Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Elan Magfire 82XTI vs Fischer HEAT 76RA
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.10.2010, 21:17   #11 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Ниасилил многабукав, но! Николсон, ты умничка! Очень мало людей так аналитически подходят к вопросу выбора.

Вынужден тебя расстроить. Твоего веса не хватит для 82XTI. Так что...
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 21:19   #12 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Nikolson Переглянути коментар
ох і зий ви дядько ))
ріст 180, лижки звісно треба 168-176 такого рівня
вага 75 голий з ботами , куртафаном і коли поїм буде 77-79
...........
Оце вже ближче до тділа Elan Magfire 82 XTI для тебе буде жорсткуватий, ти його не продавиш навіть в поївши в куртофані, а тим більше голодний і в трусах. Горсвєт тобі правильно сказав. Прислухайся до поради розумної людини. Тим більше він на тих лижах вже всі каблуки повідбивав .

До речі, любий бренд ботів підходить до любого бренду лиж.
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 21:25   #13 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Оце вже ближче до тділа Elan Magfire 82 XTI для тебе буде жорсткуватий, ти його не продавиш навіть в поївши в куртофані, а тим більше голодний і в трусах. Горсвєт тобі правильно сказав. Прислухайся до поради розумної людини. Тим більше він на тих лижах вже всі каблуки повідбивав .

До речі, любий бренд ботів підходить до любого бренду лиж.
окі ну молодці, бачите а казали шо іди звідци )) і так дальше, і виходимо потрошки на чисту воду, ну блін, зато я сильний чувачок ))) повірте...

тоді питання, а ничжі моделі? типу фигер хеат 74, а елан мегфраер 78 ТІ
в цих моделях теж вага моя не поможе?
п.с ну все таки я колись то поправлюсь обіцяю! просто багато хворів
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 21:34   #14 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Якби ти прочитав посилання яке я тобі давав у першому коменті, то таких питань би не задавав. Але якщо хочеш поговорити скажу, 78ТІ може підійти, я ж ще й досі не знаю на який моделі лижок тобі так тяжко кататися, але судячи з твоїх постів, роблю висновок що ти намагаєшся бути ломом, що не є гуд.
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 21:41   #15 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Якби ти прочитав посилання яке я тобі давав у першому коменті, то таких питань би не задавав. Але якщо хочеш поговорити скажу, 78ТІ може підійти, я ж ще й досі не знаю на який моделі лижок тобі так тяжко кататися, але судячи з твоїх постів, роблю висновок що ти намагаєшся бути ломом, що не є гуд.
Елан 02, вроді , якщо память не вишибло, і купляв я їх тіпа комплект все разом з ботами, це ж саме просте Г.. так шо як хочете думайте лом чи не лом, але в дитинстві кожен день змиою катав на деревяшках, і по гіркам і кроси .... а лижки стояли у мене років 7 , і минулого року перший раз в гораз взагалі був, на другий третій день все майже загадав, проте з кожним разом все більше і дальше, до чорних трасах , більшої швидкості, різні рівні трас, погодні умови , лід, слякоть, дощ, і висновок, що краще уже на санках кататись але не таких лижках шо у мене, не тягнуть вони і все... неможливо там швидкість нормальну розвинути, не тримають вони чітко захід в повороти на швидкості, деколи зриваються потрібно силу використовувати щоб не упасти чи злетіти, на льоді потрібно чуть як не на коньках канти ставити вертикально і повірте вони дуже гострі... ну не той рівень лиж і все.. тому виріши обновити,
так що на рахунок дешевших моделей цих марок і тієї ж лінії ) чи як там

???

Fischer HEAT 74 RAILFLEX SP чи Elan Magfire 78 TI
і ще все таки яку ростовку по елану брати краще? 168 см чи 176 см? нагадую ріст 180 см, вага 75 грамів


п.с. але блін дизайн у 82 бомба )) може дійсно по одній цеглинці до ніг привязати ))???
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 21:47   #16 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Дизайн на швидкість не впливає. Я вже сказав 78Ті будуть значно краще чим А02. По фішеру нічого не скажу. Хочу Лорди такі, як у Ігруса
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 21:55   #17 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Ниасилил многабукав, но! Николсон, ты умничка! Очень мало людей так аналитически подходят к вопросу выбора.

Вынужден тебя расстроить. Твоего веса не хватит для 82XTI. Так что...
а на счет фиша? тож не хватит?

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Дизайн на швидкість не впливає. Я вже сказав 78Ті будуть значно краще чим А02. По фішеру нічого не скажу. Хочу Лорди такі, як у Ігруса
о дійсно А02 ну так що тепер зрозуміло чому я так скаржусь? знаю що спочатку мабудь в голову зразу приходить: поганому танцору .... мішають ))

але тут такий номер не пройде, тому міняю мож фішерочка? ((( блін я запутався... зрозуміло що дизайн не впливає на любі технічні якості, проте красиво просто ну звісно купляти треба те що потрібно і якісно, а не красу так і жінку чи дівчину потрбіно цінити та любити те що всередині а зовіншність завжди оманлива

Добавлено через 54 секунды

Цитата:
Коментар від Nikolson Переглянути коментар
а на счет фиша? тож не хватит?

Добавлено через 3 минуты



о дійсно А02 ну так що тепер зрозуміло чому я так скаржусь? знаю що спочатку мабудь в голову зразу приходить: поганому танцору .... мішають ))

але тут такий номер не пройде, тому міняю мож фішерочка? ((( блін я запутався... зрозуміло що дизайн не впливає на любі технічні якості, проте красиво просто ну звісно купляти треба те що потрібно і якісно, а не красу так і жінку чи дівчину потрбіно цінити та любити те що всередині а зовіншність завжди оманлива
хотя помішаний на красивих дівчатах ))
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 21:57   #18 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Слухайте шановний, беріть те що дешевше і підходить до кольору Ваших шкарпеток.
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 22:01   #19 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Слухайте шановний, беріть те що дешевше і підходить до кольору Ваших шкарпеток.
ну ок )) а тепер наступне питання як аватарку сюди собы забацати? і знижки хтось має на елан? ))

Добавлено через 1 минуту

Цитата:
Коментар від Nikolson Переглянути коментар
ну ок )) а тепер наступне питання як аватарку сюди собы забацати? і знижки хтось має на елан? ))
і ще які мені боти купляти до 78 ТІ ? будь-ласка, а то боти це золоте!!! комфорт ніг понад усе! і ви так і не відповіли про РОСТОВКУ 168 чи 176 брати мені?
  Share with Facebook
Тролль? Горсвет, Rain Об этом уже писали Albertowych
Старий 26.10.2010, 22:04   #20 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Горсвет
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Винница

Снаряга: Elan M777, Stöckli Laser SL
Цитата:
Коментар від Nikolson Переглянути коментар
... і ви так і не відповіли про РОСТОВКУ 168 чи 176 брати мені?
Да!!!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Технология Elan Waveflex + Amphibio Sheridan Выбор горных лыж 2 10.02.2012 14:34
Муки выбора: elan speedwave vs magfire eroberto Выбор горных лыж 17 15.01.2010 19:53
Elan Magfire78Ti VS Trostian slavič Выбор горных лыж 32 24.03.2009 15:30
Тесты горных лыж Elan 2010 elannews Выбор горных лыж 129 13.03.2009 13:56

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today028229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95094298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)