Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > Summer sports > Футбол
Summer sports адреналин +


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.12.2012, 14:24   #961 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для tarasik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Знаю что я хочу))
Наигрались и хватит.
Попа Шахтеру ....
Милан тоже жалко .
Реал-МЮ очень интересно .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен Rio, wwa
Старий 20.12.2012, 15:33   #962 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для hali
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: пока прокатные :)
Результаты жеребьевки Лиги Европы:
Динамо-Бордо
Ньюкасл-Металлист
Базель-Днепр
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.12.2012, 15:40   #963 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Повна інформація про решту пар ЛЄ-Ліга Європи. "Динамо" зіграє з "Бордо", "Металіст" - з "Ньюкаслом", "Дніпро" - з "Базелем" | Чемпіон
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ hali
Старий 20.12.2012, 15:56   #964 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар


Чё-та Ньюкасл меня не радует...
Зато есть время подкорректировать трансферную политику для усиления игры на втором этаже
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.12.2012, 13:30   #965 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .


Заява Олександра Ярославського

Шановні вболівальники, дорогі друзі,

Сьогодні я звертаюся до вас, щоб повідомити про зміни в системі управління ФК "Металіст". З 24 грудня 2012 я складаю з себе повноваження президента клубу і передаю зобов'язання по його фінансуванню іншому інвестору.

Сім років тому, коли я зайнявся "Металістом", у нього замість стадіону були руїни, замість бази та академії - болото і нетрі. Команда вилетіла з вищого дивізіону в першу лігу, більше 20 років не з'являлася на єврокубковій арені.

Ми стартували з 173-го місця в клубному рейтингу УЄФА, а зараз стабільно входимо в число 30 кращих клубів Європи. За останні 6 сезонів наша команда 6 разів завойовувала бронзові медалі українського чемпіонату. З 2007 р. "Металіст" виступає в єврокубках. Спочатку Кубок УЄФА, потім Ліга Європи: перемоги над "Байєром", "Сошо", "Аустрією", "Спортінгом", "Сампдорією", "Дебреценом", "Бешикташем", "Галатасараєм", "Олімпіакосом". У нинішньому сезоні - "гол сторіччя" у виконанні Тайсона, і, як результат, - нападник "Металіста" у символічній збірній УЄФА.

Крім того, клуб тепер має базу такого рівня, який, на думку футбольних експертів, можна порівняти з інфраструктурою "Барселони" або "Баварії". І Харкову більше не треба віддавати свої юні футбольні таланти в інші клуби - тисячі хлопців мають можливість займатися в академії "Металіста". На домашніх матчах команду підтримують повні трибуни. А завдяки Євро-2012 харківські вболівальники змогли побачити в рідному місті гру найсильніших збірних Європи і найяскравіших футбольних зірок - таких, як Роналду.

За сім років я інвестував понад $ 570 млн. у розвиток ФК "Металіст" і підготовку Харкова до Євро-2012, вкладаючи у все, що я робив, не тільки гроші, але й частину свого серця і своєї душі. Але є єдина (вона ж головна) причина, з якої я змушений залишити клуб: незрозумілі претензії міської влади до мене як до інвестора і, як наслідок, безпрецедентний психологічний тиск, який чиниться на команду і колектив. Ця нездорова атмосфера ставить під загрозу все, що створено важкою працею багатьох людей.

Тому, йдучи, я не кидаю "Металіст" напризволяще, а дію в його інтересах. Зі зміною інвестора усувається особистісний фактор і при цьому зберігається джерело фінансування клубу.

Я дякую всім, кому дорогий "Металіст", за спільну роботу і підтримку. Залишаючи клуб, я не перестаю бути його відданим вболівальником і патріотом Харкова.

Олександр Ярославський

Оф. сайт: Заява Олександра Ярославського | ФК Металіст Харків | Офіційний сайт

Добра українська традиція: чиновники розвалюють те, що роками будувалось небайдужими людьми.

Якось печально ця вся історія виглядає, хоча і інвестора вже знайшли в особі "ГазУкраїна".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.12.2012, 14:22   #966 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
СУУУКИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вот оставалось светлое пятно - и то замарали

Ярославскому - памятник при жизни при заходе на стадион, как Фергюсону.
Нет больше таких людей. Не-ту.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.12.2012, 17:19   #967 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Son1c
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Black Fire Red Wings
Ой да ладно вам, на Суркисов в тысячу раз больше давили, но они Динамо ни за что бы не бросили.

А тут 1н непонятный конфликт и большой пшык на выходе.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен Semyel, Zbishko, wwa, Salseros, sitkar, hali, Keks, Bob_Kneissl
Старий 24.12.2012, 19:34   #968 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Son1c, вот я терпеть не могу кого-то поучать.
Но очень хочется тебе пожелать хоть чуть-чуть интересоваться жизнью своей страны, чтобы не выглядеть полным инфантом всвязи с подобными заявлениями. Но это твоё дело.

Мне сейчас просто больно и обидно за людей, которые его создали.
Но "покращення" дотянулось и до них.
А рекомендация от Такого человека дорогого стоит. Можно больше ничего не говорить, всё понятно: Геннадий Кернес: «Причина продажи «Металлиста» — непонятная ситуация с Лозанной» - Новости футбола — Металлист (Харьков) — Динамо Киев

Востаннє редагував Salseros: 24.12.2012 о 20:43.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.12.2012, 21:39   #969 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Son1c
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Black Fire Red Wings
Ах ну да. Суркис все купил, как я мог забыть. Го еще хоть 10 не согласен от фанов МХ, я при своем мнении.

Про ситуацию вы правильно написали, ее создала действующая власть, за которую в Харькве голосовало большинство. Так что можно сказать по заслугам...

Ярославский кстати думаю ничем этой власти не лучше - такой же дядя из 90-х, просто не "свой" для донецкой братвы. ДУмал что с ними можно будет мирно сосуществовать, а оказалось не тут то было.

Еще если уже не по теме, последнее время перестал нравится и Маркевич, в клубе играет полтора украинца, а он на лимит после каждого 2го матча жалуется.

Фанов Металиста мне может быть и жаль, Ярославского совсем нет.

Добавлено через 21 минуту

вот кстати как мы отлично в прошлом году на Динамо-Металлист съезили с другом:

vlad1slavik
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.12.2012, 22:11   #970 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Вет
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossignol Soul7 188 19-20
Ярославский кроме бабла ещё и душу вкладывал в клуб, а то что новый владелец, 27-ми летний пацан будет делать также большие сомнения. А про полтора украинца согласен полностью, сам за них не болел, но таких президентов клубов у нас почти нет, а теперь стало ещё меньше...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Смешинки 2011 sitkar Другие архивы 1606 31.12.2011 23:03
Кубок мира 2009-10 Funcarver FIS территория 156 16.12.2010 10:04

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today038229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95104298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)