Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Elan Magfire 82XTI vs Fischer HEAT 76RA
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.10.2010, 22:05   #21 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
> і ще які мені боти купляти до 78 ТІ ?
ті, в які найкраще нога ляже. І жорсткість напевно 80-90. Жорсткість на першому місці. Далі - зручність. Всякі фенєчки, типу переключення ходіння-їзда - нафіг, то від лукавого.
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 22:16   #22 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
> і ще які мені боти купляти до 78 ТІ ?
ті, в які найкраще нога ляже. І жорсткість напевно 80-90. Жорсткість на першому місці. Далі - зручність. Всякі фенєчки, типу переключення ходіння-їзда - нафіг, то від лукавого.
дякую, тобто обовязково піти поміряти а потім купляти.... жр поняв!

Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Коментар від Горсвет Переглянути коментар
Да!!!
ответ конечно впечатлил но мне честно тяжело понять какой растовки лыжу покупать, 168 см или 176 см??? 8 см. извольте разница большая как на вем так и мой рост... по этому считаю это важным хотя по рекмендациями Элана:

Рекомендуемая ростовка: 0/-10 для Elan Magfire 78 TI

то есть мне нужно брать 176 см... кто подвердит мне? ану профи отозвись!

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від Nikolson Переглянути коментар
дякую, тобто обовязково піти поміряти а потім купляти.... жр поняв!

Добавлено через 2 минуты



ответ конечно впечатлил но мне честно тяжело понять какой растовки лыжу покупать, 168 см или 176 см??? 8 см. извольте разница большая как на вем так и мой рост... по этому считаю это важным хотя по рекмендациями Элана:

Рекомендуемая ростовка: 0/-10 для Elan Magfire 78 TI

то есть мне нужно брать 176 см... кто подвердит мне? ану профи отозвись!


І взагалі ще одне питання до профі, Elan Magfire 78 Ti 2010 та Elan Waveflex 78 Ti 2011 сильно відрізняються? якщо останні краще, то візьму їх, мається наувазі по характеристикам технлогій, чи вважаєте що не варто переплачувати і мені з головою хватить 2010 рік! ?????
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 22:22   #23 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
думаю, що все таки 168.
пс. не профі, але іноді гуляю недалечко...

Додано через 5 хвилин

> Elan Magfire 78 Ti 2010 та Elan Waveflex 78 Ti 2011 сильно відрізняються?
десь є на форумі огляд колекції 2011 року, пошукай, там детально розписано. наскільки пам'ятаю для цієї моделі - суто дизайнерскі (в розумінні малюнку) відмінності, хоча можу помилятися. Waveflex в Magfire 78 Ti в 2010 точно було, в 2009 теж. В мого малого Elan Magfire 78 зразка 2009 - то Waveflex прибамбаси там вже є.
  Share with Facebook
Старий 27.10.2010, 08:02   #24 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Nikolson Переглянути коментар
Елан 02, вроді , якщо память не вишибло, і купляв я їх тіпа комплект все разом з ботами, це ж саме просте Г.. так шо як хочете думайте лом чи не лом, але в дитинстві кожен день змиою катав на деревяшках, і по гіркам і кроси .... а лижки стояли у мене років 7 , і минулого року перший раз в гораз взагалі був, на другий третій день все майже загадав, проте з кожним разом все більше і дальше, до чорних трасах , більшої швидкості, різні рівні трас, погодні умови , лід, слякоть, дощ, і висновок, що краще уже на санках кататись але не таких лижках шо у мене, не тягнуть вони і все... неможливо там швидкість нормальну розвинути, не тримають вони чітко захід в повороти на швидкості, деколи зриваються потрібно силу використовувати щоб не упасти чи злетіти, на льоді потрібно чуть як не на коньках канти ставити вертикально і повірте вони дуже гострі... ну не той рівень лиж і все.. тому виріши обновити,
так що на рахунок дешевших моделей цих марок і тієї ж лінії ) чи як там
Почитав твої запитання і не зрозумів одного, який рівень катання в тебе. Щоб лижі не зривалися в повороті потрібна відповідна техніка катання:wink:, яку без сторонньої допомоги сам не осилиш. Спочатку можна попробувати тут- Школа карвинга Activ-Sport, вивчити основини, а потім вдосконалювати техніку катання. Успіхів тобі.
  Share with Facebook
Старий 27.10.2010, 08:41   #25 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Nicolson, под ваши ТТХ можно и еще на уровень ниже взять лыжки (78 без Ti например) в ростовке 168. После того как научитесь кататься не бысто а технично подумаете о более жестких и большей ростовке. По каше вы не можете ехать быстро опять-же из-за неумения кататься на кантах.
  Share with Facebook
Старий 27.10.2010, 09:00   #26 (посилання)
Epicski.com Ambassador
 
Аватар для WarGo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Nordica Dobermann XBS GS
ну вы хлопцы даёте! Три страницы, полтора совета в винигрете флуда и поучений.
Человек просит сравнить, а вы ему - иди энциклопедию почитай про теорию выбора лыж.

Предложу своё виденье этого вопроса:

1 во первых, вопрос выбора лыж бессмысленен! без ценника! Что лучше, ауди алроуд или субару аутбуек? А если поставить так вопрос - а что лучше, аутбек за 32 или алроуд да 132?

Наверное всё таки аутбек.

Короче, друже Николсон - давай цены на лыжи, и будем смотреть.

Зы элан 78 ти ростовка 168 - прекрасный выбор, впрочим как и фишер хит 76.
Ниже по уровню не стоит брать.
  Share with Facebook
Старий 27.10.2010, 09:25   #27 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від WarGo Переглянути коментар
ну вы хлопцы даёте! Три страницы, полтора совета в винигрете флуда и поучений.
Человек просит сравнить, а вы ему - иди энциклопедию почитай про теорию выбора лыж.

Предложу своё виденье этого вопроса:

1 во первых, вопрос выбора лыж бессмысленен! без ценника! Что лучше, ауди алроуд или субару аутбуек? А если поставить так вопрос - а что лучше, аутбек за 32 или алроуд да 132?

Наверное всё таки аутбек.

Короче, друже Николсон - давай цены на лыжи, и будем смотреть.

Зы элан 78 ти ростовка 168 - прекрасный выбор, впрочим как и фишер хит 76.
Ниже по уровню не стоит брать.
вот спасибо! это я понимаю, почему все таки 78 ТИ не льзя брать че то не пойму? уровень катания у меня нормальный, я ж писал не люблю я сильно карвить, люблю больше скорость и все.... по этому повороты практически все длинные...
на счет фишера ХЕАТ 76, не нашел по весу, мой вес пойдет под них типа 75 кг, или там как елан 82 ХТ нужен вес выше 85 кг?
  Share with Facebook
Старий 27.10.2010, 09:40   #28 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Nikolson Переглянути коментар
вот спасибо! это я понимаю, почему все таки 78 ТИ не льзя брать че то не пойму? уровень катания у меня нормальный, я ж писал не люблю я сильно карвить, люблю больше скорость и все.... по этому повороты практически все длинные...
на счет фишера ХЕАТ 76, не нашел по весу, мой вес пойдет под них типа 75 кг, или там как елан 82 ХТ нужен вес выше 85 кг?
В першу чергу техніка катання, а вже потім вага:wink:. В нас DeepSilent з своєю малою вагою катає на Elan SLX WorldCup та Elan gsx waveflex race 182см. В такому разі бери лижі для SG або DH, будуть тобі якраз(Жарт)
  Share with Facebook
Не согласен WarGo
Старий 27.10.2010, 09:48   #29 (посилання)
Epicski.com Ambassador
 
Аватар для WarGo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Nordica Dobermann XBS GS
Николсон, ты таки больше писатель, чем читатель?

я пишу: элан 78 ти ростовка 168 - прекрасный выбор, впрочим как и фишер хит 76.

а ты отвечаешь : почему все таки 78 ТИ не льзя брать че то не пойму?

80 - нормальный вес, чтобы при нормальной технике управиться абсолютно с любыми лыжами (имхо)

Тащи цены в студию


Боб не обижайтесь, но если вы советуете парню даунхильные лыжи, то надо дописать (Шютка!) А то еще возьмет и купит. Видите, товарищ новичек совсем, не может правую лыжу от левой отличить
  Share with Facebook
Старий 27.10.2010, 10:02   #30 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від WarGo Переглянути коментар
Боб не обижайтесь, но если вы советуете парню даунхильные лыжи, то надо дописать (Шютка!) А то еще возьмет и купит. Видите, товарищ новичек совсем, не может правую лыжу от левой отличить
Дописав, справленому вірити
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Технология Elan Waveflex + Amphibio Sheridan Выбор горных лыж 2 10.02.2012 14:34
Муки выбора: elan speedwave vs magfire eroberto Выбор горных лыж 17 15.01.2010 19:53
Elan Magfire78Ti VS Trostian slavič Выбор горных лыж 32 24.03.2009 15:30
Тесты горных лыж Elan 2010 elannews Выбор горных лыж 129 13.03.2009 13:56

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)