Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Украинские горнолыжные школы (https://extreme.com.ua/forum/65-ukrainskie-gornolyzhnye-shkoly/)
-   -   Горнолыжные Школы Украины (перепись) (https://extreme.com.ua/forum/ukrainskie-gornolyzhnye-shkoly/4902-gornolyzhnye-shkoly-ukrainy-perepis.html)

Lom 08.02.2018 02:44

Цитата:

Коментар від Валерій Трегуб (Коментар 328469)
...я тут подумал...такие таки красят

100% :)
https://b.radikal.ru/b01/1802/2b/ea393c63461c.jpg

igrus 08.02.2018 08:59

вашим краскам второго Ти не хватает ;)
для полной гаммы ...

termit 09.09.2019 01:35

Доброго часу дня чи ночі. Буду радий якщо хтось порадить інструктора для дівчинки 10 років. На лижах не стояла, але спортивна підготовка хороша (професійно займається танцями).
В ідеалі індивідуальні заняття в Києві: Протас, ГолосіївСкі.
Треба поставити на лижі, а далі вже чи до Антона чи ще кудись набиратись досвіду.

Бо оці усі виїзні групові тури для новачків на тиждень по закордонах - не особливо приваблюють. Хто його зна, як і хто буде тренувати і чи після першого дня їй це не набридне.

igrus 11.09.2019 01:03

Танцы едут хорошо ;)
Пластика, гибкость, чувство ритма, координация и физ подготовка - залог будущего горнолыжного прогресса
Только не промахнитесь с первыми шагами ;)
Думаю все же буковель наилучший курорт для становления
Школы не берут новичков, наверно, но при правильном подходе хороший атлет начинает понимать катание после 3-5 часов на снеге
Но повторяю, при правильном подходе понимания катания (теория, а потом практика)
^делай как я ^ обычно тоже проходит у атлетов, но стопорится и прогресс иногда уходит в дебри ;)

termit 11.09.2019 15:15

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 340905)
Танцы едут хорошо ;)
Пластика, гибкость, чувство ритма, координация и физ подготовка - залог будущего горнолыжного прогресса
Только не промахнитесь с первыми шагами ;)
Думаю все же буковель наилучший курорт для становления
Школы не берут новичков, наверно, но при правильном подходе хороший атлет начинает понимать катание после 3-5 часов на снеге
Но повторяю, при правильном подходе понимания катания (теория, а потом практика)
^делай как я ^ обычно тоже проходит у атлетов, но стопорится и прогресс иногда уходит в дебри ;)

Буковель - то не проблема. Але хотілось би знати до кого везти на індивідуальні заняття.
Бо я вже нещодавно мав нагоду пересвідчитись в якості інструкторів (це був один з Оленів). Взяв цього горе-інструктора для своєї дівчини, так от вроді усе не так погано, поки не дійшло до головного і далі наш з нею діалог:

- показав як правильно падати?
- ні.
- а чого? це ж, бляха, одне з найголовнішого!
- сказав падати не треба, треба їхати не падаючи!

тому якщо є кого толкового порадити з Буки - то буду дуже вдячний.

igrus 11.09.2019 16:21

Да правильно он сказал, че падать то..)

Добавлено через 2 минуты

Не в падении ученье, а в непадении смысл ;)

termit 11.09.2019 16:50

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 340908)
Да правильно он сказал, че падать то..)

Добавлено через 2 минуты

Не в падении ученье, а в непадении смысл ;)

невміння правильно падати, групуватись і т.д. - це травми, які дуже швидко відбивають бажання займатись спортом. І якщо тренер цього не вчить - то це поганий тренер.

а так, да, чого падати якщо треба :skiing: :ROFL:

igrus 11.09.2019 17:31

У вас очень не верное понимание о тренерский работе
Те, кто себя называют тренерами и учат падать в освоении горнолыжных навыков, не есть тренерами в моем понимании этого слова

termit 11.09.2019 22:46

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 340912)
У вас очень не верное понимание о тренерский работе
Те, кто себя называют тренерами и учат падать в освоении горнолыжных навыков, не есть тренерами в моем понимании этого слова

Та ну перестаньте. У всіх видах спорту є своєрідні правила безпеки, у тому числі, при нештатних ситуаціях. І уміння правильно падати - це не менш важливо.
Що робити новачку який втратив рівновагу як не падати ?
Я розумію що треба їхати так щоб не падати. Але ви напевно їздите в автомобілі в яких є гальма і подушки безпеки.

Так аж цікаво стало, у чому полягає, по вашому, тренерська робота?

igrus 12.09.2019 01:51

Тренер - преподаватель это дипломированный специалист с углублённым знанием сопутствуюющих наук, со сдачей зачётов и экзаменов по этим предметам и защитивший дипломную работу в своей сфере спициализации
Зачёты по практике и гос экзамены


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:59.