Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > Водный Мир > Кайтинг, кайтсерфинг, сноукайт
Водный Мир рафтинг, сёрфинг, дайвинг, вэйк


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.08.2011, 22:01   #151 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Picazzo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Cabrina black tip 8 (C-type) 2003; Cabrina SwitchBlade 12 2011; Snow Board - Santacruz Duo;
ТО ks: за такое по голове надо дубинкой бить и чем сильнее тем лучше. так чтобы уже реально вдолбить в голову, что не надо обманывать
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ ks
Старий 29.08.2011, 10:42   #152 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rosty
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Swamp City Lviv

Снаряга: калярові...пласмасові
ААА! Ото жесть -скотч на балон-суууупер. Кулібіни хренові! Тому мабуть і продавали. Фотка шокує....!
А за інше скажу наступне - влітку катати у Львові МОЖНА, чим я і займаюсь вже 3 роки. Крім Цетулі (Сірки), для початківців - прекрасний світязький берег -мілко , чисто, безлюдно. В даний момент у нас тут самоучка один стає успішно на цих двох водоймах - при загальному нальоті десь 4-6 годин, він вже виходить на дошку. Звичайно, в нього є велике бажання + наша допомога, але водойма теж дозволяє.
По старту і посадці одному: зважаючи на те, що довгий час нас тут було лише двоє, мусіли навчитися робити і то і інше самостійно. будеш впевненіше почуватися, покажу тобі як це робити без шкоди для себе і оточуючих.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2011, 11:32   #153 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Picazzo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Cabrina black tip 8 (C-type) 2003; Cabrina SwitchBlade 12 2011; Snow Board - Santacruz Duo;
на сірці якось стрьомно дууууже глибоко там. Світязь знаю - але немаю з ким дьорнути туди на вихідні

Добавлено через 3 минуты

Доречі може ви тут пробували ??? 49.921112,23.745232 - Карти Google
Став мілкий - посередині ставу якщо буде по шию то добре - єдине що я не знаю що там з дном - чи сильно замулене. Знаю що на зиму спускають. може бути непогане місце для зимових покатушок
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 16:21   #154 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Выбор трапеции. Вопрос к знающим.

Собираюсь прикупить трапу для кайта - какую лучше выбрать?
Для комфортного катания на воде и по снегу.
Бывалые советуют покупать поясную, а не сидячую. Но по производителю пока теряюсь. Дакайн? Пролимит? Ещё кто?
Спасибо!

Добавлено через 3 минуты

Dakine Pyro


вот такая, к примеру...

блин, их огромное количество, но пока что сложно определить, какая мне подойдёт, так как не представляю чем поясные трапы между собой отличаются.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 16:22   #155 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wakerunner
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Жииирная...:)
2 rain: Поясную Dakine Pyro, Mystic Warrior или Shadow, Liquid Force comp или luxury, Pat Love (тот же представитель в Украине что и пролимит)

По соотношению всех параметров Dakine.

Я катаю в Warrior (правда она из всех самая дорогая)

П.С. Перечисленных тебе хватит - они реально лучшие. Выбирай по цвету и тому как на тебе сидит. То есть лучше померять, и тогда купить!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Старий 16.09.2011, 16:26   #156 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rosty
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Swamp City Lviv

Снаряга: калярові...пласмасові
Є гібридні - ніби вона поясна, але з низу витягаються петлі для ніг і допомагають фіксації. а відхочеться її в сидячому вигляді використовувати , сховаєш петлі і буде повноцінна поясна. От наприклад Ocean Rodeo Session i Session 2. Session Kiteboarding Harness, waist or seat Harness - Ocean Rodeo - Drysuits and Kitesurfing gear
Вона в Україні є, коштує порядка 140уо або менше.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Старий 16.09.2011, 16:29   #157 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
А сидячую нет смысла брать, я так понимаю?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 16:41   #158 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rosty
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Swamp City Lviv

Снаряга: калярові...пласмасові
Та я сам досі на сидячці катаю - стараааа вже правда але ше тримається. Планую поміняти цього року. Якщо початківець, я би радив сидячку, а потім поступово на пояс перейти. В цьому плані гібрид - універсальна, а тому не замінна штука. У нас один початківець самоучка купив вже ОР і прогресує дуже непогано. Дехто каже шо ремені кіндери тиснуть, а я скажу шо все від якості трапи залежить.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Старий 16.09.2011, 16:53   #159 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wakerunner
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Жииирная...:)
2 rain: не чисто сидячую небери (проверенно по 95% учеников в нашей школе). Как только поробуешь нормальную поясную будешь менять
ОR вроде и нормальная трапа, но одна точка крпеления крюка препятствуют его задиранию вверх, и выворачиванию плиты под крюком, и вся трапа вверх сползает под тягой ката. Все указанные мной трапы выше имеют 2 точки фиксации крюка!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Старий 16.09.2011, 17:04   #160 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rosty
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Swamp City Lviv

Снаряга: калярові...пласмасові
Ну про поясні тоже можна наговорити - гак то не виверне - просто ціла трапа під самі руки стягнеться... основне - підбирати доообре треба, по тілу. Для новачка це не завжди вдається. Такі помилки в підборі легше компесувати на сидячках. Якщо відчуваєш шо підбереш добре в розмір - то бери пояс.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кайтинг nwski Après Ski 13 06.10.2010 10:21

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95084288249132670 (62%)1467 (34%)190 (4%)