Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горных лыж > Elan Magfire 82XTI vs Fischer HEAT 76RA
Выбор горных лыж тесты, отзывы, выбор лыж и креплений


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.10.2010, 20:01   #1 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Elan Magfire 82XTI vs Fischer HEAT 76RA

ВСем привет, прошу помощи у тех кто пробовал или разбирается что лучше:
остановился на выборе между:
Fischer HEAT 76 RAILFLEX SP или Elan Magfire 82 XTI ?
что взять?

жду комментов и подсказок... и если что все таки убедите, то пожалуйста, может кто знает где дешевле можно будет потом купить одну из этих моделей, так как лыжи прошлых сезонов

  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 20:07   #2 (посилання)
Epicski.com Ambassador
 
Аватар для WarGo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Nordica Dobermann XBS GS
а ты молодец, хороший вопрос задал
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 20:08   #3 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Якщо тут не знайдете відповідь на своє питання, тоді повторіть будь ласка, але з розширеними характеристиками.
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 20:27   #4 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Якщо тут не знайдете відповідь на своє питання, тоді повторіть будь ласка, але з розширеними характеристиками.

ну с Этим все понятно, просто хочеться услишать экспертов, так как на фишерах вобще не катал, а еланы у меня еще старые, и иехнологие когда-то не те были, так что они ели тянут, а душа желает большего удовольствия...

как бы обьяснить, например хонда или ланос, да? где практически вечный мотор и сколько он служит там... как работает...
аналогично в лыжах, так как я ездил на самых простых эланах, а в дестве на деревяшках, мне тяжело сделать выбор что будет для меня лучше... по этому обратился сюда... с надеждой на то что кто-то уже катал что на одних что на других и разбирается какие лыжи лучше.

хотелось бы понять например, какие легче в управлении, как ведут себя на большой скорости например, как ведут себя на буграх, или когда лед на черныз трасах, держут ли крутые повороты на скорости и так далее... то есть нужен ответ на реальной практике или знаниях что могут эти лыжы... а то не хочеться купить и потом плеватся.... понятно что многое зависит от лыжника, но все таки меня интересуют данные модели...
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 20:38   #5 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Шкода що Ви не прочитали все, що є в посиланні. Там в основному моделі лиж радять по уподобанням стилю каталки, а також ТТХ, і крім того де Ви хочете експлотувати цей снаряд.

Однозначної відповіді, що лижка А краще (гірше) лижки Б, Вам ніхто не дасть.
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 20:48   #6 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Шкода що Ви не прочитали все, що є в посиланні. Там в основному моделі лиж радять по уподобанням стилю каталки, а також ТТХ, і крім того де Ви хочете експлотувати цей снаряд.

Однозначної відповіді, що лижка А краще (гірше) лижки Б, Вам ніхто не дасть.
ну з цим згідний, але хоть щось напсиати про них можна? навіть наприклад краще брати ці вони жешевші а рівень той самий...

їздити буду на Буці, можливо Драгобрат, (Грузія чи Кавказ під питанням, але хочемо цього року з друзями туди).

А так минулого року 4 рази в Буковелі віддихали, проте мої лижі занадто слабкі, до мого рівня катання, скорість не та, не тримають нормально на крутих поворотах, потрібно постійно напружуватись і бути на чеку щоб не злетіти, чи на льодяних частинах траси взагалі. А на чорних потріююно чуть не з 1/3 тормозити щоб зупинитись... КОли слякоть то вони єлі їдуть, чуть з лиж не вириваєшся сам тілом...

ось наприклад ці дві моделі? підійдуть мені?
одна знайома мені сказала що взагалі всі фішеровські лижі набагато мягші чим елан...хотя я не знаю чи це так на справді...

так що порекомендуєте? взагалі просто карвити я не хочу, тому потрібні мені середні між карвами і швидкісними, тобто для будь-якого типу гір, але не фрістайлові, тому що люблю кататись а не якісь трюки витворяти... деколи люблю шалену скорість, адреналін ...

наприклад для фішера є зразу відповідні моделі ботів, для еланів я без поняття, виходить, потрібно вибирати самому якись бренд, у мене є альпіна, слов., але повідбивав каблуки спереді і заді, багато ходив пішки в них по камінні від першого підйомника до патковського на обід так шо опасно тепер в них катати ще вилечу з лиж.... по ходу там різьба шурупів що тримають каблуки зірвалась... ось так от...

ну так що, якась допомога буде?
  Share with Facebook
Исправь ошибки waterboy :) Celentano
Старий 26.10.2010, 21:00   #7 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Якщо лижі не тримають на крутих поворотах, треба точити канти і правильно кантуватись, тобто відточувати техніку. Якщо погано їдуть - треба мастити скользняк і нарощувати вагу тіла (можна в кишені з кожного боку по цеглі покласти).

Відгуки і поради по лижах в незалежності від Вашої маси, техніки катання, і зросту є на багатьох сайтах. По елану є скіселектор, по фішеру не знаю що там. Стверджувати, що лижі одного бренду м'якше чим інакшого, це вибачте мені брєд. Як правило лижки одного рівня не залежно від бренду мало чим відрізняються.
Резюме: Беріть ті що дешевше і вдосконалюйте техніку.
На цьому припиняю відповідати на Ваші запитання, при наймні до того часу, як Ви не навчитеся їх правильно задавати. Вірно задане питання - містить в собі 70-80% відповіді.
Ви навіть ростовку не сказали, а між тим сидячі в чаті мали можливість бачити обговорення свіжої покупки Ріо.

У Д А Ч І.
  Share with Facebook
:) Rio
Старий 26.10.2010, 21:03   #8 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AggressiveMax
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мариуполь

Снаряга: elan slх 2008 elan gsx 2009
Можно провести сравнительный анализ:
1) начнем с дизайна: отдам предпочтение Elan т.к. WaveFlex и Laminated Woodcore придают лыже сногсшибательный вид, зеленый цвет- фишка Elan.
2) ценовая катагория: Fischer (549евро)без креп, но за 257евро можно выбрать отличные крепы, против Elan (806 евро) с отличными крепами EL 12 Fusion GREEN WB.
3) Уровень подготовки лыжника: Fischer- лыжа для лыжника среднего уровня, Elan- для лыжника высокого уровня.
4) по особенности конструкций: обе лыжи с деревянным сердечником и кучей примочек, но в Elan есть WaveFlex и DualTi- усиление двойным титаналом гарантирует оптимальный прогиб на изменяющемся рельефе и покрытии (проверено лично, но в другой модели с двойным титаналом)
5) Обе лыжи в классе экспертных универсалов, оинаково подходят для трассового и вне трассового катания, а так же по разбитым трассам.
Моё, может и субъектимное мнение, но совет Elan Magfire 82XTI.
  Share with Facebook
Старий 26.10.2010, 21:06   #9 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Горсвет
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Винница

Снаряга: Elan M777, Stöckli Laser SL
Цитата:
Коментар від Nikolson Переглянути коментар
ну з цим згідний, але хоть щось напсиати про них можна? навіть наприклад краще брати ці вони жешевші а рівень той самий...

їздити буду на Буці, можливо Драгобрат, (Грузія чи Кавказ під питанням, але хочемо цього року з друзями туди).

А так минулого року 4 рази в Буковелі віддихали, проте мої лижі занадто слабкі, до мого рівня катання, скорість не та, не тримають нормально на крутих поворотах, потрібно постійно напружуватись і бути на чеку щоб не злетіти, чи на льодяних частинах траси взагалі. А на чорних потріююно чуть не з 1/3 тормозити щоб зупинитись... КОли слякоть то вони єлі їдуть, чуть з лиж не вириваєшся сам тілом...

ось наприклад ці дві моделі? підійдуть мені?
одна знайома мені сказала що взагалі всі фішеровські лижі набагато мягші чим елан...хотя я не знаю чи це так на справді...

так що порекомендуєте? взагалі просто карвити я не хочу, тому потрібні мені середні між карвами і швидкісними, тобто для будь-якого типу гір, але не фрістайлові, тому що люблю кататись а не якісь трюки витворяти... деколи люблю шалену скорість, адреналін ...

наприклад для фішера є зразу відповідні моделі ботів, для еланів я без поняття, виходить, потрібно вибирати самому якись бренд, у мене є альпіна, слов., але повідбивав каблуки спереді і заді, багато ходив пішки в них по камінні від першого підйомника до патковського на обід так шо опасно тепер в них катати ще вилечу з лиж.... по ходу там різьба шурупів що тримають каблуки зірвалась... ось так от...

ну так що, якась допомога буде?

Поток сознания...

Совет тебе - приведи в порядок те лыжи, что у тебя есть, и, возможно, ничего не нужно будет менять.
  Share with Facebook
+ Albertowych, Jolie Оскорбление WarGo
Старий 26.10.2010, 21:16   #10 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Nikolson
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ELAN A02
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Якщо лижі не тримають на крутих поворотах, треба точити канти і правильно кантуватись, тобто відточувати техніку. Якщо погано їдуть - треба мастити скользняк і нарощувати вагу тіла (можна в кишені з кожного боку по цеглі покласти).

Відгуки і поради по лижах в незалежності від Вашої маси, техніки катання, і зросту є на багатьох сайтах. По елану є скіселектор, по фішеру не знаю що там. Стверджувати, що лижі одного бренду м'якше чим інакшого, це вибачте мені брєд. Як правило лижки одного рівня не залежно від бренду мало чим відрізняються.
Резюме: Беріть ті що дешевше і вдосконалюйте техніку.
На цьому припиняю відповідати на Ваші запитання, при наймні до того часу, як Ви не навчитеся їх правильно задавати. Вірно задане питання - містить в собі 70-80% відповіді.
Ви навіть ростовку не сказали, а між тим сидячі в чаті мали можливість бачити обговорення свіжої покупки Ріо.

У Д А Ч І.

ох і зий ви дядько ))
ріст 180, лижки звісно треба 168-176 такого рівня
вага 75 голий з ботами , куртафаном і коли поїм буде 77-79

на рахунок скіселектора по елану дивився, але він дуже не точний, звичайно це плюс для тих хто оберає, але лижі деколи він видає різні.... і різного рівня...

на рахунок техніки я ж писав що звісно все залежить від лижника, але якщо лижа не тягне то уже нічого не допоможе, ну правда ж? канти доречі у мене дуже гострі, але діло не у них, ну треимають вони на великій чи трошки вищій чим середня скорість на поворотах, тому треба дуже напружуватись, а це вже не нормально, тому що коли постійно напружуватись і кататись силою то надовго тебе не хватить... а надто повільно... і в розвалочку це не для мене... тому вирішив змінити...

може ще хтось відгукнеться, той хто їздив на таких, а можливо нові моделі фішера чи елана такого рівня порадили б? звісно за номральними цінами... чи все таки варто взяти минулий сезон, так як розумію що нові моделі тільки обкатують і виявлюять їх недоліки чи прогалини ...? а може і навпаки кращі чим попередній моделі завдяки новітніх технологій чи іновацій

Добавлено через 6 минут

Цитата:
Коментар від AggressiveMax Переглянути коментар
Можно провести сравнительный анализ:
1) начнем с дизайна: отдам предпочтение Elan т.к. WaveFlex и Laminated Woodcore придают лыже сногсшибательный вид, зеленый цвет- фишка Elan.
2) ценовая катагория: Fischer (549евро)без креп, но за 257евро можно выбрать отличные крепы, против Elan (806 евро) с отличными крепами EL 12 Fusion GREEN WB.
3) Уровень подготовки лыжника: Fischer- лыжа для лыжника среднего уровня, Elan- для лыжника высокого уровня.
4) по особенности конструкций: обе лыжи с деревянным сердечником и кучей примочек, но в Elan есть WaveFlex и DualTi- усиление двойным титаналом гарантирует оптимальный прогиб на изменяющемся рельефе и покрытии (проверено лично, но в другой модели с двойным титаналом)
5) Обе лыжи в классе экспертных универсалов, оинаково подходят для трассового и вне трассового катания, а так же по разбитым трассам.
Моё, может и субъектимное мнение, но совет Elan Magfire 82XTI.
спасибо, хоть что-то теперь понятно! но на счет цен перегнули, это все перекуп... новые модели дешевле, а это старые... прошлый сезон... хотя это такое... кто где исчит, и наша страна всех в мире по ценам впечетляет... сами на себе наживаемся и сами себя дурим ну это не к вам, а к тому как у нас все продается...и с какими наценками...
ну переубедили вы меня на элан только вот у меня костюм от фиша )) ну ладно, буду связыватся по элану пробывать?
только тогда вопрос какую ростовку брать? 176, или 168 см?
вес 75 кг писал что голый)) со всем будет больше около 77-79 кг, рост 180 см.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Технология Elan Waveflex + Amphibio Sheridan Выбор горных лыж 2 10.02.2012 14:34
Муки выбора: elan speedwave vs magfire eroberto Выбор горных лыж 17 15.01.2010 19:53
Elan Magfire78Ti VS Trostian slavič Выбор горных лыж 32 24.03.2009 15:30
Тесты горных лыж Elan 2010 elannews Выбор горных лыж 129 13.03.2009 13:56

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)