Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Выбор горных лыж (https://extreme.com.ua/forum/33-vybor-gornyh-lyzh/)
-   -   Elan Magfire 82XTI vs Fischer HEAT 76RA (https://extreme.com.ua/forum/vybor-gornyh-lyzh/8310-elan-magfire-82xti-vs-fischer-heat-76ra.html)

Nikolson 26.10.2010 20:01

Elan Magfire 82XTI vs Fischer HEAT 76RA
 
ВСем привет, прошу помощи у тех кто пробовал или разбирается что лучше:
остановился на выборе между:
Fischer HEAT 76 RAILFLEX SP или Elan Magfire 82 XTI ?
что взять?

жду комментов и подсказок... и если что все таки убедите, то пожалуйста, может кто знает где дешевле можно будет потом купить одну из этих моделей, так как лыжи прошлых сезонов

:help:

WarGo 26.10.2010 20:07

а ты молодец, хороший вопрос задал

Albertowych 26.10.2010 20:08

Якщо тут не знайдете відповідь на своє питання, тоді повторіть будь ласка, але з розширеними характеристиками.

Nikolson 26.10.2010 20:27

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 90564)
Якщо тут не знайдете відповідь на своє питання, тоді повторіть будь ласка, але з розширеними характеристиками.


ну с Этим все понятно, просто хочеться услишать экспертов, так как на фишерах вобще не катал, а еланы у меня еще старые, и иехнологие когда-то не те были, так что они ели тянут, а душа желает большего удовольствия...

как бы обьяснить, например хонда или ланос, да? где практически вечный мотор и сколько он служит там... как работает...
аналогично в лыжах, так как я ездил на самых простых эланах, а в дестве на деревяшках, мне тяжело сделать выбор что будет для меня лучше... по этому обратился сюда... с надеждой на то что кто-то уже катал что на одних что на других и разбирается какие лыжи лучше.

хотелось бы понять например, какие легче в управлении, как ведут себя на большой скорости например, как ведут себя на буграх, или когда лед на черныз трасах, держут ли крутые повороты на скорости и так далее... то есть нужен ответ на реальной практике или знаниях что могут эти лыжы... а то не хочеться купить и потом плеватся.... :( понятно что многое зависит от лыжника, но все таки меня интересуют данные модели...

Albertowych 26.10.2010 20:38

Шкода що Ви не прочитали все, що є в посиланні. Там в основному моделі лиж радять по уподобанням стилю каталки, а також ТТХ, і крім того де Ви хочете експлотувати цей снаряд.

Однозначної відповіді, що лижка А краще (гірше) лижки Б, Вам ніхто не дасть.

Nikolson 26.10.2010 20:48

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 90576)
Шкода що Ви не прочитали все, що є в посиланні. Там в основному моделі лиж радять по уподобанням стилю каталки, а також ТТХ, і крім того де Ви хочете експлотувати цей снаряд.

Однозначної відповіді, що лижка А краще (гірше) лижки Б, Вам ніхто не дасть.

ну з цим згідний, але хоть щось напсиати про них можна? навіть наприклад краще брати ці вони жешевші а рівень той самий...

їздити буду на Буці, можливо Драгобрат, (Грузія чи Кавказ під питанням, але хочемо цього року з друзями туди).

А так минулого року 4 рази в Буковелі віддихали, проте мої лижі занадто слабкі, до мого рівня катання, скорість не та, не тримають нормально на крутих поворотах, потрібно постійно напружуватись і бути на чеку щоб не злетіти, чи на льодяних частинах траси взагалі. А на чорних потріююно чуть не з 1/3 тормозити щоб зупинитись... :( КОли слякоть то вони єлі їдуть, чуть з лиж не вириваєшся сам тілом... :)

ось наприклад ці дві моделі? підійдуть мені?
одна знайома мені сказала що взагалі всі фішеровські лижі набагато мягші чим елан...хотя я не знаю чи це так на справді...

так що порекомендуєте? взагалі просто карвити я не хочу, тому потрібні мені середні між карвами і швидкісними, тобто для будь-якого типу гір, але не фрістайлові, тому що люблю кататись а не якісь трюки витворяти... деколи люблю шалену скорість, адреналін ... :)

наприклад для фішера є зразу відповідні моделі ботів, для еланів я без поняття, виходить, потрібно вибирати самому якись бренд, у мене є альпіна, слов., але повідбивав каблуки спереді і заді, багато ходив пішки в них по камінні від першого підйомника до патковського на обід :) так шо опасно тепер в них катати ще вилечу з лиж.... :) по ходу там різьба шурупів що тримають каблуки зірвалась... ось так от...

ну так що, якась допомога буде?

Albertowych 26.10.2010 21:00

Якщо лижі не тримають на крутих поворотах, треба точити канти і правильно кантуватись, тобто відточувати техніку. Якщо погано їдуть - треба мастити скользняк і нарощувати вагу тіла (можна в кишені з кожного боку по цеглі покласти).

Відгуки і поради по лижах в незалежності від Вашої маси, техніки катання, і зросту є на багатьох сайтах. По елану є скіселектор, по фішеру не знаю що там. Стверджувати, що лижі одного бренду м'якше чим інакшого, це вибачте мені брєд. Як правило лижки одного рівня не залежно від бренду мало чим відрізняються.
Резюме: Беріть ті що дешевше і вдосконалюйте техніку.
На цьому припиняю відповідати на Ваші запитання, при наймні до того часу, як Ви не навчитеся їх правильно задавати. Вірно задане питання - містить в собі 70-80% відповіді.
Ви навіть ростовку не сказали, а між тим сидячі в чаті мали можливість бачити обговорення свіжої покупки Ріо.

У Д А Ч І.

AggressiveMax 26.10.2010 21:03

Можно провести сравнительный анализ:
1) начнем с дизайна: отдам предпочтение Elan т.к. WaveFlex и Laminated Woodcore придают лыже сногсшибательный вид, зеленый цвет- фишка Elan.:Bravo:
2) ценовая катагория: Fischer (549евро)без креп, но за 257евро можно выбрать отличные крепы:good:, против Elan (806 евро) с отличными крепами EL 12 Fusion GREEN WB.
3) Уровень подготовки лыжника: Fischer- лыжа для лыжника среднего уровня, Elan- для лыжника высокого уровня.
4) по особенности конструкций: обе лыжи с деревянным сердечником и кучей примочек, но в Elan есть WaveFlex и DualTi- усиление двойным титаналом гарантирует оптимальный прогиб на изменяющемся рельефе и покрытии (проверено лично, но в другой модели с двойным титаналом)
5) Обе лыжи в классе экспертных универсалов, оинаково подходят для трассового и вне трассового катания, а так же по разбитым трассам.
Моё, может и субъектимное мнение, но совет Elan Magfire 82XTI.

Горсвет 26.10.2010 21:06

Цитата:

Коментар від Nikolson (Коментар 90581)
ну з цим згідний, але хоть щось напсиати про них можна? навіть наприклад краще брати ці вони жешевші а рівень той самий...

їздити буду на Буці, можливо Драгобрат, (Грузія чи Кавказ під питанням, але хочемо цього року з друзями туди).

А так минулого року 4 рази в Буковелі віддихали, проте мої лижі занадто слабкі, до мого рівня катання, скорість не та, не тримають нормально на крутих поворотах, потрібно постійно напружуватись і бути на чеку щоб не злетіти, чи на льодяних частинах траси взагалі. А на чорних потріююно чуть не з 1/3 тормозити щоб зупинитись... :( КОли слякоть то вони єлі їдуть, чуть з лиж не вириваєшся сам тілом... :)

ось наприклад ці дві моделі? підійдуть мені?
одна знайома мені сказала що взагалі всі фішеровські лижі набагато мягші чим елан...хотя я не знаю чи це так на справді...

так що порекомендуєте? взагалі просто карвити я не хочу, тому потрібні мені середні між карвами і швидкісними, тобто для будь-якого типу гір, але не фрістайлові, тому що люблю кататись а не якісь трюки витворяти... деколи люблю шалену скорість, адреналін ... :)

наприклад для фішера є зразу відповідні моделі ботів, для еланів я без поняття, виходить, потрібно вибирати самому якись бренд, у мене є альпіна, слов., але повідбивав каблуки спереді і заді, багато ходив пішки в них по камінні від першого підйомника до патковського на обід :) так шо опасно тепер в них катати ще вилечу з лиж.... :) по ходу там різьба шурупів що тримають каблуки зірвалась... ось так от...

ну так що, якась допомога буде?


Поток сознания...

Совет тебе - приведи в порядок те лыжи, что у тебя есть, и, возможно, ничего не нужно будет менять.

Nikolson 26.10.2010 21:16

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 90586)
Якщо лижі не тримають на крутих поворотах, треба точити канти і правильно кантуватись, тобто відточувати техніку. Якщо погано їдуть - треба мастити скользняк і нарощувати вагу тіла (можна в кишені з кожного боку по цеглі покласти).

Відгуки і поради по лижах в незалежності від Вашої маси, техніки катання, і зросту є на багатьох сайтах. По елану є скіселектор, по фішеру не знаю що там. Стверджувати, що лижі одного бренду м'якше чим інакшого, це вибачте мені брєд. Як правило лижки одного рівня не залежно від бренду мало чим відрізняються.
Резюме: Беріть ті що дешевше і вдосконалюйте техніку.
На цьому припиняю відповідати на Ваші запитання, при наймні до того часу, як Ви не навчитеся їх правильно задавати. Вірно задане питання - містить в собі 70-80% відповіді.
Ви навіть ростовку не сказали, а між тим сидячі в чаті мали можливість бачити обговорення свіжої покупки Ріо.

У Д А Ч І.


ох і зий ви дядько :)))
ріст 180, лижки звісно треба 168-176 такого рівня
вага 75 голий :) з ботами , куртафаном і коли поїм буде 77-79 :)

на рахунок скіселектора по елану дивився, але він дуже не точний, звичайно це плюс для тих хто оберає, але лижі деколи він видає різні.... і різного рівня...

на рахунок техніки я ж писав що звісно все залежить від лижника, але якщо лижа не тягне то уже нічого не допоможе, ну правда ж? канти доречі у мене дуже гострі, але діло не у них, ну треимають вони на великій чи трошки вищій чим середня скорість на поворотах, тому треба дуже напружуватись, а це вже не нормально, тому що коли постійно напружуватись і кататись силою то надовго тебе не хватить... а надто повільно... і в розвалочку це не для мене... тому вирішив змінити...

може ще хтось відгукнеться, той хто їздив на таких, а можливо нові моделі фішера чи елана такого рівня порадили б? звісно за номральними цінами... чи все таки варто взяти минулий сезон, так як розумію що нові моделі тільки обкатують і виявлюять їх недоліки чи прогалини ...? а може і навпаки кращі чим попередній моделі завдяки новітніх технологій чи іновацій

Добавлено через 6 минут

Цитата:

Коментар від AggressiveMax (Коментар 90589)
Можно провести сравнительный анализ:
1) начнем с дизайна: отдам предпочтение Elan т.к. WaveFlex и Laminated Woodcore придают лыже сногсшибательный вид, зеленый цвет- фишка Elan.:Bravo:
2) ценовая катагория: Fischer (549евро)без креп, но за 257евро можно выбрать отличные крепы:good:, против Elan (806 евро) с отличными крепами EL 12 Fusion GREEN WB.
3) Уровень подготовки лыжника: Fischer- лыжа для лыжника среднего уровня, Elan- для лыжника высокого уровня.
4) по особенности конструкций: обе лыжи с деревянным сердечником и кучей примочек, но в Elan есть WaveFlex и DualTi- усиление двойным титаналом гарантирует оптимальный прогиб на изменяющемся рельефе и покрытии (проверено лично, но в другой модели с двойным титаналом)
5) Обе лыжи в классе экспертных универсалов, оинаково подходят для трассового и вне трассового катания, а так же по разбитым трассам.
Моё, может и субъектимное мнение, но совет Elan Magfire 82XTI.

спасибо, хоть что-то теперь понятно! но на счет цен перегнули, это все перекуп... новые модели дешевле, а это старые... прошлый сезон... хотя это такое... кто где исчит, и наша страна всех в мире по ценам впечетляет... сами на себе наживаемся и сами себя дурим :) ну это не к вам, а к тому как у нас все продается...и с какими наценками...:)
ну переубедили вы меня на элан :) только вот у меня костюм от фиша :))) ну ладно, буду связыватся по элану пробывать?
только тогда вопрос какую ростовку брать? 176, или 168 см?
вес 75 кг писал что голый:))) со всем будет больше около 77-79 кг, рост 180 см.

Sheridan 26.10.2010 21:17

Ниасилил многабукав, но! Николсон, ты умничка! Очень мало людей так аналитически подходят к вопросу выбора.

Вынужден тебя расстроить. Твоего веса не хватит для 82XTI. Так что...

Albertowych 26.10.2010 21:19

Цитата:

Коментар від Nikolson (Коментар 90591)
ох і зий ви дядько :)))
ріст 180, лижки звісно треба 168-176 такого рівня
вага 75 голий :) з ботами , куртафаном і коли поїм буде 77-79 :)
...........

Оце вже ближче до тділа :agree: Elan Magfire 82 XTI для тебе буде жорсткуватий, ти його не продавиш навіть в поївши в куртофані, а тим більше голодний і в трусах. Горсвєт тобі правильно сказав. Прислухайся до поради розумної людини. Тим більше він на тих лижах вже всі каблуки повідбивав :friends:.

До речі, любий бренд ботів підходить до любого бренду лиж.

Nikolson 26.10.2010 21:25

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 90597)
Оце вже ближче до тділа :agree: Elan Magfire 82 XTI для тебе буде жорсткуватий, ти його не продавиш навіть в поївши в куртофані, а тим більше голодний і в трусах. Горсвєт тобі правильно сказав. Прислухайся до поради розумної людини. Тим більше він на тих лижах вже всі каблуки повідбивав :friends:.

До речі, любий бренд ботів підходить до любого бренду лиж.

окі ну молодці, бачите а казали шо іди звідци :))) і так дальше, і виходимо потрошки на чисту воду, ну блін, зато я сильний чувачок :)))) повірте...

тоді питання, а ничжі моделі? типу фигер хеат 74, а елан мегфраер :) 78 ТІ
в цих моделях теж вага моя не поможе?
п.с ну все таки я колись то поправлюсь :) обіцяю! просто багато хворів :(

Albertowych 26.10.2010 21:34

Якби ти прочитав посилання яке я тобі давав у першому коменті, то таких питань би не задавав. Але якщо хочеш поговорити скажу, 78ТІ може підійти, я ж ще й досі не знаю на який моделі лижок тобі так тяжко кататися, але судячи з твоїх постів, роблю висновок що ти намагаєшся бути ломом, що не є гуд.

Nikolson 26.10.2010 21:41

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 90602)
Якби ти прочитав посилання яке я тобі давав у першому коменті, то таких питань би не задавав. Але якщо хочеш поговорити скажу, 78ТІ може підійти, я ж ще й досі не знаю на який моделі лижок тобі так тяжко кататися, але судячи з твоїх постів, роблю висновок що ти намагаєшся бути ломом, що не є гуд.

Елан 02, вроді , якщо память не вишибло, і купляв я їх тіпа комплект все разом з ботами, це ж саме просте Г.. так шо як хочете думайте лом чи не лом, але в дитинстві кожен день змиою катав на деревяшках, і по гіркам і кроси .... а лижки стояли у мене років 7 , і минулого року перший раз в гораз взагалі був, на другий третій день все майже загадав, проте з кожним разом все більше і дальше, до чорних трасах , більшої швидкості, різні рівні трас, погодні умови , лід, слякоть, дощ, і висновок, що краще уже на санках кататись але не таких лижках шо у мене, не тягнуть вони і все... неможливо там швидкість нормальну розвинути, не тримають вони чітко захід в повороти на швидкості, деколи зриваються потрібно силу використовувати щоб не упасти чи злетіти, на льоді потрібно чуть як не на коньках канти ставити вертикально і повірте вони дуже гострі... ну не той рівень лиж і все.. тому виріши обновити,
так що на рахунок дешевших моделей цих марок і тієї ж лінії :)) чи як там

???

Fischer HEAT 74 RAILFLEX SP чи Elan Magfire 78 TI
і ще все таки яку ростовку по елану брати краще? 168 см чи 176 см? нагадую ріст 180 см, вага 75 грамів :)


п.с. але блін дизайн у 82 бомба :))) може дійсно по одній цеглинці до ніг привязати :)))???


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:34.