Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > Summer sports > Футбол
Summer sports адреналин +


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.03.2015, 00:40   #1941 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Прес-конференція наставника «Динамо» Сергія Реброва після домашньої перемоги над «Евертоном» (5:2), що вивела киян у чвертьфінал Ліги Європи.



- Ми виграли найважливішу гру. Видно було, що хлопці грали з бажанням, тому що зібрався повний стадіон і мільйони людей вболівали біля телевізорів. Ніхто не залишився байдужим сьогодні. Я радий, що команда створила свято і собі, і вболівальникам, і в непростий для України момент подарувала людям радість. За це хлопцям спасибі.

- В атаці «Динамо» сьогодні зіграло дуже сильно, але при цьому пропустило два м'ячі і могло пропустити ще більше. Що б ви могли сказати про гру в обороні?
- Команда виграла 5:2, в обороні відпрацьовували всі футболісти. Ми грали проти дуже гарної команди. Після того, як ми забили три м'ячі, їм потрібно було відіграватися. «Евертон» намагався використати свій атакуючий потенціал і створювати моменти. Ми ж не грали проти команди нижче рівнем, ліверпульці - команда дуже високого класу. Те, що вони створюють моменти, - це абсолютно нормально.

- Хачеріді сьогодні майже не відходив від Лукаку. Ви задоволені його грою?
- Із Лукаку грав не тільки Хачеріді, але й Драгович. Думаю, що вони зіграли досить вдало. У першому таймі трохи не було підбору, але захисники віддали всі сили і бажання на полі. Вся команда грала в обороні. Ми намагалися грати компактно, щось виходило, щось - ні ... Але це 1/8 фіналу Ліги Європи, тут дуже серйозні супротивники. «Евертон» - не та команда, яка буде утримувати переможний результат першого матчу. Вони прагнули грати, і тому створювали моменти.

- Тепер Теодорчик - основний форвард «Динамо»?
- Ви на кожній прес-конференції будете питати про Теодорчика? У нас є троє хороших нападників, хто кращий - той і грає. Коли вийшов Артем Кравець, він виконав той обсяг роботи, який ми у нього просили. Так, він не забив, але подивіться, скільки Артем бігав і відбирав м'яч.

Мбокані грав дуже вдало на Кубку Африки, дійшов до півфіналу. А зараз ви хочете, оскільки Теодорчик забив м'яч - він повинен стати основним форвардом? Подивимося! Перед кожною грою будемо виходити з конкретного суперника і стану кожного з гравців.

- О котрій годині ви зможете сьогодні заснути? І чи зможете?
- Яка різниця, о котрій я засну? Думаю, це ні для кого тут не важливо.

- Можна однозначно сказати, що сьогодні ми побачили кращу гру «Динамо» за останні п'ять років. За якою системою тренується зараз команда? Адже у «Динамо» зараз з'явилася не тільки гра, але й клас.
- Мені потрібно розписати весь тиждень нашої підготовки? Ми готувалися, як і до будь-якого суперника: переглядаємо багато ігор, вибираємо тактику на гру. Це плоди великої і копіткої роботи всього тренерського штабу. Ми готуємося до кожного суперника окремо, переглядаємо матчі і, виходячи з цього, будуємо план на гру.

- Наскільки важко після сьогоднішньої феєричної перемоги переключитися на чемпіонат України?
- Це завжди важко, це випробування. Хлопці зараз їдуть у збірні, після чого всі повертаються в різному стані і психологічному настрої. Хтось грає за національну команду, хтось - ні. Важливо, щоб всі повернулися здоровими і переключилися на чемпіонат і Кубок України. А завтра ми дізнаємося результати жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи і будемо готуватися до цього турніру.

- Гармаш поки не готовий виходити в матчах такого рівня?
- Я говорив, що він практично не пройшов збори. Хлопці, які виходять на поле зараз, готові функціонально і мають досвід гри. Протягом цього місяця Гармаш набирає форму, а ми не можемо ризикувати, адже кожна гра для нас - найважливіша. Так, його можна було випустити на тайм або 30 хвилин. Але сьогодні всі заміни були вимушені, бо з такою командою потрібно було дуже грамотно і компактно грати в обороні. До кінця гри команда підсіла, а свіжі гравці, які вийшли на заміну, в першу чергу допомогли в обороні і при переході в контратаку.

- Кого ви б хотіли отримати в суперники на завтрашньому жеребкуванні?
- Я поки що навіть не знаю, хто пройшов. Зараз не готовий відповісти на це питання. Вже після гри з «Евертоном» ми можемо сказати, що жереб був для нас прихильний. Будемо готуватися до того суперника, якого отримаємо. І дамо такий же бій, як сьогодні.

- Сьогодні «Динамо» практично не програвало верхову боротьбу англійській команді. Ви спеціально готувалися до «Евертона»?
- Підготовка була стандартною, але виходили ми із сильних сторін «Евертона». У першому таймі ми програвали підбір, і через це англійці створювали моменти. Але я вдячний хлопцям, які вели як верхову бороьбу, так і боротьбу внизу, за те, що вони не програли її. Я сам грав в Англії, і знаю, що там гра йде запекла і чоловіча. Тому я радий, що ми сьогодні виграли боротьбу і завдяки цьому перемогли у матчі.

Більше читайте тут: Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Добавлено через 14 минут

АААААААААААААААААААААААА!! !!!!!!!!
Днепр выстоял совершенно валидольный матч и продолжил футбольный праздник!!!
Днепр тоже в 1/4
УРА!!! Матч был супер!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2015, 00:54   #1942 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Ну, сегодня просто бенефис всех бело-голубых! +
Цитата:
Коментар від Tarassss Переглянути коментар
Давно такого не бачив, УРА!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2015, 00:57   #1943 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
У меня сегодня был ооочень тяжёлый день... но какой восхитительно приятный вечер!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2015, 08:53   #1944 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sdv911
 
Зараз: поза форумом
Звідки: каховка

Снаряга: elan amphibio 12. 2013г. solomon impact 100.
Еле встал после вчерашнего праздника !
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2015, 11:36   #1945 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
А я смотрю на Днепр не у всех хватило семечек ) ) )
Да и валидол наверняка закончился
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2015, 11:52   #1946 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sdv911
 
Зараз: поза форумом
Звідки: каховка

Снаряга: elan amphibio 12. 2013г. solomon impact 100.
Да , Днепр порадовал , но и нервы потрепал . В целом все супер . Ждем жеребьевку !
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2015, 13:43   #1947 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
А я смотрю на Днепр не у всех хватило семечек ) ) )
Да и валидол наверняка закончился
Та ладно!
Семечки не ел, валидол не пил, но на радостях шкалик анисовой опрокинул, дабы стресс снять.
Потом ещё "Про футбол" смотрел... еле встал в 6 утра на работу!
Повторюсь, но вчерашний футбольный вечер был прекрасен!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2015, 20:14   #1948 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sdv911
 
Зараз: поза форумом
Звідки: каховка

Снаряга: elan amphibio 12. 2013г. solomon impact 100.
Ну могло быть и хуже . Брюге не подарок , а кто подарок ? слабаки уже выбыли .ой извените я за зенит забыл .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2015, 09:17   #1949 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
А почему никто результаты жеребьёвки не выложил?

Севилья – Зенит
Днепр – Брюгге
Динамо – Фиорентина
Вольфсбург – Наполи
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2015, 16:03   #1950 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Etot gol mozhet stat luchshim v sezone APL
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Смешинки 2011 sitkar Другие архивы 1606 31.12.2011 23:03
Кубок мира 2009-10 Funcarver FIS территория 156 16.12.2010 10:04

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000082 (79%)17 (16%)5 (5%)
Yesterday046947082 (79%)17 (16%)5 (5%)
Month94784578256212829 (61%)1615 (35%)168 (4%)