шкарпеток та слоїв,
ми це все добре знаємо.
не за то велося
в пластику тепло не виходить-точніше волога-разом з теплом
коли ти стоїш, а коли ти стоїш і не рухаєшся то з чого братися теплу.
а поза минулого року ми на Говерлі стояли при мінус 18.а на вітрі цілих 25 було
то просто стояти було нереально.
в принципі висновок такий-
Пластики в Карпати(ноги вбивати-але якщо десь тусити на верху дня чотири-як мій товариш то робив-фотограф-або наприклад, на Попі-то пластики кращі.
звісно ходити по прямій в пластиках напряжно..
і з приводу ваги
за останній час(пів року) перетримав в руках дуже багато всяких вібрамів
є такі вібрами що і поважче пластиків важать.

Востаннє редагував Celentano: 20.04.2010 о 21:36. Причина: Доповнення
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 21:35   #66 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
та про одні і тіж речі говримо... при зупинці в 4 годині вечора поки поставищ тапір, поки поставиш стінки навколо палаток, поки приготуєш вечерю. в результаті від 3 до 5 год стояння на місці і так щодня...

Цитата:
А понти Друже) то кішки на Говерлу - як мій товариш каже
не спорю-на петрос і на другі частини вони необхідня- а ті хто ходять по стандарту на Говерлу в кішках, от це понти.
от зразу видно, ніколи не "літав" на говерлі. 07(здається) рік львівська говерляна, цілий поїзд народу. я в штурмовій групі. проходимо малу говерлу, починається фірн. шо нам молодим фірн. це нам тільки так здавалось. троє з нас літало, спасала злагоджена робота всієї групи і добра технічна підготовка. після 5-7 метрів польотів по фірну починаєш задумуватись, а чому я кішки виклав з рюкзака?!, і дивуєшся як то штани лишились сухими (з середини). такшо тепер в гори, зимою без кішок і хорошого напарника ні ногою...

ps сорі за офтоп
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 21:41   #67 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Celentano
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvov

Снаряга: volkl gotama 2011
Ну в принципі, то не є офтоп)
моя думка

та , за ті самі речі говоримо.
я вже після того якти написав то побачив, так шо міг і не писати.
Спору нема колись група альпіністів українціів на Петрос приїхала та не піднялася-бо Петрос сплошний каток був(а люди на еверест ходили- а на Петьку не зайшли,
в мене колега є такий Юрко Мельник,маєш його знати, так ми з ним на говерлу о 2.00 ночі з кукла на говерлу піднімалися,якраз підйом по фірну.
страшно
так шо кішки треба,я мав на увазі те шо не обовязково в кішках підніматися коли це не потрібно)

А з приводу літав, ти правий не літав,
і ну його вбаню, там є де летіти, тьфу тьфу тьфу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 16:41   #68 (посилання)
Новичок
 
Аватар для egor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Заграничные :)
Всем привет! Почитал я вашу полемику по поводу ботинок и скажу свое мнение.Была у меня разная обувь : с мембранами, с тканевыми вставками и т. д. , но свои австрийские берцы не поменяю ни за что. Может быть они и тяжелые но ногу держат хорошо, подошва прекрасно держит. Им уже лет 7 или 8 и никакого ремонта я им не делал. В общем я доволен. И в горы в них хожу в любое время года. Главное пропитки правильные использовать
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2010, 17:16   #69 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
А как нужно подбирать размер ботинка?
Размер в размер или чуть больше?
Сегодня мерял одни ботинки вроде держат хорошо, но пальцы до носка не достают где то полсантиметра. Это нормально?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2010, 23:35   #70 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Celentano
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvov

Снаряга: volkl gotama 2011
Rio: Нормально)
в мене в притик чуть фігово, але фігня,
пару шкарпеток вдінеш- в ноги не буде холодно.

egor: ну... не знаю)
Берци берцами, але краще фірми яка виробляє взуття на протязі 4 десятиліть, нема нічого,
Гронел наприклад.

Взуття для фірм має бути відповідним.
по причині того не відомо як поведуть ваші берци в екстремальних умовах.
а це дуже важливо.!
і пропитки це не саме головне.
томущо в росу ранішню як кажуть.- ''Не промокает только листовое железо!''
Цитата классика
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Ботинки для фрирайда и бэккантри Ispanez Снаряжение для фрирайда и бэккантри 772 04.12.2023 16:19
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
Ботинки для NewSchool Slafka Стафф 402 26.12.2016 11:27
RB: Как сделать ворота для роллер-хоккея Vyacheslav Роллер территория 7 08.05.2015 21:10
Слэклайн: Правильные стропы Rio Слэклайн 67 10.05.2014 13:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)