Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > Summer sports > Футбол
Summer sports адреналин +


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.04.2011, 08:05   #421 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Кому цікаво:wink:, ось звіт про матч Барселона-Шахтар
Урок футболу від "Барселони" для "Шахтаря" | Чемпіон
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2011, 08:14   #422 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Я, конечно, патриот своей страны... Но променять просмотр матча сильнейших команд Европы на...Ну, я не знаю...
Но, как я погляжу, вокруг просто толпа оголтелых мазохистов

Так что лично для меня вечер удался - MU the best!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2011, 08:16   #423 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Им интерестно было на голы посмотреть.
6 штук вместо одного.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2011, 09:37   #424 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Шахтар чемпіон однозначно,але точно не в ЛЧ.
А віддані фани завжди підтримують,так що Ramonу респект.

По матчю,мої враження:
все пішло по плану Барси,у шахтьорів була куча моментів,чому не використали?Не хватило майстерності?Досвіду то хватає вже,а з майстерністю проблемки.Але буде ще один хороший урок.І по логіці наші б мали виграти дома однозначно(з Арсеналом щось подібне було 1:5 на виїзді,зате дома 2:1 виграли).
По МЮ-Челсі:
Ван дер Сар просто красавец,в своїх то 40 років...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2011, 09:47   #425 (посилання)
Шайтан
 
Аватар для Matou
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Я, конечно, патриот своей страны... Но променять просмотр матча сильнейших команд Европы на...Ну, я не знаю...
Но, как я погляжу, вокруг просто толпа оголтелых мазохистов
Там - посторонние чужие дядьки, ну их в пень, пусть за них болеют ихние аборигены. А тут - свои, родные хохлы, черти что творят, но родные же...) Мне на матчи других стран по фигу) Разве что один тайм как-нибудь посмотреть просто, чтобы быть в курсе, кто как сильнее, когда они с нашими встречаться будут.) Я не ради эстетического удовольствия футбол смотрю, а чтобы увидеть победы классных украинских дядек)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2011, 09:56   #426 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Matou Переглянути коментар
свои, родные хохлы
Родные хохлы-це Ракицький,Пятов та Ищенко,а всі інші ну точно не рідні...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ KIra
Старий 07.04.2011, 10:02   #427 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Matou Переглянути коментар
Там - посторонние чужие дядьки, ну их в пень, пусть за них болеют ихние аборигены. А тут - свои, родные хохлы, черти что творят, но родные же...) Мне на матчи других стран по фигу) Разве что один тайм как-нибудь посмотреть просто, чтобы быть в курсе, кто как сильнее, когда они с нашими встречаться будут.) Я не ради эстетического удовольствия футбол смотрю, а чтобы увидеть победы классных украинских дядек)
Але в складі Шахтаря виступало 8 легіонерів:wink:. Це великий бізнес по викачуванню грошей з кишень вболівальників.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2011, 10:27   #428 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Matou, по-моему Райан Гиггз гораздо больше похож на Sera чем загорелые парни "Шахтёра"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2011, 10:32   #429 (посилання)
Шайтан
 
Аватар для Matou
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Та Украина в последние годы - вообще страна легионеров, Шахтер, конечно, в этом лидирует со своим уклоном в бразильскую страсть, не поспорить... вообще, я пересмотрела вчера свои взгляды на то, что это - любимая команда. Мне изначально понравился и "припав до серця" совершенно иной состав.
Я лучше буду и дальше нежно любить Тимощука, Воронина и Шовковского, а не пытаться себя уговорить, что "ну это же ж Шахтер!".) Сборная Украины рулит.).


Bob_Kneissl, собственно, я пропустила как-то тот момент, когда на количество легионеров на поле в одном матче для команды ограничение сняли... =\ Потому что 8 - это все равно, что лимита нет. 5 - еще куда ни шло было... Откровенно говоря, я в непонятках - 8 в заявке и 5 на самом поле, по идее. Или я устарела.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2011, 11:00   #430 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Matou Переглянути коментар

Bob_Kneissl, собственно, я пропустила как-то тот момент, когда на количество легионеров на поле в одном матче для команды ограничение сняли... =\ Потому что 8 - это все равно, что лимита нет. 5 - еще куда ни шло было... Откровенно говоря, я в непонятках - 8 в заявке и 5 на самом поле, по идее. Или я устарела.
Дивись склади команд. Жирними буквами виділені прізвища наших хлопців

Барселона 5:1 Шахтар[/I][/B]
Склади команд
Барселона:
1.Вальдес, 2.Даніел Алвес, 3.Піке, 6.Хаві, 7.Вілья (Педро 70), 8.Іньєста (Афеллай 90), 10.Мессі, 14.Маскерано, 15.Кейта, 16.Бускетс, 21.Адріано (Максвелл 75).

Запасні: 31.Миньо, 9.Кркич, 17.Педро Родригес, 18.Милито, 19.Максвелл, 20.Афеллай, 30.Тьяго Алькантара.

Головний тренер: Хосеп Гвардіола

Шахтар:
30.П`ятов, 3.Хюбшман (Едуардо 80), 8.Жадсон (Фернандіньо 70), 9.Адріано, 10.Вілліан (Тейшейра 74), 20.Коста, 22.Мхітарян, 26.Рац, 32.Іщенко, 33.Срна, 44.Ракицький.

Запасні: 12.Худжамов, 7.Фернандіньо, 11.Едуардо, 14.Кобін, 15.Степаненко, 29.Тейшейра, 36.Чижов.

Головний тренер: Мірча Луческу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Смешинки 2011 sitkar Другие архивы 1606 31.12.2011 23:03
Кубок мира 2009-10 Funcarver FIS территория 156 16.12.2010 10:04

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95094298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)