Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горнолыжной одежды > Термобiлизна Craft
Выбор горнолыжной одежды куртки, костюмы, термобельё и др.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.10.2007, 14:29   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Термобiлизна Craft

Компания Craft расположена в Швеции и производит высокотехнологичное термобельё для занятий активными видами спорта. Начиная с 1974 года исследовательский департамент Craft активно занимается изучением и тестированием вентиляционных и влагопропускающих свойств различных материалов.

Результатом этих исследований и тестов является ГЛАВНЫЙ ПРИНЦИП, следуя которому Craft производит функциональную спортивную одежду, которая гарантирует идеальный микроклимат тела спортсмену (температурный и режим отвода влаги). Когда вентиляция и отвод влаги функционируют именно так, как они должны, спортсмен получает оптимальную рабочую температуру. Ни перегревов, ни переохлаждений. Что обеспечивает ему оптимальные результаты работы его мышц и, соответственно – лучшие результаты.

Более 30 лет работы Craft принесли компании бесчисленное множество медалей на Чемпионатах мира и Олимпийских играх. Функциональная одежда Craft представлена в множестве видов спорта, а имя бренда стало синонимом «Инновационной Высокофункциональной Спортивной Одежды».

Виды спорта: горные лыжи, сноуборд, беговые лыжи, биатлон, теннис, велоспорт, триатлон, бег, фитнесс, гольф, повседневная носка!

В общем - милости просим сначала на сайт Craft Украина, потом в ближайший магазин!

И конечно в этой теме Вы можете задавать свои вопросы по выбору термобелья Craft и оставлять свои отзывы о продукции.
  Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2010, 22:50   #261 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Sonianin Переглянути коментар
дякую вам за відповідь!
Біда в тому, що я на підймонику мерзну нижче пояса. Наверхуніби й все в порядку. не мерзну ніде. От внизу біда.
Подумать о других горнолыжных штанах также не помешает.

Цитата:
Справа в тому, що у нас у Львові поміряти не буде . Крафт ніде не бачила в наявності в магазинах.
магазин Экип ул. Ивасюка, 9
8 067 733 77 51
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2010, 23:03   #262 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Sonianin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: K2 Omni Radius 2005
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Подумать о других горнолыжных штанах также не помешает.

магазин Экип ул. Ивасюка, 9
8 067 733 77 51
Будемо бачити на рахунок штанів. Спочатку термобілизна
Дякую за адресу, я якраз сиджу на сайті горгани, завтра побігаю по місту.

Всім дякую!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2010, 00:31   #263 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Тест термобілизни Craft Pro Warm

Начитавшись звітів про ефективність термобілизни від шведського виробника Craft, вже від початку цього сезону я остаточно визначилась, що якби то не було, але продуктом цієї компанії я зацікавилась і намітила собі "озброїтись" їхньою термобілизною (незважаючи на те, що у Львові Крафт і дньом с огньом не сищєш). Оскільки я мерзляк, вирішила як і Deep Silent, зупинити свій вибір на Craft Pro Warm.

Одразу скажу, що останні 2 роки користувалася термобілизною від одного відомого виробника і була нею задоволена; єдиним мінусом моєї термобілизни було недостатнє відведення вологи від тіла наприкінці катального дня - при поверненні в готель мій термік часто бував вологим та мокрим зсередини. З іншого боку, терміком я була задоволена - практичний і гарний дизайн, можна після каталки у ньому кудись піти (кому цікаво - ссилка на фото, як я ще використовувала свій термік Фото #15 - Crazy holidays in Bukovel - Jolie на Gallery.ru ). Словом, окрім функціональності моя попередня термобілизна використовувалася як красивий і модний аксесуар.

Для тесту було обрано 2 дуже морозні дні на Буковелі (вже минулі вихідні 23-24 січня).

Субота, 23 січня. За бортом - мінус 17 С, ранок. Вдягаю свій старий термік у прохолодному номері. Нормально, стає тепло. Безпосередньо перед виїздом вдягаю 2 фліски, одну теплу, другу тоненьку. Вийшовши з машини і постоявши на стоянці 10 хвилин, поки взувала черевики і вдягала шолом - змерла як цуцик.

Перший спуск і вже стає тепло, після другого починаю мокріти зсередини, термік відводить вологу, але не до кінця. Термік грів, але погано відводив вологу. Того дня, сідаючи на крісло, мене постійно переслідувала думка, що таким макаром недовго і простудитися, коли твоя спина постійно перебуває у напівмокрому стані.

Приїжджаю ввечері в готель, перевдягаюся. Так і є: термік вологий і разом з ним волога нижня білизна. Відчуття самі розумієте які, а для дівчини це все грозить ще й простудженням нирок та інших органів.

Неділя, 24 січня. Вранці за бортом мінус 25 С, виїзджаємо за годину, коли стає -17 С. Вдягаю новий комплект Craft Pro Warm у прохолодному номері. Термік приємно ліг на тіло, ніякої, на перший погляд, ніякої неприємної для тіла синтетики. Нормально, стає тепло. Безпосередньо перед виїздом, знов ж таки, вдягаю 2 фліски, одну теплу, другу тоненьку. Вийшовши з машини і постоявши на стоянці 10 хвилин, поки взувала черевики і вдягала шолом - тепло, гріє. Їду на кріселці - тепло, гріє, нічого ніде не задуває. Починаю спускатися, перший, другий спуск - стає тепло, аж гаряче, однак такий стан минає рівно за хвилин 5, як я зупиняюсь. Думаю, все - зараз буду знову мокра і доведеться втікати на кріселку, що зробити черговий спуск і зігрітися. Нічого подібного! Стою на одному місці, нічого не роблю - все одно гріє! Тепло, сухо, комфортно - спина суха, ніби я тільки вийшла з душу і обтерлася сухим рушником.

Пізніше трошки пройшлася з лижами на плечах до одного з витягів - анітрошки не змокріла, тіло й надалі залишалось сухим. Це фантастика!

По приїзді додому зняла крафтовський термік - абсолютно сухий! Ні грама вологи ні на кофточці, ні на штаніках не спостерігалось; більш того - ніякого запаху та признаку хімії.

Після такого от тесту я зрозуміла для себе слоган Крафту: "Термобілизна, яка РЕАЛЬНО працює". Це так і є - вона працює, а не прикрашає ваше тіло.

Як висновок, хочеться сказати усім, а особливо особам жіночої статі: шановні, бережіть своє тіло! Якщо ви вибираєтеся у теплу погоду і недалеко від дому, вам повністю вистарчить і ваших повсякденних одьожок, однак якщо ви вибираєтеся в гори на кілька днів і у морозну погоду не ризикуйте своїм здоров"ям - ви пізніше втратите більше! Дівчата, ви ж майбутні матері, невже вам не шкода ваших нирок?

Вдягайтеся правильно, термобілизна-фліс-куртка з мембраною - усі ці нові технології придумуються не для того, аби витягнути з ваших кишень гроші, а щоб зменшити ризик перед захворюваннями та забезпечити вам комфорт при занятті улюбленим видом відпочинку. Якісна термобілизна - річ недешева, однак не слід економити на собі, своєму комфорті та своєму здоров"ї. Якщо у нас є тисячі гривеньі на нове спорядження, то і мають бути пару сотень на якісну термобілизну; до речі, мій старий термік за ціною нічим не відрізняється від Крафта, відносно сьогоднішнього курсу євро - навіть дорожчий. А ефект? Не порівняти.

Отже, шановні, робимо правильний вибір . Не пошкодуєте .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2010, 01:12   #264 (посилання)
Новичок
 
Аватар для jurist
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Доброго времени суток. Интересует пару вопросов, надеюсь мне помогут их развеять.
1. Не могу определится между покупкой флиса и первым слоем термобелья типа Екстрим (+10 -5). Не будет ли в нем дискомфортно и жарко если зайти на пару часов в теплое помещение (по идее технология отвода влаги перестанет работать и досохнуть не удастся + может и жарко стать). Или может я в чем то заблуждаюсь?
2. Использование дезодорантов (перспирантов) и термобелья. Рекомендации, совместимость, результаты (не идти же в душ каждый раз перед переодеванием) ?
Заранее спасибо за толковые ответы и советы.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2010, 06:48   #265 (посилання)
li_
Давно на форуме
 
Аватар для li_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ,,, но свои
Цитата:
Коментар від jurist Переглянути коментар
Доброго времени суток. Интересует пару вопросов, надеюсь мне помогут их развеять.
1. Не могу определится между покупкой флиса и первым слоем термобелья типа Екстрим (+10 -5). Не будет ли в нем дискомфортно и жарко если зайти на пару часов в теплое помещение (по идее технология отвода влаги перестанет работать и досохнуть не удастся + может и жарко стать). Или может я в чем то заблуждаюсь?
2. Использование дезодорантов (перспирантов) и термобелья. Рекомендации, совместимость, результаты (не идти же в душ каждый раз перед переодеванием) ?
Заранее спасибо за толковые ответы и советы.
1. Второй год ношу Craft Ukraine - Термобелье и функциональная спортивная одежда
Очень довольна!. Особенно приятно, что нет ощущения холода на спине при любой нагрузке, интенсивном катании, в ожидании очереди и на подъемнике…
Причем надеваю футболку и в тех случаях, когда надо мотаться по городу: в метро, супермаркет и т.д. – жарко, на улице – холодно. Даже тестировала летом в жару и духоту в поезде – работает!
О втором слое много уже писали, например, пост №249. А лучше всего расскажут ребята в магазине, где будете покупать; ведь все они активно катают и дадут лучшие рекомедации.

2. Использую, результатом довольна.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2010, 10:34   #266 (посилання)
Прокат Сервис
 
Аватар для Skirental
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Elan Amphibio 12 - 160 cm (2011-2012)
Цитата:
Коментар від jurist Переглянути коментар
Доброго времени суток. Интересует пару вопросов, надеюсь мне помогут их развеять.
1. Не могу определится между покупкой флиса и первым слоем термобелья типа Екстрим (+10 -5).
Привет, не понял вопроса. Ты пытаешься сравнить второй и первый слой. В чем собственно вопрос?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2010, 16:51   #267 (посилання)
Новичок
 
Аватар для jurist
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Разницу слоев я понимаю. Вопрос в другом. Понравился Pro Zero Extreme Zip (1й слой) но если зайти к друзьям в гости, то станет жарковато и дискомфртно. Флис же можно снять оставаясь в футболке. (Как я понимаю 2 первых слоя нет смысла одевать). Поэтому интересно насколько будет жарко в ПроЗеро.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2010, 18:18   #268 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Martynov
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луганск

Снаряга: Rossignol Zenith Z76 TI
В термухе жарко не будет, ее основная функция отвести влагу. Термуха считай что не греет (Про Варм не в счет). Куртку снял у друзей и сиди себе спокойно во флисе и в термухе, или флис тоже снимешь
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2010, 17:57   #269 (посилання)
Новичок
 
Аватар для jurist
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Вопрос по поводу дезодоранта остался открытым. Возможно у кого то есть опыт или знания по этому поводу?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2010, 18:06   #270 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Ну а как без него? Вопрос странный
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Команда Craft-Ukraine победила в Польше Woodpecker МТБ территория 3 03.03.2010 14:29
Craft Bike Trans Germany 2009 – Мы едем! Scaramouch МТБ территория 80 06.08.2009 21:21

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)