Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Украинские горнолыжные школы > Курси підготовки інструкторів
Украинские горнолыжные школы отзывы, анонсы и обсуждение горнолыжных школ


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 23.11.2017, 10:09   #51 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0


Асоціація професійних гірськолижних інструкторів України

Востаннє редагував wwa: 24.11.2017 о 02:49.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.11.2017, 16:58   #52 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Люди добрі! Я один читаю цей текст і тихо посміхаюсь?
"Вартість курсів: 2750 грн.,
В ціну врахована методичка на трьох мовах, кепка, нашивка з емблемою АПГІУ, наклейки на машину і шолом ."

Може варто було б після "В ціну" поставити "також"!? Чи то зайве?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.11.2017, 00:58   #53 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
@sanyana, дякую! Думаю автор погодиться на невеличку правку... але курси скасовувати не будемо!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.11.2017, 17:22   #54 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@wwa, я у відчаї з цими бюрократами! Сил вже нема! Як мені отримати ото, шо трьома мовами??? Готовий підписати будь - які папери! Ну, майже будь - які...
Бо за 2750 грн жаба мене реально придушить. На Вас остання надія! Якщо складно трьома, то хоч одною. З вірою і надією! З найкращими побажаннями! Я.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2017, 13:16   #55 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
@wwa, я у відчаї з цими бюрократами! Сил вже нема! Як мені отримати ото, шо трьома мовами??? Готовий підписати будь - які папери! Ну, майже будь - які...
Бо за 2750 грн жаба мене реально придушить. На Вас остання надія! Якщо складно трьома, то хоч одною. З вірою і надією! З найкращими побажаннями! Я.
Я не розумію, що там за злі бюрократи відібрали у Вас всі сили і довели до відчаю... а тим більш не уявляю яким чином той "жах" стосується АПГІУ!
Всі контакти вказані. Хто заважає написати, чи подзвонити? Бюрократи?

п.с. До речі, на мою скромну думку, без проходження курсів від методики (отої книжечки) користь примарна, бо то не покрокова інструкція, а саме методичний посібник.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ ag74, Lom
Старий 25.11.2017, 16:59   #56 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@wwa, ніякого жаху, Бог би боронив!
А користь від "отої книжечки" не примарна, а величезна! Бо я теж хочу її читати, цитувати, посилатись на неї, як на першоджерело. Коротко кажучи, проводити різні маніпуляції з текстом.
То Ви так і не відповіли. Можете помогти отримати методичний посібник, чи ні? І якщо "ні", то чому?
І друге питання. Хто у нас в Україні (яка/які організації) мають право видавати інструкторські посвідчення? Безмежно дякую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2017, 21:35   #57 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Stark
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE PRO,K2 Fatty, HEAD Premium, Rossignol Super7, Bianchi Sempre Pro,Special
@sanyana, право выдавать лигитивные документы инструктора - специалиста по специальной физической подготовке ( сертификаты компетенции CC) - право сертифицированного специализированного учебного заведения или профильной общественной организации , опять же на основании государственной сертификации или международной( в данном случае ISIA) принятой национальным регулятором ( до хрена работы, которую работать не кому ). Все остальное от лукавого
Иное обучение , вне сертифицированного , расценивается в мировой практике - как самостоятельное прохождение школ с последующей выдачей сертификата о прохождении курса с его описанием . На основании оного, субъект , которому регулятор дилигровал право выдачи CC на основании тестов или других действий по определению компетенции претендента , принимает решение и выдаёт CC. Так происходит там, где этот сегмент развит . Русские у себя в думе , как в одной из недавних темах упоминалось , начали разрабатывать законодательные новации с созданием собственных методико- технических протоколов в этой сфере - это их подход ). Вообще с подобными законодательными инициативой зачастую выступают общественные региональные или международные профильные организации , имеющие хорошую практику в обучении . То что имеет место в Европе и северной Америке .
В Украине , увы , пока нет даже концептуального видения регулятора по этому поводу (( , не то что каких-то практических шагов . Т.е. Дело хорошее , но в наших условиях официального уровня данные компетенции не имеют
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2017, 11:05   #58 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@Stark, це, так би мовити, зрозуміло. Але відповіді (прямої відповіді) на питання я так і не почув. А останнє речення мене просто лякає...
Як приклад. Раніше, Інститут підвищення кваліфікації працівників туристично - екскурсійних організацій (ІПКПТЕО (Інститут Туризму)) мав одноосібне право видавати інструкторські посвідчення. І при тому мав право делегувати право проведення семінарів і видачу посвідчень обласним турклубам (за наявності спеціалістів відповідного класу). Якщо в клубі не було відповідних спеціалістів, то семінар з підготовки замовлявся в Інституті. Все.
Як це відбувається зараз?
Що я поки що розумію:
1. АПГІУ готує сертифікованих інструкторів по системі ISIA.
2. ?
3. ?
Я прошу вас продовжити!
З.І. Моє перше питання все ще актуальне!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2017, 13:37   #59 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@sanyana, для того, щоб існувала повноформатна професійна підготовка, потрібна відповідна професія. Професії "гірськолижний інструктор" в Україні офіційно не існує. Також не існує жодного державного циркуляру, який би регламентував роботу гірськолижних курортів відносно інструкторської діяльності. На даний момент курорт має повне право взяти інструктором сусіда вуйка Василя, поки в нього немає роботи на будові, і бо він каже що в горах виріс.

Також не існує "системи ISIA". Є національні організації, які добровільно об'єднані в ISIA і використовують свої, в загальному подібні, схеми навчання і сертифікації.

Сертифікат має право видати яка-завгодно громадська організація, яка офіційно зареєстрована і має відповідний пункт в своєму Статуті. В принципі, ви з кумом запросто можете створити на кухні раду засновників, провести між собою Установчі збори, придумати (скопіювати) Статут, заплатити невелике державне мито, легалізуватись шляхом сповіщення і самі собі намалювати по сертифікату. Все буде абсолютно законно і дешевше, чим пройти курси. А як замовите в мене дизайн - ще й файно ))

Але існує ще один момент - конкурентність інструктора на ринку праці. Якщо тебе з кумом візьмуть зі своїм сертифікатом - нема питань. Кожен сам собі вибирає, де вчитись, щоб задовольнити вимоги роботодавця (курорту або лижної школи). Сертифікат АПГІ України на даний момент задовольняє всіх. Ну або не вчитись взагалі, бо й так візьмуть ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2017, 15:31   #60 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@Lom, Слава, раз вже ти зайшов...

Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Також не існує "системи ISIA"
Цитата:
Коментар від APSI.COM.UA Переглянути коментар
Всеукраїнська "Асоціація Професійних Гірськолижних Інструкторів України" "АПГІУ" при підтримці Міністерства сім`ї, молоді та спорту України, Міжнародної асоціації лижних інструкторів (ISIA International Ski Instructors Association), Спілки лижних інструкторів Словаччини, Національного університету фізичного виховання та спорту України готує проведення курсів (по системі ISIA) лижних та сноуборд інструкторів
Ви там розберіться між собою. Тихо розберіться.

Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Сертифікат має право видати яка-завгодно громадська організація, яка офіційно зареєстрована і має відповідний пункт в своєму Статуті. В принципі, ви з кумом запросто можете створити на кухні раду засновників, провести між собою Установчі збори, придумати (скопіювати) Статут, заплатити невелике державне мито, легалізуватись шляхом сповіщення і самі собі намалювати по сертифікату. Все буде абсолютно законно і дешевше, чим пройти курси. А як замовите в мене дизайн - ще й файно ))
Федерація гірськолижних інструкторів - це те, про що я думаю? Тільки сертифікати малює АПГІ?

Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Є національні організації, які добровільно об'єднані в ISIA і використовують свої, в загальному подібні, схеми навчання і сертифікації.
Бог з нею, з вашою методичкою. Вона мені, врешті, нафік не треба. Я веду до того, що ніхто і ніяким чином не має права використовувати "методичка", як аргумент в суперечці. Якщо комусь не зрозуміло про що йде мова... я поясню. Популярно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Лавинная безопасность Nickel How to 944 16.07.2023 17:00
Курси провідників по горах у Львові Jolie Снаряжение и трёп 1 24.03.2011 12:04

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000029 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday09309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Month94934227242122607 (62%)1426 (34%)189 (4%)