Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Инкубатор > Выбор горных лыж. Общие вопросы
Инкубатор Раздел для новых пользователей, которые не могут создавать темы в других разделах. Если Ваша тема будет актуальна - модераторы перенесут ее в профильный раздел.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.10.2012, 13:37   #1881 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
......
Но сильно уж Амфибию хвалят. Красивая. Не катал, пальцем не трогал, новую брать... по бюджету жаба давит)) Как она в сравнении с 24Н? И шо делать?
не знаю як вона в порівнянні з 24Н, але в порівнянні з моїми спортивними Хедами, а також з МФ10 (давнього року випуску) - Гуд .
Причому та що жорсткіща - краще. Змушує пахати і деколи вибачає помилки моєї 120 кілограмової тушки в повному екіпі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 14:49   #1882 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Но сильно уж Амфибию хвалят. Красивая. Не катал, пальцем не трогал,
я бы такому эксперту как ты, все же рекомендовал бы пробовать лыжу на снегу, а не слушать экспертов.
мое мнение амфибия очень удобная и хорошая лыжа - ДЛЯ ШИРОКОГО КРУГА КАТАЮЩИХСЯ, верхняя модель для очень узкого круга, какой любит жесткость.
если ты себя считаешь в широком кругу - бери Амфибию.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 15:57   #1883 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
девчонки 100 кг как Свиндал,
как-то обучал карву даму-мичмана ВМФ из Мурманска... Уххх! Если вдруг война, знаю за кем ховаться - выше меня, за стольник веса и ни грамма лишнего нигде ниче. Так шо раз на раз...)) Но ЦТ-то все равно нет там, где у мальчика))

Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Змушує пахати
Альбертович, я ж патологический лентяй)) И весу в тушке 85 максимум... Ну не подружился ни с фисовской слаломкой Фишера, ни с Радикалом и Зенитом от Россигнола (не только по жесткости), ни со спортцеховой гигантской Нордикой не знаю фамилии. Ну тяжеловато пахать паровоз с 8 утра до 21.00, честно

Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
все же рекомендовал бы пробовать лыжу на снегу,
хм... действительно. Чего это я побежал перед паровозом? Игрус, снимаю каску. Саломончик-то никуда ни денется, модель популярная, хиба шо в сезон некритично подорожает. А вдруг удасться потестить Амфибию, или вдруг Армада всплывет из сугроба...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 16:56   #1884 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
....... или вдруг Армада всплывет из сугроба...
Для мене начебто вспливе в кінці жовтня і тоді я вже точно скажу, чим вона така ....

Додано через 1 хвилину

ПС Так на любій сучасній лижці, маючи відповідну техніку, можна катати в раслабоні.
Це я про Амфібію
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 17:20   #1885 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Шо такое "катать в расслабоне"?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 18:17   #1886 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Шо такое "катать в расслабоне"?
Ти мені вже задавав це питання років 8 назад на дружньому сайті.
Для прикладу розкажу як я вчив одного "експерта".
Він любу горку на буковелі катав без напряга, але зовсім не технічно, так якось корпусом п'ятки лиж закидав. Так от, коли я почав йому пояснювати техніку карва на 14 трасі, і він почав її освоювати (я постійно їхав ззаду і по рації давав йому команди), то йому дуже сподобалась така каталка і він сказав, що до цього моменту, а катав років 5-7, він був баран в лижах.
Так от, він спереду паше, викладається, тушку кидає в центр поворота, їде на зовнішній, руки вперед щоб в задню не завалитися, даю команду зупинитись шмигом. Зупиняється не шмигом, а якось так ..., ну зупиняється, підїзджаю до нього, а він ледве дихає, запихався весь. Я навіть без задиха кажу " ти чого, ти ж у два рази молодший за мене",а він "я ж пАшу!"
ну а я на розслабоні знаяючи де прикластися де присісти де встати, коротше, лижка сама мені каже що треба робити і чемно її слухаюсь. Вистрілює, значить каже встати, підкидає на бугорочку, значить ножки в колінках підігнути і під себе підібрати. Ну і т.д. Расслабон одним словом.

До речі, техніку мені вдалося покращувати після покупки Елан МФ10, до того на всяких різних я катав як той "експерт" про якого тут розказував.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 18:31   #1887 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
але в порівнянні з моїми спортивними Хедами
твоих спортивных хедов - половину не было, когда я их пробовал. не покупайте лыжи с прокатов
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 18:42   #1888 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
але геометрія лишилась - зубочистки
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 21:34   #1889 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для verevkin1
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев,Лесной.

Снаряга: ELAN SL
Этим летом купил лыжи с проката,в 7 вершин.ELAN speedwave 10.Это вторая лыжа после трёх лет катания на начинающем ELANe c жёсткостью вроде 4.Как для меня канты уставшие,но ребята в магазине пообещали что на сезон опробовать другого уровня лыжу вполне достаточно.Первые брал у них,обслуживаю там-же,знают в лицо.Надеюсь у них цель не просто продать.Вопрос;брать или не брать с проката? и для новичков как я,как узнать качество прокатной лыжи?И не пытаются-ли продавцы в летний сезон втюхать что попало? P.S б.у потомучто ещё толком ни чего не пробовал.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 21:46   #1890 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від verevkin1 Переглянути коментар
Вопрос;брать или не брать с проката?
надеюсь в прокате 7 Вершин румыны не точат лыжи, я имел ввиду из импортных прокатов, когда наши приграничные предприниматели меняют у румыно-венгров польской национальности лыжи на бензин
хотя бывают и исключения, все надо смотреть проф. взглядом

Востаннє редагував igrus: 11.10.2012 о 08:58.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 7 (учасників - 0 , гостей - 7)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 elannews Выбор горных лыж 26 07.12.2009 22:23
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday028011983 (75%)22 (20%)5 (5%)
Month104564430245462751 (62%)1534 (34%)175 (4%)