Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Инкубатор > Выбор горных лыж. Общие вопросы
Инкубатор Раздел для новых пользователей, которые не могут создавать темы в других разделах. Если Ваша тема будет актуальна - модераторы перенесут ее в профильный раздел.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.01.2017, 21:49   #4021 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Цитата:
Коментар від Kirill Переглянути коментар
@spitzer, А зачем тебе спортЦех ? Они очень хрупкие тонкие канты тонкий слой скользяка и т.п. Я катал на Head WC Rebels iSpeed RP + FF EVO 180
И если говорить о экспертного плана лыжах то это лучшая лыжа, что мне доводилось пробовать за поледние время @IGRUS может подтвердить.
Да захотелось ынвентарём обзавестись, а тут предложение такое нашёл в инете.
И вроде как тяготею и скорости и длинным\средним дугам, ну и рассмотрел её, помимо деревянно-титаналовых лыж.. которые скорее всего и возьму..

Ну и вообще, хотелось приблизиться к псевдоспорту немного, морально созрел, технически пока не очень, надо с чего-то начинать)) Впрочем, видел недорогие варианты 181-183 см, если уж зудеть будет.

Цитата:
Чуть раскатался на единичке, перестегнулся, выпил чаю, не удержался, пошёл на двойку, не удержался, пошёл на 5F. А там, блин, закрыто, и спортшкола. И подвис на семнадцатой
Как я вас понимаю....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lapind
Старий 02.01.2017, 22:45   #4022 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Привіт всім,
Потрібна допомога з вибором лиж. Тягне до speedwall gs 180см. Можливості спробувати не було. колись їздив на фішер 205, потім volkl racing p40. Пробував прокатні дрова в Бук 165см так я їх не розумію. Одним словом-динозавр. Нід гелп.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2017, 22:57   #4023 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@Mik, пока что ничего не покупайте. Возьмите еще раз 165, но только в комплекте с уроком, одного часа достаточно. Уверяю, жизнь заиграет новыми красками. Вы не первый динозавр
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2017, 22:58   #4024 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Привіт всім,
Потрібна допомога з вибором лиж. Тягне до speedwall gs 180см. Можливості спробувати не було. колись їздив на фішер 205, потім volkl racing p40. Пробував прокатні дрова в Бук 165см так я їх не розумію. Одним словом-динозавр. Нід гелп.
Какая-то странная сборная солянка получается. Зачем после 205 пробовать 165, да ещё и дрова.. Volkl Speedwall GS 180см есть на seeski.visit.ua, если ездили на 205 и хотите 180, то в чём собсна вопрос?

Я как-то на прокатных дровах спустился на крейсерской скорости на 22-м спуске бука неск. раз, аж дух захватило в прямом смысле. Спустя год, разобравшись в инвентаре, понял, что меня тогда спас только большой накат и неплохой балланс....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2017, 23:17   #4025 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Малі лижі не розумію з дитинства. Я вчився їздити в ті часи, коли лижі підбирати рост+ а зараз все... Дуже складно. Радіуси, і тд, я багато пропустив мяко кажучи. Просто що з ростовки ~180 буде краще не маю уявлення бо вибір не реально великий. Потрібні лижі на яких треба прикласти зусилля для поворотів, контроль на швидкості. Одним блище до олд скул техніки. Мій рост182 вага 80.
Мої старі лижі своє вже відїздили.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2017, 02:17   #4026 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gurzzuff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Mantra+Tyrolia Attack 13+Rossignol Soul 7 HD 2018, остальное продал-Elan Amphibio12 ArmadaTST
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Малі лижі не розумію з дитинства. Я вчився їздити в ті часи, коли лижі підбирати рост+ а зараз все... Дуже складно. Радіуси, і тд, я багато пропустив мяко кажучи. Просто що з ростовки ~180 буде краще не маю уявлення бо вибір не реально великий. Потрібні лижі на яких треба прикласти зусилля для поворотів, контроль на швидкості. Одним блище до олд скул техніки. Мій рост182 вага 80.
Мої старі лижі своє вже відїздили.
Попробуйте Elan Amphibio 12
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2017, 09:28   #4027 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Малі лижі не розумію з дитинства. Я вчився їздити в ті часи, коли лижі підбирати рост+ а зараз все... Дуже складно. Радіуси, і тд, я багато пропустив мяко кажучи. Просто що з ростовки ~180 буде краще не маю уявлення бо вибір не реально великий. Потрібні лижі на яких треба прикласти зусилля для поворотів, контроль на швидкості. Одним блище до олд скул техніки. Мій рост182 вага 80.
Мої старі лижі своє вже відїздили.
Может просто тогда что-то 177-183 с радиусом > 20? Будет привычнее...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2017, 10:01   #4028 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
Одним блище до олд скул техніки. Мій рост182 вага 80.
Мої старі лижі своє вже відїздили.
Я повернувся у лижі після довгенької перерви на своїх ветеранських Младостях МС 185 см. Перше катання були повні штани радості, що не забув, як кататись. Але потім, придивившись, зрозумів - щось воно геть не так! Багато пропустив, з'вився якийсь карвінг, ніхто з нових не їздить із стуленими колінами у задній стійці. Пішла ломка.
Далі розповідати довго.
Але зрозумійте - стара та нова школи - дві великі різниці, і, якщо не бажаєте виглядати на схилі клоуном, який у задній стійці виламується на вельветі як отой дитячий бичок на жилках - 169 см та радіусом 12-14 м з головою вистачить, щоби повернутися. Правда. Тільки боти тра також сучасні, а не валянки. Ну і читати-дивитися даний ресурс від корки до корки!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2017, 11:17   #4029 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
На скільки мої боти tecnica icon alu валянки?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2017, 17:48   #4030 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
На скільки мої боти tecnica icon alu валянки?
Пишут: "* Ability Level: Advanced - Expert, * Flex Index: 90"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 elannews Выбор горных лыж 26 07.12.2009 22:23
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104584485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)