Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горнолыжной одежды > Выбор горнолыжной одежды
Выбор горнолыжной одежды куртки, костюмы, термобельё и др.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.10.2013, 15:08   #1051 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SergAnt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Vilnius

Снаряга: Nordica Enforcer 110, Volkl SL Uvo
Цитата:
Коментар від сергей67 Переглянути коментар
ну вот я весь оздаченый , а свербёж на курточку начался еще в марте.... и что делать тогда? Искать что-то другое?
С марта?
Ебей он ведь такой Ебай, что за межсезонье на аукционах можно было черта лысого в гортексе отловить. Во, прошлым летом приобрели младшей такой костюмчик за 110 Евро - Adidas-Coach-France- Damen-Gore-Tex-Skihose+SkiJacke.
Французы были довольны, канатчики из будки выскакивали - на кресло помочь усесться
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) ejen, Masik
Старий 26.10.2013, 19:53   #1052 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
Не покупайте всякий хлам !!!Не в целях рекламмы или что то типа того а чисто из добрых побуждений . Есть отличные костюмы k1x от PUYA 35000/35000 немецкая фирма которую шьют в Германии, PUYA не раз брала призовые места на ispo обратите внимание! Для форумчан будут нормальные цены .PYUA - Philosophie & Awards - www.pyua.de

Востаннє редагував Kirill: 26.10.2013 о 21:00.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.10.2013, 15:44   #1053 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
Цитата:
Коментар від Kirill Переглянути коментар
Klim59, Да что уж там пластик, вот мембрана под микроскопом Сделано в Челябинске ))
суровые челябинские парни!!!

Добавлено через 1 час 6 минут

может кто подскажет, где можно посмотреть одежду и обувь во Львове? Спасибо!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.10.2013, 15:55   #1054 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від сергей67 Переглянути коментар
:

может кто подскажет, где можно посмотреть одежду и обувь во Львове? Спасибо!
В залежності від цін та брендів є з чого вибирати:

"Команчеро" на Листопадній 16 (Новий Львів)
"Фанатік-спорт" на Глибокій 6 і 8 (район вул. С. Бандери) та на Сихові (пр. Червоної Калини 36), ТЦ "Шувар" (2-й поверх)
"Робінзон" на Шептицьких 15 (р-н "Львівської політехніки")
"Драйв-спорт" на Науковій 2Б (ближче до перехрестя вул. Стрийська-Наукова)
"Бумеранг" на Героїв УПА 80 (перед поворотом на вул. Кульпарківську)
"Екстрем-стайл" у ТЦ "Кінг-Кросс Леополіс"
"Пан Спортсмен" на Озаркевича 2 (вул.Городоцька-цирк)
"Горгани.ком" на Гнатюка 13 і Городоцька 5 (центр)
"Еверест спорт" на Героїв УПА 17 (біля Привокзального ринку)
"Россіньйол" на Білоцерківській 2А (біля стадіону "Україна").

Список далеко не повний, однак орієнтуючий.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.10.2013, 15:56   #1055 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
В залежності від цін та брендів є з чого вибирати:

"Команчеро" на Листопадній 16
"Фанатік-спорт" на Глибокій 6 і 8 та на Сихові (пр. Червоної Калини 36), ТЦ "Шувар" (2-й поверх)
"Робінзон" на Шептицьких 15
"Драйв-спорт" на Науковій 2Б
"Бумеранг" на Героїв УПА 80 (перед поворотом на вул. Кульпарківську)
"Екстрем-стайл" у ТЦ "Кінг-Кросс Леополіс"
"Пан Спортсмен" на Озаркевича 2
спасибо! завтра прокачусь, посмотрю...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.10.2013, 17:57   #1056 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Jolie, привет! Где ты прятался всё это время? Ты же кладезь информации!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Jolie
Старий 27.10.2013, 18:13   #1057 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Ты же кладезь информации!!!
или просто ответственный покупатель ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Jolie
Старий 27.10.2013, 18:28   #1058 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Злосний офф-топ!

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Jolie, привет! Где ты прятался всё это время? Ты же кладезь информации!!!
Смієшся?

Я помітила, що живу якимись циклами, тому те, що я можу зникнути на якийсь час, а потім з"явитись, немає дивного; коло моїх інтересів з кожним роком розширюється і мені інколи навіть стає шкода, що на все не вистачає часу. От на велопрогулянки, приміром. Та й хворію в останні 1,5 роки якось підозріло часто.

Однак, в принципі, туризмом завжди цікавилась і цікавлюсь досі, правда, самі форми цього туризму останнім часом перетекли із активних у більш пасивні .

Просто вже роками не пропускаю нагоди зайти у різні магази, коли є така нагода, благо, що кількість знайомих, які цікавляться активною снарягою, щороку збільшується .

Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
или просто ответственный покупатель ))
Є таке .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.10.2013, 18:57   #1059 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Jolie, яка чудова украiнська! Я скучив!

Добавлено через 8 минут

Ну а у нас, Джол, всё по старому. Остались Игрус и я. Каждый год мы переживаем появление новичков... И с каждым годом они всё глупее и глупее... Хотя, может я и ошибаюсь. Просто когда-то и трава была зеленее и снег пушистее... Многих из наших забрал Фэйсбук. Чатом Нашего Форума никто не пользуется уже полтора года... Теперь чат именно там, в Фэйсбуке... Форум уже никому не нужен - здесь лайки ставят по делу, а не за сиськи

Шучу, конечно Мы цикличны - и наша история это повторение тех же ситуаций и вопросов, с которыми мы сталкиваемся каждый год. Новички не глупее предыдущих, но так же не любят читать перед тем, как задать свой невероятно важный вопрос, от 100500-го повторения которого, нас с Игрусом уже тошнит. Костяк Форума изменился - среди нас есть спецы достойные Золотых Постов... Но мы очень скучаем за mopo3, Uncle Stas, Wargo, Инструктором (бгггг) и остальными яркими Макконками

Пользуясь своей привилегией, не могла бы ты пнуть Lone Persona? Он залип в своём женском царстве и не катает практически
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Jolie :) wwa
Старий 27.10.2013, 19:19   #1060 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Я теж помітила, що циклічність - це загальнопрактикована тенденція: щороку нові люди. Але тут неозброєним оком видно рух, причому рух вперед! І обговорення стало теж ширшим, приміром, гілку про смартфони я читаю регулярно.

На пости новачків натикалась взимку і весною, коли вивішувала пости про пару своїх поїздок (холера, хоч їх було й небагато, але часу вистачило лише на 2). Ти не помиляєшся - щороку запитання стають більш тупішими. Дебілізація населення + банальна лінь, однако.

Це велике досягнення, що такі вірні люди як Ігрус досі пишуть, досі діляться досвідом і для них те, що тут відбувається, знаходить відгук у серці і в голові. Ріспект!

Якщо чесно, то я дуже рада, що у нас таке достойне оновлення складу - не кожна тусовка може похвалитися такими "кадрами". Пригадую, як Катеринка мені із захопленням писала від вражень про фест на Боржаві, про людей, з якими вона катала і тусувалась .

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Пользуясь своей привилегией, не могла бы ты пнуть Lone Persona? Он залип в своём женском царстве и не катает практически
Ок, постараюсь . Будеш сміятися, однак Лон Персон мені час від часу пише і коментує фотки у твоїй найбільш ненависній соцмережі "ВКонтакте" .

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Jolie, яка чудова украiнська! Я скучив!
Після таких слав я почуваюся як мінімум Іваном Франком, що несе слово в маси .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Стирка горнолыжной одежды samurai Выбор горнолыжной одежды 341 07.12.2023 23:21
Ремонт горнолыжной одежды nomeaning Выбор горнолыжной одежды 47 16.12.2021 19:52

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)