Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Выбор лыж для новичка
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.12.2009, 09:54   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Выбор лыж для новичка

Тема для подбора снаряжения для начинающих.

Интерактивный Скиселектор Интерактивный помощник по выбору лыж

От себя добавлю: не берите дешевые лыжи! Лучше взять за те же деньги бэушку классом выше. На дешевых лыжах, в которых внутри нет дерева, Вы вряд ли сможете овладеть техникой резаного поворота.
  Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2016, 16:24   #591 (посилання)
Новичок
 
Аватар для moby dick
 
Зараз: поза форумом
Звідки: харьков

Снаряга: 2014 elan amphibio waveflex 12
Доброго дня друзі. Треба Ваша поміч. Я початківець. Почав кататись в попередньому році. Під занавіс сезону взяв у друга росигноль 160 довжина дуже легкі по вазі. Мені дуже сподобались. На них першого разу спустився з чорних на буковелі. На цей рік вирішив взяти на виріст елани 168 довжина амфібіїїя 12 2014 року і зрозумів, що мені ще зарано на них кататись і по довжині лиж і по мойї техниці ( не кайфую а працюю на склонах і не дуже плідно). Підкажіть будь ласка лижі 160 довжина для мене як початківця, щоб ловити кайф. Зріст десь 183 вага 99-100 кг. Дякую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2016, 16:31   #592 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kamasutra
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Elan Amphibio 12 14'; Fischer Fuse 9 Vacuum
Цитата:
Коментар від moby dick Переглянути коментар
Доброго дня друзі. Треба Ваша поміч. Я початківець. Почав кататись в попередньому році. Під занавіс сезону взяв у друга росигноль 160 довжина дуже легкі по вазі. Мені дуже сподобались. На них першого разу спустився з чорних на буковелі. На цей рік вирішив взяти на виріст елани 168 довжина амфібіїїя 12 2014 року і зрозумів, що мені ще зарано на них кататись і по довжині лиж і по мойї техниці ( не кайфую а працюю на склонах і не дуже плідно). Підкажіть будь ласка лижі 160 довжина для мене як початківця, щоб ловити кайф. Зріст десь 183 вага 99-100 кг. Дякую.
може краще в школу, замість купувати лижі на 1-2 сезони?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2016, 17:07   #593 (посилання)
Новичок
 
Аватар для moby dick
 
Зараз: поза форумом
Звідки: харьков

Снаряга: 2014 elan amphibio waveflex 12
За школу не думав, тому що інструктори беруть гроші непогані а вихлоп як на мене невеликий. Наочно бачив як на буковелі по пів години розповідають як треба правильно лижі одягати,скидати,чистити і т.і. Може я і не правий.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2016, 17:20   #594 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kamasutra
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Elan Amphibio 12 14'; Fischer Fuse 9 Vacuum
Цитата:
Коментар від moby dick Переглянути коментар
За школу не думав, тому що інструктори беруть гроші непогані а вихлоп як на мене невеликий. Наочно бачив як на буковелі по пів години розповідають як треба правильно лижі одягати,скидати,чистити і т.і. Може я і не правий.
я не маю на увазі тільки буковельську школу. Є інші. Elan Amphibio 12 168 навіть замалі для Вас. Б\В лижі будуть коштувати 2500 - 3000 грн мінімум. Тож, мабуть, краще буде витратити ці гроші на навчання.
ЗІ: інструктори правильно роблять, що починають з "по пів години розповідають як треба правильно лижі одягати,скидати,чистити", а ще краще починати з "білого кодексу" і знаходження в черзі на витяг.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2016, 17:34   #595 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для alexl2003
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кам'янське

Снаряга: Rossignol Radical 9SL/Nordica Sportmachine 90/Mongoose Tyax Expert 2014/иж-27е
Цитата:
Коментар від moby dick Переглянути коментар
Доброго дня друзі. Треба Ваша поміч. Я початківець. Почав кататись в попередньому році. Під занавіс сезону взяв у друга росигноль 160 довжина дуже легкі по вазі. Мені дуже сподобались. На них першого разу спустився з чорних на буковелі. На цей рік вирішив взяти на виріст елани 168 довжина амфібіїїя 12 2014 року і зрозумів, що мені ще зарано на них кататись і по довжині лиж і по мойї техниці ( не кайфую а працюю на склонах і не дуже плідно). Підкажіть будь ласка лижі 160 довжина для мене як початківця, щоб ловити кайф. Зріст десь 183 вага 99-100 кг. Дякую.
Не думаю, что с опытом катания один сезон вы действительно поймете разницу в лыжах. Без обид. Послушайте, что вам говорят опытные лыжники (я не про себя). Лучше действительно потратить деньги, которые вы готовы отдать за лыжи, на хорошего инструктора, но это другая тема. А потом берите в прокате разные модели лыж и пробуйте, определяйтесь с приоритетами в катании, тогда поймете какие лижи вам нужны.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2016, 18:03   #596 (посилання)
Новичок
 
Аватар для moby dick
 
Зараз: поза форумом
Звідки: харьков

Снаряга: 2014 elan amphibio waveflex 12
Дякую за поради, за "білий кодекс" не знав, ознайомлюсь, хоча на склонах намагаюсь нікому не мішати, а на біля підйомникіа дуже дратує коли наїзджають на лижі.

Добавлено через 19 минут

Різницю в лижах за перший сезон відчув у довжині. Зрозумів що, поки що моє це 160 довжина. По важкості сподобались легкі лижі,які я брав у друга ( ними легко керувати).Нинішні важкі ( хоча вони читкіще роблять поворот і майже не чують колію). В інших характеристиках поки що не розбираюсь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2016, 18:16   #597 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
@moby dick, на амфибии можно начинать, но нужен инструктор соответствующего уровня. Ростовка 168 - Ваша. Но я бы порекомендовал 14-ую модель под Ваш вес. По моим ощущениям на эту лыжу можно ставить новичка. Но нужно ставить сразу правильно. На вес лыжи не смотрите.
Вобщем правильный инструктор поможет правильно вкатать эту лыжу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2016, 18:29   #598 (посилання)
Новичок
 
Аватар для moby dick
 
Зараз: поза форумом
Звідки: харьков

Снаряга: 2014 elan amphibio waveflex 12
А чи можете порадити когось у Харкові у ролі мастера Йоди.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2016, 19:13   #599 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@moby dick, точно не знаю, но есть определенные подозрения Если Вы пытаетесь выполнить поворот рывком корпуса и чем ниже, то однозначно правильная лыжа будет сопротивляться грубому насилию над собой)) Даже Герман Мелвилл не был сторонником этого жанра)) Конечно, лыжа покороче не выстоит супротив Вашего центнера+ускорения, но от этого насилие техникой не станет. Вот возьмите и решите, что вам надо от лыжки: плавные изящные движения, построенные на владении своим телом, точном балансе и правильном распределении усилий, или тупое сгребание снега в сторону моря и мокрая спина. Если раз - стучите почтеннейшему коллеге @Salseros, если два - купите ласты, они короткие У Вас сейчас реально великолепная лыжа. Несколько правильных занятий, немного самостийного наката, и сами поржете со своих же постов в этой теме))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2016, 22:06   #600 (посилання)
Новичок
 
Аватар для BBC 1978
 
Зараз: поза форумом
Звідки: николаев

Снаряга: прокатные :)
Всем добрый вечер. Задумался о приобретении собственного комплекта снаряжения. Совсем запутался, не могу определится. Нужна ваша подсказка. Немного о себе. Катаю 4 года, по 7 дней в году, только буковель, рост 176, вес 90, до этого брал в буковельском прокате, начал понимать что мне чего то не хватает, только в этом году начал получаться резаный поворот (как мне кажется). Катаюсь вроде хорошо, катаю только по красным, на синие года 2 уже не смотрю, только как определить свой уровень катания не могу понять, хочется дальше развиваться. Подскажите что нибудь из elan на перспективу. С ботами вроде определился. Заранее благодарен всем откликнувшимся. С уваж. Юрий.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Выбор лыж для самых маленьких jordik Выбор горных лыж 214 13.02.2019 16:37
RB: Дети на роликах, выбор роликов для детей waterboy Роллер территория 78 24.04.2015 11:25
Выбор третьей пары лыж kvv515kvv Выбор горных лыж 24 06.11.2012 22:06

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today3102511029 (88%)3 (9%)1 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month125184324250232698 (62%)1470 (34%)191 (4%)