Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Инкубатор > Выбор горных лыж. Общие вопросы
Инкубатор Раздел для новых пользователей, которые не могут создавать темы в других разделах. Если Ваша тема будет актуальна - модераторы перенесут ее в профильный раздел.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.03.2010, 22:36   #531 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для мазепа
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Дрогобич Трускавець

Снаряга: VOLKL Unlimited AC30
Помаранча їм подобається точно. А от СВ12 верхня планка мене заінтригувала-чому? І які ТТХ потрібні для СВ14- мені писали навпаки СВ14-ТОЧНЯК,в крапку.

Добавлено через 22 минуты

Так от. Оказується, барищні найбільш раціональні і передбачувані. От Вам і гендерний підхід... От Вам і 8-березня...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2010, 17:50   #532 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Танаic
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Слобожданщина

Снаряга: :)
Цитата:
Коментар від мазепа Переглянути коментар
Столица Черноземья-наша земелька Вороніжчина. Танаіс купуй Маг. Файєр78 в ростовці168-повороти і довгі і короткі, швидкоссті контрольовані. Взагалі вчитися треба на універсалах.Ростовка168-100%.
Дякую, Мазепа
Я майже визначився на користь Магфайера. Крім того, щоб вчитися, також, щоб мати змогу катати по різним видам спусків. Хта зна куди занесе та де сподобаеться.


Але, був би вдячним за аргументацію, чому власне:
1) 78 а не 74? Більш жорсткі? Дивився на ТТХ лиж, у 78 більший ширша талія, більший радіус ...;
2) чому така ростовка? Мабудь, щоб були маневрінішими? Вище мені радили для МФ 176, а 168 тільки для СВ.

Що касаеться нашої землі. На воронежчині південь області розмовляє українською, хоча і називають її самі хохляцкою. Мабудь, розмовляє більше людей, ніж у сусідів луганських та харківських. Острогожск (райцентр) засновано козаками прилуцького полку за гетьманщини.

Удачі тобі у придбанні та у використовуванні лиж, що шукаешь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2010, 19:13   #533 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для мазепа
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Дрогобич Трускавець

Снаряга: VOLKL Unlimited AC30
Привіт Танаіс. Я не є спец по ELAN-ах. Просто довго катаюсь і попробував різні лижі. Вибачаюся за ростовку-не побачив твій ріст, дійсно 176см., кращий вибір. Може бути і МФ74 при твоїй вазі, але універсали однозначно. І тобі удачі і гарного катання на нових лижах. Чорнозем"ю привіт!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2010, 19:20   #534 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Танаic
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Слобожданщина

Снаряга: :)
Ось що ще знайшов у
mopo3

http://extreme.com.ua/forum/gornye-l...an-2010-a.html


У Мэгфайров с увеличением ростовки увеличивается и радиус "любимой" дуги. Это нужно учитывать и помнить. Если хочется гонять, как на слаломках (ну, почти, как на слаломках), то советую лыжу 168 см. Более длинные лыжи уведут лыжника к слалому-гиганту. Любителям резать короткие дуги придётся попотеть, чтоб заставить такие ростовки сгибаться в дугу малого радиуса.

Все як у житті - у чомусь виграєшь - у чомусь програєшь

Так, універсали - однозначно.
А з остальним, мабуть, треба пробувати і визначатися особисто.
Взаємно - Трускавцю, нехай щастить.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2010, 19:41   #535 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для мазепа
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Дрогобич Трускавець

Снаряга: VOLKL Unlimited AC30
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 (Тема на нескольких страницах 1 2 3)
elannews . У мене VOLKL AC30 - лід не відчуваю, довга,середня вага супер, коротка треба працювати, бугри-гірше. Я вирішив пока не попробую СВ12-не купую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2010, 19:55   #536 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Танаic
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Слобожданщина

Снаряга: :)
Для Мазепи
Зрозумів, почитаю.
Дивись, як підказує серце.

Я, взагалі, зараз прихожу до висновку, що таким новичкам, як я, не можна давати права задави питання, доки не прочитають всі сторінки.
А то влітають на форум з виряченними очима і бовкають перше-ліпше, що прийшло у голову.
Це я до того, що як би я прочитав ретельно форум, то більшість питань відпало би.
Тут я прочитав, що декілька років розумно покататися на прокатних, а там голова сама підкаже, що і як.
Выбор лыж для новичка

Дивуюся, як у ветеранів хватає терпіння відповідати на одні і ті ж нетямущі питання.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2010, 20:16   #537 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для мазепа
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Дрогобич Трускавець

Снаряга: VOLKL Unlimited AC30
Я не ветеран. На рахунок прокатних 100%. А саме головне навчитись правильно кататись. От у мене були ATOMIK F6 190см.-хотів подарувати, але не було снігу, їхали на Тростян, нових стало жаль-шліфанув канти і катався дуже пристойно. А нові лижі треба купувати, коли їздеш впевнено, ну і ле-ве звичайно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2010, 20:34   #538 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для rus_7
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: dynastar omecourse speed 05-06
Я би ще розглянув варіант купівлі лиж бувших у користуванні, як для початківця.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Cute
Старий 05.03.2010, 20:42   #539 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Танаic
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Слобожданщина

Снаряга: :)
Мазепі.
Про ветеранів - це я читаю другі гілки и дивуюся, що питання одноманітні, скоріше сказити типічні. Мало кто задає пиання, ретельно изучивши весь матеріал - від поквапливості.
Читаю відповіді - і розумію, що деякі моменти я вже відчув. Дуже цікаво. Зараз читаю про ростовки.
Кожна справа потребує, щоб їй віддали належного часу.

rus_7
Так, згоден, я розглядаю такий варіант. На першій сторінці читав поради про бєу. Але потрібна обережність, як і при купівлі б/у авто, щоб не втерли - треба дивитись хто господарь і т.п.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2010, 01:31   #540 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Близнец
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Снова - Киев

Снаряга: ELAN WAVEFLEX 78, 2011
Здравствуй всем!
Катаюсь не много, и хочу купить лыжи. Опыт не большой но прогресирую, катался в феврале в Словакии с Красных трасс. Да падал, лыжи прокатные мягкие оказались и много бугров. Вес 86 и рост 183. Во Львове присмотрел ( в магазине советуют) Blizzard Magnum 7,4 IQ - 168 см. за 3860 грн. ( есть цена 4420 грн) и Volkl Tiger ten - 167 см. за 3890 грн. Подскажите пожалуйста стоит ли купить одну из этих моделей, пока скидка 40%.
С уважением ко всем любителям активного отдыха.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 elannews Выбор горных лыж 26 07.12.2009 22:23
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32636095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)