Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Инкубатор > Выбор горных лыж. Общие вопросы
Инкубатор Раздел для новых пользователей, которые не могут создавать темы в других разделах. Если Ваша тема будет актуальна - модераторы перенесут ее в профильный раздел.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.07.2009, 15:23   #51 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Norik Переглянути коментар
Привет Дим.
Подскажи - может мне оставить Макфаер 08 для целины?
Вставлю пятачок
При росте 189 и лыжах 176(МФ12) в целине кувыркался через нос, когда немножко зевал и переходил в нейтральную стойку или чуть переднюю.
МФ - очень хороши на расколбас и всякую бяку.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2009, 15:31   #52 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Norik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Suzuki V-Strom 1000.
Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
Вставлю пятачок
При росте 189 и лыжах 176(МФ12) в целине кувыркался через нос, когда немножко зевал и переходил в нейтральную стойку или чуть переднюю.
МФ - очень хороши на расколбас и всякую бяку.
По-моему 12-ки жестковаты для целины.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2009, 15:36   #53 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Они как бы правильно описать - вязнут, что ли. Да, всплывают, но нужно постоянно быть начеку. Вообщем не расслабишься. Для целины нужно всеже целинные лыжи. И даже не совсем в жесткости дело. ГЕОМЕТРИЯ - в первую очередь
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2009, 07:51   #54 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
2Norik
Магфаеры - оставлять однозначно. Пригодятся. Лыжка однозначно - супер. На ней хорошо будет открывать и закрывать сезон. А для целины нужно будет думать, ну и Магфаеры тут не лишние.
By the way к новому сезону заказа себе что-то ну очень супер для целины в ростоке 190 и с талией что-то 100 мм.
Но об этом попазже, когда получу ее.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2009, 22:32   #55 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Якщо можна, допоможіть з вибором лиж.

Про себе - 182 см, 95 кг, відносно старий дядько, але відносно непогано зберігся - трохи ходжу по Карпатах (пішоходний туризм, в т.ч зимовий) - не сильно програючи молодим лосям.
Минулого сезону став на лижі - пару днів відкатав в Буковелі - дюже сподобалося, відчуваю що підсяду конктетно. Думаю, що надалі буду трохи більше вділяти часу тому ділу - ну, скільки ше там відведено на більш менш на активний спосіб життя. Замикатися на Буковелі не збираюся, хоча би тому, що частина колег по туризму, ті що взимку катаються - дають явну перевгу Драгобрату (вони всі бордери, тому питати в них поради відносно лиж - якось не теє.). Також не виключаю, що в якусь з зимових вилазок в гори потягну лижі...

Можливо не зовсім мудро після сезону і то неповного на Буковелі купляти власні лижі, але можу дозволити собі таку блаж без особливого напрягу для бюджету.

Поки що орієнтуюся на наступні моделі (їх зараз можна відносно просто знайти):
ELAN MAGFIRE 78 TI (2008/2009)
ELAN MAG 10 TI
ELAN MAGFIRE 10 FUSION (2007/2008) (як зрозумів - MAG 10 TI - якраз є дещо технологічно спрощений варіант MAG 10 TI)
ELAN MAG 8

Саме швидше перших три моделі жорстковаті для новачка - але все таки моя вага - менш жорстких під цю вагу не дуже і є.
Остання модель - ніби й на меншу вагу - але не така жорсткість...

Про якийсь мій стиль катання ще рановато говорити, хоча певне тяжіння до більш швидкої ніби намічається...


Що порадите з цього приводу?

Дякую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.10.2009, 08:54   #56 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
При вазі 95 кг, можна брати ELAN MAGFIRE 78 TI (2008/2009), але з умовою, що Ви не будете боятись швидкості , можливо що відразу ця лижка Вам і здастся жорсткуватою, але з набором технічності в каталці це буде самоє то
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Ihor
Старий 12.10.2009, 22:09   #57 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Albertowych, дякую.
Sheridan в іншому топіку теж радить такий же варіант :-).
Зараз в роздумах, чи брати бу Магфайр 10 від Констянтина (десь орієнтовно на сезон) і зекономлені гроші просто прокатати на абонементах :-), чи все таки напрягти фінанси і взяти нові 78 TI. Останній варіант прохи в мінусі, бо треба чекати нового завозу, так як поки я думав,залишки всі повигрібали...
Станом на зараз скиляюся бо бу магфайр, але можу проворонити.... якщо бу не вийде, то напевно все таки буду брати нові 78TI, так як різниця в ціні з новими Mag 10 не настільки смертельна...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.10.2009, 22:25   #58 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
Albertowych, дякую.
Sheridan в іншому топіку теж радить такий же варіант :-).
Зараз в роздумах, чи брати бу Магфайр 10 від Констянтина (десь орієнтовно на сезон) і зекономлені гроші просто прокатати на абонементах :-), чи все таки напрягти фінанси і взяти нові 78 TI. Останній варіант прохи в мінусі, бо треба чекати нового завозу, так як поки я думав,залишки всі повигрібали...
Станом на зараз скиляюся бо бу магфайр, але можу проворонити.... якщо бу не вийде, то напевно все таки буду брати нові 78TI, так як різниця в ціні з новими Mag 10 не настільки смертельна...
Моя думка незмінна, починати треба на бушках, в наступному році вони будуть коштувати стільки ж, 1200 за МФ10 це як знайшов. Але я про це вже казав у попердньому пості.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Keks
Старий 12.10.2009, 22:32   #59 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для OneWay
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon QST 106, Salomon Guardian 16, Völkl Racetiger Speedwall GS R 188 Dalbello LUPO AX 120,
Salomon Aero Ti + 711 bindning (165) для людини з зростом 175см, вагою 100кг реально чи ні? стиль катання не агресивний.
і що собою представляють 711 кріплення?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.10.2009, 23:34   #60 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від OneWay Переглянути коментар
Salomon Aero Ti + 711 bindning (165) для людини з зростом 175см, вагою 100кг реально чи ні? стиль катання не агресивний.
і що собою представляють 711 кріплення?


можно сказать,что как раз лыжи для не агрессивного катания для новичка
я думаю,что мягковаты они для 100 кг. и крепы откровенно не для тяжеловесов.
смотри не эти с деревянным сердечником

Горные лыжи Salomon Aero X + Z12 Ti



или уж эти Горные лыжи Salomon Aero GT+ Z12



ну а эти этого года вооще бомба!! Salomon Aero X тестировал,знаю!



все предложенные имеют крепы подходящие под твой вес и !!! деревянный сердечник !!! так-же вся линейка Aero для трассового катания.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 elannews Выбор горных лыж 26 07.12.2009 22:23
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today07131715 (88%)2 (12%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32646095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)