Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > Горный туризм > Снаряжение и трёп > Рюкзак для прогулок


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.12.2010, 18:16   #1 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vandred
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Херсон

Снаряга: Никакой. Приму в дар.
Рюкзак для прогулок

Здравствуйте всем. Не могу подобрать рюкзаки для не больших походов на день два.
У меня есть 2 варианта. Может ктото пользывался и может сказать свои мнения:

Претендент 1:

Рюкзак Deuter GRODEN 35 (смущает меня что там есть 35 литров)



претендент 2: Рюкзак Terra Incognita Bighit 40



И буду рад если кто что выскажит по это теме. И расскажи что чем пользуется сам?
Особенно интересно там специальная спина Deuter как она себя ведёт в живую и ставят ли её на рюкзаки литражом 40-50??
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.12.2010, 18:41   #2 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Irish
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg

Снаряга: морально застаріла :)
Тут треба спершу вирішитися, в якого роду походи будете ходити, куди і з ким.
Незважаючи на той факт, що все спорядження з роками тяжіє до тенденції зменшення розмірів і ваги, вам доведеться брати деякий мінімум із собою, щоб ваш похід не перейшов в розряд survival
Якщо ви мітите на Карпатський регіон, то ось невеликий перелік необхідного барахла, не яке необхідно розраховувати об'єм:
- намет
- спальник
- каремат
- комплект запасного одягу
- казанки + посуд
- примус + балон (або 2)
- сокирка / пилка
- мінімальний комплект медикаментів
- провіант + вода
- інші дрібні речі

Дещо з вищезазначеного можна носити ззовні. Якщо ви знову ж таки мітите на Карпати і Горгани зокрема, варто потурбуватися про цілісність речей, що ззовні, але це не критично.
Якщо ви подорожуєте із прекрасною половиною - будьте готові збільшити об'єм за рахунок речей подруги / дружини.
Я також ношу фототехніку з собою...

Отож, підсумовуючи все вищесказанe, при умові вибору дорожчих і легших синтетичних шмотів і іншого спорядження, розраховуючи на 2 дні Карпатського походу з дружиною і фотоапаратом з аксесуарами, вам необхідно рюкзак об'ємом 50л +

Тепер по Deuter. У самого - Deuter Aircontact Pro 75+10. Спина у Deuter - справжій результат анатомічних досліджень, але варто зазначити, що до цього треба відноситися прагматично. Після 48 годин походу і 50км маршруту по горизонтальній складовій, спина болітиме достатньо

На арюкзаки 40-50 Deuter ставлять простіші системи, бо і рюкзаки самі відносяться до класу Hiking. Шукайте клас Trekking.

Добавлено через 6 минут

Перечитавши ваше запитання ще раз, подумав, якщо вам необхідно рюкзак для невеликих вилазок в гори з турбази з поверненням назад - сміливо розглядайте варіанти 30-50 ліртів.
Я, ось, на такий випадок використовую свій Deuter Freerider 26.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2011, 22:16   #3 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vandred
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Херсон

Снаряга: Никакой. Приму в дар.
Спасибо Irish. То что ты расказал я знаю. Как говориться с горшка по крыму и карпатам гуляю..... Но всё равно спасибо.

Я купил Deuter GRODEN 35. Очень удобный и практичный у него ещё интересная спина летом проганю её по идеии вообще не должна потеть.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2011, 23:40   #4 (посилання)
Невидимка
 
Аватар для Apple
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: LINE Blend 2011, Fischer Vision Inspire V9 2009, Seba FRM Freeride, Specialized Myka HT Sport Disc
Цитата:
Коментар від vandred Переглянути коментар
Здравствуйте всем. Не могу подобрать рюкзаки для не больших походов на день два.
У меня есть 2 варианта. Может ктото пользывался и может сказать свои мнения:

Претендент 1:

Рюкзак Deuter GRODEN 35 (смущает меня что там есть 35 литров)



претендент 2: Рюкзак Terra Incognita Bighit 40



И буду рад если кто что выскажит по это теме. И расскажи что чем пользуется сам?
Особенно интересно там специальная спина Deuter как она себя ведёт в живую и ставят ли её на рюкзаки литражом 40-50??
ИМХО не очень корректно сравнивать Дойтер и Терру.
Премиум класс и качественный эконом.
Рад за Ваш выбор в сторону Дойтера

Peace
Pertutto
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
RB: Как сделать ворота для роллер-хоккея Vyacheslav Роллер территория 7 08.05.2015 21:10
Слэклайн: Правильные стропы Rio Слэклайн 67 10.05.2014 13:03
zayva для дирекции горнолыжних курортов. GEKA Курорт моей мечты 5 25.10.2010 19:47
Всеукраїнська велоестафета «Спорт для вс paulk МТБ территория 0 22.07.2009 15:38

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today05342 (50%)16 (12%)2 (50%)
Yesterday02315396197 (63%)42 (27%)14 (9%)
Month84714722258262864 (61%)1690 (36%)161 (3%)