Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Elan Magfire 82XTI vs Fischer HEAT 76RA
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.10.2010, 18:10   #31 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
Дописав, справленому вірити
всем привет и снова я и так вопрос, нашел Fischer HETA 74 , и елановские, но они намного дороговаты, тоесть если я возьму фишера + боты фишера то у меня получится цена как только взять одни лижи элан

но есть проблема, а может и нет, посдкажите профи :
если помним, мой рост 180см, ростовка фишера есть самая большая 165см, нету у них 170 и так понимаю уже не найду. по такой цене...
вопрос, стоит ли брать? или нет, так как на средних или больших скоростях будут проблемы?

и так скажу если я буду брать елановские лыжки + боты то влетаю как минимум на 7200-8000 грн

если буду брать фиша 74 + боты суто к нему (жосткость 80) то обойдется все в районе 5 тысяч грн. но проблему я описал выше, по этому прошу ваших комментариев, купить и не маятся или же потратить больше денег и быть довольным, кстати елановские мне сказали брать 168 см. итого разница всего 3 см... вроде бы не много но а на самом деле как?
на своих ботовских А02 с 168 см, я всегда чуствовал что они коротковаты для меня, это так к сведению...
  Share with Facebook
Старий 29.10.2010, 19:54   #32 (посилання)
Человек-протест
 
Аватар для Traffic_Jam_[TJ]
 
Зараз: поза форумом
Звідки: КиеFF

Снаряга: Armada JJ MAGFIRE 82xTi
не сравнивай А02 и Магфаеры.

Ты ботиночки померял, чтобы так сразу целиться?
купи сначала ботинки, коорыетебе подойдут и будут соответствовать твоим амбициям, а уже потом смотри на лыжи.
Потянешь более дорогие - хорошо, нет- нузначит нет..
И опять же таки всегда можно найти лыжки прошлых сезонов по более сниженой цене.
Поискав даже в новостях магазинов на этом форуме возможно найдешь то что надо дешевле
  Share with Facebook
Старий 29.10.2010, 21:44   #33 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для madkonti
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: old stuff
мне одному кажется что это парень, мечтающий стать гидом-инструктором?
з.ы. сори за оффтоп
  Share with Facebook
Старий 29.10.2010, 21:54   #34 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Цитата:
Коментар від madkonti Переглянути коментар
мне одному кажется что это парень, мечтающий стать гидом-инструктором?
з.ы. сори за оффтоп
ні, в мене теж виникло таке ж враження, ще сьогодні зранку. але промовчав, щоби офтоп не розводити.
хоча, говорять, трохи схожі піпли іноді трапляються.
  Share with Facebook
Старий 29.10.2010, 22:33   #35 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
ні, в мене теж виникло таке ж враження, ще сьогодні зранку. але промовчав, щоби офтоп не розводити.
хоча, говорять, трохи схожі піпли іноді трапляються.
не ну шо вы за бред пишите ребята? я же вас попросил помощи, а вы фигну такую пишете...

я нашел лижы елановские новые этого сезона, и фишера 74 НЕАТ но прошлого сехона, так как елановских прошлого нету ростовки на меня и вобще их унесли... а переплачивать всяким перекупщикам барыгам в 2 раза извините не для меня...

по этому спросил если фишеровские ростовка которую нашел максимальную по приемлемой цене 165 см, на мой рост 180 подет или на средних скоростях лыжи не будут держатся... а на сильных вобще...

это очень серйозно как по мне... а вам шутки и инструктора,...

тем более к фишерам идут боты от фишера, и цена тоже нормальная... именно под эти лыжи модели ботов идут... только жосткость 70-80 для меня будет нормально.... я ж не на слаломе буду а в обычных горах...

по этому еще раз прошу у профи... что кто скажет, стоит мне брать фишера с ростовкой 165 см? или лучше переплатить за елан лыжи как все вместе по фишеру (лижы + боты) и потом еще для элана нужно будет боты подбирать, которые ксатит около 2000 и выше стоят для этой модели...

жду ответов, плиз!
  Share with Facebook
:) Hooseinovich Бесполезный пост Natusik, Константин
Старий 29.10.2010, 22:42   #36 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Hooseinovich
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Горнолыжные сандали Саломон :)
"мне одному кажется что это парень, мечтающий стать гидом-инструктором?
з.ы. сори за оффтоп"

это - паранойя, вызванная снеготоксикозом на почве бесснежья
p.s. прошу прощения за оффтоп
p.p.s. Nikolson, спасибо, давно так не смеялась ("..если помним, мой рост 180см..")
  Share with Facebook
Старий 29.10.2010, 22:43   #37 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Nikolson,
на ваші питання вам вже відповідали, причому на деякі - не один раз.
  Share with Facebook
Старий 29.10.2010, 22:47   #38 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
Nikolson,
на ваші питання вам вже відповідали, причому на деякі - не один раз.

Ігорьок скажи краще про 165 см., я не вбюсь? якщо буду ганяти у них на середній і високій швидкості ?
  Share with Facebook
Старий 29.10.2010, 23:07   #39 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
ок, повторю.
Десь вище вже хтось вам говорив, що боти любого виробника підходять до кріплення любого виробника, мається на увазі гірські лижи в звичному розумінні, а не телемарк, скітур, етс... то окрема пісня, і тут не розглядається. Шукати хто конкретно - не буду - влом. То відповідає дійсності. Якщо хтось тут скаже дурницю - відразу пару добрих дядь за то почнуть чистити хвейс :-).

ТОбто вам не треба одні боти до фішера, інші до єлану. Купляйте бот, який добре ляже на ногу - в він підійде д любого кріплення.

далі. знову ж вам говорили - що під ваші параметри - магфайр 78 - мінімум. Але це при умові що у вас є хоч мінімум техніки. якщо нема техніки - то є хоч бажання ту техніку одержати. Хоча за останнє - не впевнений. з ваших реплік є підозра, що ви трохи страдаєте ломізмом. а лому - пофіг на чому кататися, навіть супер -пупер лижа канта не триматиме.
Далі.
Чи задовільнить вас фішер? я не знаю фішеровських лиж. але є така обставина, що конкуренція серед виробників лиж жорстка, і як наслідок - ціна відповідає якості.
ТОбто якщо фішер на 30 проц. дешевше, то він відповідно буде програвати по якості і саме швидше не підходитиме під ваші ттх. Це припущення, ще раз повторюю.


Далі. якщо лижа задорога - можете пошукати тут на форумі б/в. досить часто продають хороші речі по симпатичній ціні - тут бариги не тусуються.
Бот все таки треба прагнути купити новий, і на ньому не економити - бот, як правило, переживає декілька лиж.
Мій приклад - я на початку минулого сезону теж купував собі лижі. ТО, що душа хотіла - кусалося по ціні. Знайшов магфайр 10 за дуже симпатичну ціну і в нормальному стані, за що дуже вдячний чоловікові, який їх продав.
Купив лижі десь за 20..25 процентів від вартості нових, десь під 200 баксів. Але це виявилося кращим, коли би я купував би нові лижі, але класом нище (виходячи з фінансових можливостей). Плюс те, що зекономив на лижах дозволило купити бот, уже не економлячи - взяв атоміки M 100 десь в районі 450 баксів, причому на розппродажі як модель позаминулого сезону. Аналогічного класу боти але поточного сезону - процентів на 30 дорожче.

Зекономлені кошти витратив на абоненти та на буковельских інструкторів, щоби канти не зривалися на снігу :-)

Додано через 7 хвилин

Цитата:
Коментар від Nikolson Переглянути коментар
Ігорьок скажи краще про 165 см., я не вбюсь? якщо буду ганяти у них на середній і високій швидкості ?
ймовірність того є :-), особливо якщо лижа буде зам'якою під ваші параметри. правда проблеми в першу чергу будуть не від малої довжини, а від недостатньої жорсткості - "проломиться" на повороті, носок почне вібрувати на розколбасі, як насслідок - зачерпне сніг зі всіма наслідками...

Я катаюся на 168см, при свому зрості 182 і вазі 90, але лижа в мене досить жорстка і ріже любий розколбас як ракета. Принаймні на тих швидкостях, на яких я їжджу. Їжджу значно швидше за пересічний піпл, але ше не можу тягатися зі справді технічними хлопцями, яких трохи є на Буці.
Ломів догоню і перегоню (якщо виникає таке бажання) :-)
  Share with Facebook
Старий 29.10.2010, 23:24   #40 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
ок, повторю.
Десь вище вже хтось вам говорив, що боти любого виробника підходять до кріплення любого виробника, мається на увазі гірські лижи в звичному розумінні, а не телемарк, скітур, етс... то окрема пісня, і тут не розглядається. Шукати хто конкретно - не буду - влом. То відповідає дійсності. Якщо хтось тут скаже дурницю - відразу пару добрих дядь за то почнуть чистити хвейс :-).

ТОбто вам не треба одні боти до фішера, інші до єлану. Купляйте бот, який добре ляже на ногу - в він підійде д любого кріплення.

далі. знову ж вам говорили - що під ваші параметри - магфайр 78 - мінімум. Але це при умові що у вас є хоч мінімум техніки. якщо нема техніки - то є хоч бажання ту техніку одержати. Хоча за останнє - не впевнений. з ваших реплік є підозра, що ви трохи страдаєте ломізмом. а лому - пофіг на чому кататися, навіть супер -пупер лижа канта не триматиме.
Далі.
Чи задовільнить вас фішер? я не знаю фішеровських лиж. але є така обставина, що конкуренція серед виробників лиж жорстка, і як наслідок - ціна відповідає якості.
ТОбто якщо фішер на 30 проц. дешевше, то він відповідно буде програвати по якості і саме швидше не підходитиме під ваші ттх. Це припущення, ще раз повторюю.


Далі. якщо лижа задорога - можете пошукати тут на форумі б/в. досить часто продають хороші речі по симпатичній ціні - тут бариги не тусуються.
Бот все таки треба прагнути купити новий, і на ньому не економити - бот, як правило, переживає декілька лиж.
Мій приклад - я на початку минулого сезону теж купував собі лижі. ТО, що душа хотіла - кусалося по ціні. Знайшов магфайр 10 за дуже симпатичну ціну і в нормальному стані, за що дуже вдячний чоловікові, який їх продав.
Купив лижі десь за 20..25 процентів від вартості нових, десь під 200 баксів. Але це виявилося кращим, коли би я купував би нові лижі, але класом нище (виходячи з фінансових можливостей). Плюс те, що зекономив на лижах дозволило купити бот, уже не економлячи - взяв атоміки M 100 десь в районі 450 баксів, причому на розппродажі як модель позаминулого сезону. Аналогічного класу боти але поточного сезону - процентів на 30 дорожче.

Зекономлені кошти витратив на абоненти та на буковельских інструкторів, щоби канти не зривалися на снігу :-)

Додано через 7 хвилин



ймовірність того є :-), особливо якщо лижа буде зам'якою під ваші параметри. правда проблеми в першу чергу будуть не від малої довжини, а від недостатньої жорсткості - "проломиться" на повороті, носок почне вібрувати на розколбасі, як насслідок - зачерпне сніг зі всіма наслідками...

Я катаюся на 168см, при свому зрості 182 і вазі 90, але лижа в мене досить жорстка і ріже любий розколбас як ракета. Принаймні на тих швидкостях, на яких я їжджу. Їжджу значно швидше за пересічний піпл, але ше не можу тягатися зі справді технічними хлопцями, яких трохи є на Буці.
Ломів догоню і перегоню (якщо виникає таке бажання) :-)
уже щось внятно, спасибі, ну якщо заговорили про буку, то катаюсь дуже швидко... от на рахунок фішерів мені говорили що вони мягші чи мінші, уже про це писав але не впевнений що по всіх моделях.... на рахунок ботів, я придивився Атомік М80, порадили брати не дуже жорсткі, типу 90-100, а вас читаю і бачу навпаки, що про них скажете? Атомік М 100? але у мене не та вага... як у вас... плюс я катасю деколи з ранку до пізна без віддиху... потім душ,вечеря і сон.... ранком зарядка, розтяжка і знвоу у бій )) тобто боти не повинні сильно напрягати, а чим жорсткі тим розумію буду більше втомлюватись, так?

ще може хтось підкаже, що там зимао почнеться скоро чи ні? бо є бажання в наступному місяці вирватись на недільку на буку, але треба купити лижі і боти...

вирішив що завтра поїду подивлюсь на ті лижі і боти до них фішеровські приміряю, там якрас знижки по рівняно з новими в 2-3 рази... тобто моделей цього року...

а на рахунок елана просто вони цьогорічні і то мені дадуть скидку нормальну, але навіщо переплачувати в двічі? просто боюсь щоб мені 3 см. фішера потім боком не вилізли, так як повторюсь що моїх еланів А02 168 см здавалось бракує довжини... все, всім хороших снів, Ігор, чекаю від вас комментів!
  Share with Facebook
Бесполезный пост griig
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Технология Elan Waveflex + Amphibio Sheridan Выбор горных лыж 2 10.02.2012 14:34
Муки выбора: elan speedwave vs magfire eroberto Выбор горных лыж 17 15.01.2010 19:53
Elan Magfire78Ti VS Trostian slavič Выбор горных лыж 32 24.03.2009 15:30
Тесты горных лыж Elan 2010 elannews Выбор горных лыж 129 13.03.2009 13:56

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today038115 (63%)3 (38%)2 (5%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94874325244782665 (62%)1471 (34%)189 (4%)