Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Ньюскул территория > Споты и фоты > Буковель сноупарк
Споты и фоты наши места и отчёты


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 01.11.2011, 11:16   #11 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від waterboy Переглянути коментар
На страничке Буковеля появилась инфа о планировании строительства сноупарка на сезон 11-12

"Понеділок приносить супер-новини! В сезоні 2011-2012 Буковель не просто додає нові фігури до сноу-парку - парк буде кардинально іншим, на цілу трасу 8А. Незабаром тут покажемо проект! А які фігури ви б хотіли бачити? - чекаємо картинки в коментах до цієї новини."

Буковель | Facebook
Буковель
Діма, я прочитав твій пост, пішов по ссилці і бачу що Буковель питає про те що хочуть бачити люди в парку . Питають Вашої поради щодо фан-парку під який віддають 8а. Чесно, мені шкода ту трасу, я любив її катати. Але її закривали то для Юща, то для слалома.

А у відповідь люди пишуть якусь дурню про то що було у старому парку колись . Шо типу там був лід, але діло не в цьому...Навіщо це??? Це що , корисна інформація ??? Якщо є що підсказати - будь ласка , НІ то краще жувати .
Як міг заїхати ратрак у старий парк ? На одній гусениці ?? Тому я і наставив йому мінусів , бо користі з його букв НУЛЬ . Так само можна обсирати Буковель шо типу у 2005 там був тільки один бугіль .

Навіщо писати про то що уже минуло і обсирати то чого ще немає ??
всі тупі і рагулі а один РОСТІ всі розуми поїв ??
Оцього я не розумію. Якщо я не правий -можете кинути в мене камнем.
нічого ососбистого
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2011, 12:10   #12 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rosty
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Swamp City Lviv

Снаряга: калярові...пласмасові
Социальщики! Підіть на фейсбук і донесіть думку. Якшо у кого синдром меншвартості і він вбачає в чужих постах наступ на власне его -це вже не виправити. Тут по-моєму розділ "обговорення" от і обговорюють Бук 2012. Якщо би це була нарада технічного персоналу Буковеля про графік і порядок побудови парків- слова би не вставив. Я пишу про методи роботи Буковеля, і сподіваюсь на їх покращення. Тому що підхід в минулому до побудови парків за залишковим принципом неприйнятний. Якщо з 8 траси зроблять цукорочок і парк, як вони пишуть, буде "кардинально іншим", я з вами разом поплескаю в долоні, і навіть куплю пасс, а якщо ні, можете забути мій пост, ніби його ніколи небуло.
А під слаломку віддадуть сподіваюсь гарніший схил. З другої черги більшість трас мають бути чорні, може десь там... правда введуть в експлуатацію їх не цього року...

Добавлено через 3 минуты

А про "як туди мав ратрак заїхати" -це не моя справа і не ваша, а тих, хто так "якісно" розташував той парк намісцевості. Якщо люди не вчаться на своїх помилках, то подібне буде і у майбутньому.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Vredinka, waterboy, tudor Бесполезный пост jurabike :) Johnny, korik
Старий 01.11.2011, 12:22   #13 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
ааааааааааааа! я шось не розумію чи як? бо мені здається, що rosty діло говорить. А тут якась суперечка починається
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2011, 12:26   #14 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
ні , Маринка, не буде суперечки. Я хотів вберегти форум від беззмістовної інформаціі, але якщо всі вважають що я не правий , то зрадістю повитираю свої повідомлення.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2011, 12:31   #15 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
Та нічо не треба терти! Це ж живе обговорення і воно не завжди має бути навантажене фактажем і конкретними аргументами. Просто так як нема парку, то й нема задля чого створювати окрему тему про парк (xоча в принципі можна й зробити..), тому обговорюємо тут.
Я зараз не те щоб "за" чиюсь думку або "проти", просто.. просто.. не знаю)) я сама буваю категоричною, то ж не можу тобі радити не бути категоричним і сприймати все так серйозно у даному випадку..)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Vols
Старий 01.11.2011, 18:23   #16 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для mladost
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Frankivsk

Снаряга: mladost comfort 86,salomon x-wing 09 Krypton cross 07 chainsaw Craftsman
Цікаво,на 8а поставлять мульт ліфт,щоб парк був безкоштовним?Чи шо?.....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2011, 08:34   #17 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
невже демонтували 8 підйомник ?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2011, 10:41   #18 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
нє, але планують, щоби парк був безкоштовним.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2011, 10:50   #19 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
Так парк буде безкоштовним)
Катання на трасаx теж безкоштовне. Xочеш - xоди пішки. Платне - користування витягами, а не парк чи траси.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Ihor
Старий 02.11.2011, 11:21   #20 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для wissem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: ARMADA AR7, ARMADA TST, SEBA FR2, NORCO SHORE ONE + 888sl ata
будет обидно, если придется за каждый проезд в парке платить по 10грн, как было со слаломкой, где это целесообразно. Кстати, на 8а ИМХО крутоват скло для парка...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Сноупарк в Горбово, Чернівці waterboy Споты и фоты 52 01.01.2015 23:09
Буковель: общие данные Sheridan Буковель 0 01.09.2010 16:24
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0265017155 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95184335247832716 (62%)1475 (34%)191 (4%)