Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Elan Magfire 82XTI vs Fischer HEAT 76RA
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.11.2010, 02:09   #91 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
  Share with Facebook
Старий 02.11.2010, 02:44   #92 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Osja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Кажется, такой дискуссии на форуме еще не было: "Выбор лыж для лома"

ПыСы:"Скупая мужская слеза прокатилась по небритой щеке Уоренна Миллера и, упав, растаяла на плече его оператора... Теперь, эти крепкие старики спокойны, высоко поднятое ими знамя передано в надежные, молодые руки..." Из кинокритики к фильму "Как закалялся лом"

Востаннє редагував Osja: 02.11.2010 о 06:07.
  Share with Facebook
Старий 02.11.2010, 02:45   #93 (посилання)
Я видел Паудер!!!
 
Аватар для Powder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Edmonton AB, Barrie ON

Снаряга: Rossi B-Squad, LINE MOTHERSHIP & EPPRO, K2 obSETHed & HellBent & Pontoon & McConkeyTribute Skis. Vo
[QUOTE[/QUOTE]
Это что ролик про ломов в ихней нормальной среде обитания? Потому что кроме этого я больше ничего не увидел.

от Osja: ПыСы:"Скупая мужская слеза прокатилась по небритой щеке Уоренна Миллера и, упав, растаяла на плече его оператора... Теперь, эти крепкие старики спокойны, высоко поднятое ими знамя передано в надежные, молодые руки..." Из кинокритики к фильму "Как закалялся лом"

Я так и подумал что фильм документальный

Востаннє редагував Powder: 02.11.2010 о 06:42.
  Share with Facebook
Старий 02.11.2010, 08:15   #94 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Вибачаюсь, що сам себе цитую
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
.........., але судячи з твоїх постів, роблю висновок що ти намагаєшся бути ломом, що не є гуд.
Тепер на відео це явно проглядається, візьми собі лижку подовше і не карвову, швидкість буде побільше і можливо при нагоді, після першого же падіння, ти не збивши нікого, припинеш розлякувати чемних чайників своїми стрімкими спусками .
  Share with Facebook
Старий 02.11.2010, 09:06   #95 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Вибачаюсь, що сам себе цитую
Тепер на відео це явно проглядається, візьми собі лижку подовше і не карвову, швидкість буде побільше і можливо при нагоді, після першого же падіння, ти не збивши нікого, припинеш розлякувати чемних чайників своїми стрімкими спусками .
можливо я не навчався у гуру інструкторів по лижам, але з дитинства на них катався, тільки от в студентські роки був великий перерив, і не люблю я карвити, тільки якщо багато людей на трасі, щоб все було безпечно, а взагалі катаюсь акуратно, були декілька випадків, але всі повязанаі коли хтось в спину заїжає в тебе з чайників, які навіть повернути не вміють... можливо лом не лом, їздити на лижах це так як їздити на машині, але при цьому мати голову і соображати, що куди як, наклонитись, виставити, згрупуватись, розслабитись ну і так дальше... проте я не профі у технлогіях лиж і взагалі що як і сама лижа як поводить себе на практиці, якщо мене б запитали щось про акції, відповів би і проконсольтував, але тут я не в силі.... тому що крім знань потрібно ті лижі обїжжати як і коня, тому вирішив сюди взернутись, але чесно кажучи , крім слів Ігора, і особливо Негрика (на авці) ніхто толком по лижах нічого не каже, тільки глузування, і всякі вислови чому поганому танцору... шось мішає... а те що він на гамно коньках, і що дають ті коньки ні слова... якщо взяти сучасні і нові...

так шо хочеться реально реккомендацій, які лижі взяти, і чому саме? надійність, вічність, легше управляти, витримують і тримають чітко на великих скоростях, дозволяють робити похибки, тримаються дуже добре на льоді, ріжуть бугри як бритва ... і таке інше.... людськими словами ж можна ?

поясню суто спортивні я не хочу, тому що не збираюсь їздити тільки по підготовленим склонам, тому хочу універсал, але не суто карвовий, а такий який свобідно їде де попало влюбу погоду, веде себе добре на великих скоростях ну і так дальше....

ось

Геометрия: 122-82-108

Радиус бокового выреза: 17,7/172

Ростовки: 150/161/172/183

Сайт производителя: HEAD.com

Особенности конструкции:

Сэндвич конструкция
Курсовой контроль intelligence ®
Технология Liquidmetal ®
Металлическая защита мыска и пятки
Усиленный сайдвол
UHM C база со структурой

профи отзовись? не критиковать! а реально прошу помощи!
мне ж на каких-то прийдется ездить не один сезон!
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  peak82-0.jpeg
Переглядів: 196
Розмір:  60,2 КБ
ID:	10764  
  Share with Facebook
Старий 02.11.2010, 09:17   #96 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
оставайся на А02 (на них хоть скорость чувствуется), да и палки те не нужны, лишний инструмент для получения травмы.
  Share with Facebook
Старий 02.11.2010, 09:26   #97 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Бери, хороша лижка. Сам на Хедах катаю. Виложи своє відео в розділ Кашпіровських, і якщо уважно прислухаєшся до порад, то може з тебе і получиться лижник, який не буде нести загрозу навколишнім відпочивальникам.

Де тут кантування?

ПС з такої стойки, як в тебе розпочинали катати майже всі. Почитай уважно Карвинговые Обучалки, Уроки Боде Миллера, Правильно кататься
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ніколс2.jpg
Переглядів: 217
Розмір:  10,8 КБ
ID:	10766  
  Share with Facebook
Старий 02.11.2010, 10:49   #98 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Hooseinovich
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Горнолыжные сандали Саломон :)
Nikolson "..не люблю я карвити..."
А Вы пробовали?
"...які лижі взяти...."
Новые лыжи Вам не помогут. Вам учиться нужно.
  Share with Facebook
Старий 02.11.2010, 11:03   #99 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
в доповнення до того, що сказано Hooseinovich.
в вашій ситуації - любі нові лижі - гроші на вітер. Замість того, щоби викидати гроші, витратіть їх на навчання. навіть з тими ж буковельськими інструкторами, чи підіть в якусь школу, типу актів спорт. наскільки я догадуюся, фінансовий стан вам то цілком дозволяє.

пс. Токо канкретніе пацаны могут пазволіть сєбе заніматься с інструктаром. а лохі пускай катаюца яко лом.
Ви ж не лох, правда?


пс2 а взагалі, якщо паралельно з навчанням - нова лижа, то такий варіант цілком прийнятливий. без - то вже говорилося вище.

Востаннє редагував Ihor: 02.11.2010 о 12:04.
  Share with Facebook
Старий 02.11.2010, 12:16   #100 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
в доповнення до того, що сказано Hooseinovich.
в ваші ситуації - любі нові лижі - гроші на вітер. Замість того, щоби викидати гроші, витратіть їх на навчання. навіть з тими з буковельськими інструкторами, чи підіть в якусь школу, типу актів спорт. наскільки я догадуюся, фінансовий сстан вам то цілком дозволяє.

пс. Токо канкретніе пацаны могут пазволіть сєбе заніматься с інструктаром. а лохі пускай катаюца яко лом.
Ви ж не лох, правда?


пс2 а взагалі, якщо паралельно з навчанням - нова лижа, то такий варіант цілком прийнятливей. без - то вже говорилося вище.

скажу кратко, данный спуск был на время, то есть за какое время можно на этих еланах приоделеть этот спуск,
по всем постам только одно и напрашивается а пойди ты к нам учится, мы все такие профи, но в лыжих не бум-бум... по вашим ответам можно и на Г кататся но главное пойти к нам поучится...

дальше в конце идет ровная пологая траса, там нету уже спуска, мне что на ровной трасе на канты становится????? профи млять??? вобще убило вырезал картинку с ровной трасы и на сматрите как он едит, через пару метров стоял друг с фотиком, мне потом что его замочить кантами нужно было???? воб ще то уже спуск пройдет, и перекинулся на риский тормоз, даное видео никак не показывает работу техники... писец просто.... спросил снова по лижах как обычно 20 комментов, про лыжи ноль на масу...

у меня уже сложилось видение, что кроме как балаболить и незнаний техники лыж у 80% этого форума получается на ура. Зачем пургу всякую лить? один склоняет купи у меня, второй иди учится у меня , вот в эту школу... лишь два человека что-то внятное более менее сказали конкретно по лыжам, но точнее всего уже заметил знаний в этом полно только у негрика (что на ават$арке).

еще понравилось мне особо про падения, улыбнулы сильно )) там выше деды писали. По факту за 3 поездки в буковель по недели, то етсь более 30 дней, упал всего-навсего 2-5 раз, не удачное приземление с трамплина из-за того что на верху остановилась женщина, второе падение даже не падение а на равном месте когда стоял выбила ботка ударом в спину на скорости, оказалось она не умеет поворачивать, третье падение - вышел с крутого поворота на бугры, и носок лыжи застрял в одном из бугров когда резал кантом, соответсвенно произошел выстрел крепления на этой лыже... вот здесь единственное серйозно было падение, остальное не припоминается..... катаюсь очень акуратно... и реально оцениваю ситуацию как на трасе так и ботов и остальных кто катается... как и сказал карвить не люблю, так как мне более нравится свободно спускатся... может в этом сезоне сделаю видео и выложу... так как на том спуске еще раз повторюсь ничего вы не увидите... так как на канты становился только выше когда парочку ботов обьежал, рядом если вы заметили со мной пытался потягатся парень в которого на порядок выше лыжи, но увы... пришел он последний, хотя вверху я его сначало доганял, когда он уже набрал скорость....
а внизу обычное торможение, и остановка....

все...
  Share with Facebook
Бесполезный пост griig, EZ Оскорбление Yurkis Не согласен klepakoff Тролль? Ненависть
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Технология Elan Waveflex + Amphibio Sheridan Выбор горных лыж 2 10.02.2012 14:34
Муки выбора: elan speedwave vs magfire eroberto Выбор горных лыж 17 15.01.2010 19:53
Elan Magfire78Ti VS Trostian slavič Выбор горных лыж 32 24.03.2009 15:30
Тесты горных лыж Elan 2010 elannews Выбор горных лыж 129 13.03.2009 13:56

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)