Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Инкубатор > Выбор горных лыж. Общие вопросы
Инкубатор Раздел для новых пользователей, которые не могут создавать темы в других разделах. Если Ваша тема будет актуальна - модераторы перенесут ее в профильный раздел.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.02.2011, 21:31   #1191 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kovax
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хряков

Снаряга: Ride DH Atomic sl 12 Salomon course 130 seba fr2
Прикольная история.. затянули знакомого на горку ( возраст 45+, вес 110+).. взял лыжики в прокате, помогли преодолеть страх.. как то поехал..
Дабы он не околел от жадности .. через 3 раза поехал за лыжами б/у в диапазоне до 1 к гришек..
тут стоит крик.. какие хочу лыжи.. да конечно хорошие.. нашли покоцанные сверху нордика доберманн.. Напарафинили, наточили канты..
Приехал он на горку, да тяжеловато ему пришлось..
Дабы не вьехать в ребенка он конкретно прибабахнулся и немного потянул коленку..
..2 недели перерыва..
В воскресенье он поехал на горку.. та ну их в ..опу эти доберманы в прокате поспокойней возьму.. ...ОНИ ... НЕ ... ЕДУТ ... лучше буду на доберманах..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2011, 11:16   #1192 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Шановне товариство, а хто мав можливість порівнювати elan speedwave 12 та head chip 66?

запитую в контексті роздумів на тему деякого поновлення снаряги.
про себе - ріст 180, вага - 90, вік 45+, катаюся швидко, досить часто агресивно, намагаюся технічно. В першу чергу для підготовлених схилів типу буковельських, для різного роду розколбасів планую залишити свої старенькі магфаєри...
Серед буковельских трас проблемних для себе не знаходжу, принаймні зараз....

пс. head chip 66 в ростовці 170 брав на тестування в еліт спорт біля першого витягу - сподобалися, в першу чергу чіпкістю кантів і стабільністю в дузі (не знаю, то може так, а може на моїх магфаєрах троха канти підтупилися)...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2011, 11:27   #1193 (посилання)
EZ
Всегда на форуме
 
Аватар для EZ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Славутич

Снаряга: Разная
Вот несколько отзывов:

Отзывы тестеров:

С. Токарев: Мощная, очень стабильная в дуге лыжа. Дуга без срывов при перехода из каши на лед и обратно. Тяготеют к дугам среднего радиуса, требуют активной загрузки. Подойдут физически крепким лыжникам выше среднего уровня.

А. Каниовский: Этой лыже нужна скорость, причем очень нехилая. На низкой скорости лыжа тупит. Дизайн отличный!

А. Максимов: Отлично ведут себя на разбитом снегу, держат траекторию дуги, легко карвят, легко идут в скользящий поворот. Намного активнее, чем TT80. Для прогрессирующего лыжника.
(взято на www.rasc.ru)

И вот еще:
Отзывы:

А. Андреюк: Очень хорошо подойдут для лыжников, любящих агрессивный стиль катания. На средних и коротких дугах лыжи ведут себя очень динамично, позволяя получить большое удовольствие от катания. Эту модель оценят лыжники, желающие прогрессировать в катании.
П. Труфанов: Модель для экспертов, для катания по жестким укатанным трассам поворотами среднего и короткого радиуса. Стабильна в резаной дуге. Легкое начало поворота, легкая перекантовка. На разбитом склоне необходим контроль. Скользящий поворот не напрягает, но в длинном требуется внимание. Для бугров жестковаты. Комфортная модель для любителей спокойного карвинга.
А. Джонсон: Очень живенькая лыжа с хорошей хваткой. Четко ведут дугу, легкий вход в поворот, достаточно стабильна в широком диапазоне скоростей. Хороший выбор для хорошего лыжника со спортивным-комфортным стилем катания.
А. Захаров: Лыжа для хорошо укатанных склонов. Разбитый снег не любит. Хороша в короткой закрытой дуге. В отличие от ТТ80 очень неплохо ведет среднюю дугу, жестче и стабильнее. Требует некоторой работы. Отдача на выходе не сильная, но вполне ощутимая.
взято на www.skimag.ru
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Ihor
Старий 22.02.2011, 11:45   #1194 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
EZ, дякую, але читав я ті відзови... мене ціквть все таки враження в порівнянні зі спідвейвом, і бажано одного й того ж чоловіка :-).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2011, 12:15   #1195 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Speedwave 12 08-09, не старше, намного универсальнее слаломного Хэда. Своей геометрией, безусловно.

Этот Хэд хорош и собран из правильных материалов. Но он исключительно на подготовленные склоны. Боюсь, на весенней каше и разбитых склонах проиграет Спидвэйву всё.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2011, 12:32   #1196 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Sheridan, ок, зрозуміло, як універсал спідвейв мав би бути кращий. а от коли мене все таки потягне на слаломку, для прикладу ту ж 8а, скажемо так, піпіськами помірятися... чи буде програвати тут спідвейв чіпу, і якщо буде - то наскільки відчутно...
пс. питання в мене може б зникли, коли би де була можливість ті спідвейви тестанути... Не обов'язково на халяву. Ніяких евентів не намічається?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2011, 12:48   #1197 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
піпіськами помірятися...
Омойбох. Бери Хэды.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2011, 13:15   #1198 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Омойбох. Бери Хэды.
Sheridan, малося на увазі міряння не "крутизною" чи ше якоюсь фігнею бренду. а все таки чи програватиме, і якщо програватиме, то чи відчутно, універсал спідвейв більш спеціалізованому чіпу при проходженні буковельської слаломкии на 8а (на час)... в випадку, коли до лижі зверху буде прикріплений досить "просунутий" чайник...
вам тут хіхоньки хіхікать, а я все таки хочу більш менш оптимальний вибір зробити.... ну не натрапляв я на оказію тестанути спідвейв...


пс... Хотів я Вам, Sheridan, мінус поставити, типу "бесполєзний пост", але шось мінус не чіпляється :-(.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2011, 13:24   #1199 (посилання)
АКУЭНА!!!
 
Аватар для klepakoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA AK JJ, Felt Q520, Suzuki M800 Intruder
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
а все таки чи програватиме, і якщо програватиме, то чи відчутно, універсал спідвейв більш спеціалізованому чіпу при проходженні буковельської слаломкии на 8а (на час)... в випадку, коли до лижі зверху буде прикріплений досить "просунутий" чайник...
Первое: спидвейв - не универсал!
Второе: зачем "прасунатому чайнику" меряться секундами на буковельской слаломке (что это ваще такое???)
Третье: Что такое "прасунатый чайник"? Ваш уровень катания - это Ваши субъективные суждения, о которых мы не имеем ни малейшего понятия.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2011, 13:39   #1200 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
klepakoff, воно вже трохи на флуд починає змахувати, але все таки.
> зачем "прасунатому чайнику" меряться секундами на буковельской слаломке (что это ваще такое???)

по-перше, вище я писав - типу слаломки на 8a. А відносно "зачем" - ну є таке в мене бажання, ніби Конституцією та правилами дорожнього руху не заборонено. Чи вже потрібно ліцензію на такі бажання отримувати?

> Что такое "прасунатый чайник"? Ваш уровень катания - это Ваши субъективные суждения, о которых мы не имеем ни малейшего понятия.

а тут навряд чи є об'єктивний критерій. з суб'єктивного писав - не маю проблем з буковельськими трасами, той же чіп 66 мені видався досить комфортним... Відносно "об'єктивного" - дюже прошу сі вибачення, але продемонструвати себе klepakoff-у поки що не мав. Ще з суб'єктивного - в актів спорт минулого тижня в групі Павла на заїзді на слаломці на 8а був третім (хоча по суб'єктивному - проїхав дуже хреново, по відчуттях мав бути чи не останнім). Група Павла - то наступна після спортивної, якраз "просунуті" чайники... лад, коли вже так почав тріпатися - то тріпаюся і далі - не виключаю, що в майбутньому попробую потягатися на якійсь буковелькій тусовці, типу тої, що була на минулому вікенді. Тому й інтерес до секунд. В кінці кінців Конституцією не заборонено і ще обов'язкове ліцензування не введено. Також коштів, щоби купити три пари лиж під кожен трафунок теж поки не маю. ТО й же хед - на грані того, що можу собі дозволити під відповідне хобі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 elannews Выбор горных лыж 26 07.12.2009 22:23
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774614257632831 (61%)1619 (35%)180 (4%)