Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горнолыжной одежды > Выбор горнолыжной одежды
Выбор горнолыжной одежды куртки, костюмы, термобельё и др.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.10.2009, 23:00   #151 (посилання)
Лыжница
 
Аватар для Lyudalyu
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Völkl Attiva S5 Titanium 06/07 Specialized Myka HT 2010
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
не йдеться про мего дорогі куртки з мембранами 100к на 100к ... просто купляти річ яка відслужить сезон немає змісту... чи купувати щось таке в чому тобі буде не комфортно... чи те що тобі неподобається по вигляду... якщо є річ яка сі три пункти задовільняє але коштує навіть в 2 рази дорожче тої що задовільняє тільки один з пунктів, її варто брати
але то вже діло хазяйське...
У каждого свое понимание приемлемой цены для данной вещи. Кто-то готов платить только за красоту, кому-то важна только цена. Я за то чтоб трезво оценивать соответствие вещи(характеристики, цвет, нравиться и т.д.) ее цене. Но тут как сказано выше: "діло хазяйське..." (с)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2009, 10:04   #152 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Khimik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: K2 Apache Stryker (2006/2007)
Была у меня какая-то Эктив - ничего хорошего, много в ней глюков. Например, юбка сделана шире чем куртка, от снега не защищает. Протерлась кое-где за два года, это при чем я в ней не катался ни разу (не рискнул), а лазил иногда по городу. Влагозащита никакая, дышит тоже очень плохо. 1000 грн. для нее, - это очень дорого. Купил себе Commandor Contest (она, кстати, в черном цвете есть), так это ж небо и земля. И кстати, стоит тоже 1000грн., если знать где искать.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2009, 08:53   #153 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
ой-ой-ой,не беріть куртки Астіve!!!є в мене така лижна,на бірці писало-віндстоппер і всякі інші мухи стандартні.так-от,вважайте,що гл-куртки в мене нема.купила під завершення сезону ,тоді ціни попадали, хоч не шкода, але:
1) подувається наскрізь так,що я реально замерзала в термобілизні і поларі в кінці сезону!!!потім одягала ще светер-все одно продувало,бррр,як згадаю.
2) потім вона була вся мокра як зовні(коли щось падало),а зсередини взагалі мовчу-мокра зсередини,так,ніби її попрали,коли знімаєш,от вам дихаюча!!!
3)противна внутрішня тканина кишень-мене аж оскома бере,коли руку туди засуваю
4)після першого прання рукави збіглись і стали закороткі)))) рятувалась рукавицями
і хоча в мене є і шта ектів-вони реально нормальні,претензій нема, все ж я більше ніколи не купуватиму гл куртки в метро. як і термобілизну.
імхо і вам не раджу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2009, 12:08   #154 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Delizia
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Николаев

Снаряга: прокатные :)
Подскажите плиз. Планируем с мужем поехать на Драгобрат в первый раз, да и вообще познакомиться с лыжами. Соответственно одежды никакой. Стоит ли покупать что-то специально или можно найти пункты проката комбинезонов? В каком направлении начинать думать? Заранее спасибо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2009, 12:14   #155 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Перший раз, і зразу на Драгобрат?
З приводу одягу ТУТ вже дуже багато написано, перечитайте з першої сторінки.
Коли я їхав перший раз на Тростян, на мені була кроляча шапка, солдатский бушлат, джинси, вязані перчатки. мені було 24р.
А зараз все залежить від Вашого бюджету, а вдруг Вам не сподобаєтся? будете викидувати куртяк за 1500грн?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2009, 12:19   #156 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Delizia
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Николаев

Снаряга: прокатные :)
По поводу первого раза, в менее экстремальном месте нам станет скучно очень быстро
Тему всю прочитала, как выбрать мне понятно, а вот надо ли ее покупать без понятия. Есть ли какие-то рекомендации для абсолютных новичков, которые действительно не знают, понравится им или нет, поедут они опять кататься на лыжах или нет? Действительно, не хочется выбрасывать кучу денег на недельную поездку. Вот и думаю, как можно выкрутится...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2009, 12:19   #157 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для zhuk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhhorod

Снаряга: @tomic
Цитата:
Коментар від Delizia Переглянути коментар
Подскажите плиз. Планируем с мужем поехать на Драгобрат в первый раз, да и вообще познакомиться с лыжами.
Драгобрат не дуже підходить для знайомства з лижами!
на форумі вже обговорювалось де краще починати, читайте тут: http://extreme.com.ua/forum/razgovor...da-poehat.html
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2009, 12:22   #158 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від Delizia Переглянути коментар
не хочется выбрасывать кучу денег на недельную поездку. Вот и думаю, как можно выкрутится...
Никак. Лыжи - дорогое удовольствие, но оно того стоит ! Поверь !
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2009, 12:22   #159 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Горсвет
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Винница

Снаряга: Elan M777, Stöckli Laser SL
Цитата:
Коментар від Delizia Переглянути коментар
Подскажите плиз. Планируем с мужем поехать на Драгобрат в первый раз, да и вообще познакомиться с лыжами. Соответственно одежды никакой. Стоит ли покупать что-то специально или можно найти пункты проката комбинезонов? В каком направлении начинать думать? Заранее спасибо.
О прокате у нас комбинезонов не слышал ничего.
ИМХО стоит купить. Но покупать нужно во-первых что-то недорогое и чтоб дизайн позволял это носить не только на горе. А во-вторых - в специализированном магазине. Почему, надеюсь понятно из предыдущих обсуждений.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2009, 12:25   #160 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Delizia Переглянути коментар
...... Вот и думаю, как можно выкрутится...
Динси на них зверху балонові штани, балонова куртка, вязана шапка, перчатки. Під низ багато одягу не беріть, майка х.б., теплий светер, під джинси можна шорти. Все.
А там на місці вже поспілкуєтесь і особисто побачите, помацяєте ЩО краще.
Екстремали блін, Драгобрат на перший раз
Удачі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Стирка горнолыжной одежды samurai Выбор горнолыжной одежды 341 07.12.2023 23:21
Ремонт горнолыжной одежды nomeaning Выбор горнолыжной одежды 47 16.12.2021 19:52

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32636095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)