Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Буковель (https://extreme.com.ua/forum/36-bukovel/)
-   -   Буковель сезон 2021 (https://extreme.com.ua/forum/bukovel/13741-bukovel-sezon-2021-a.html)

Korben Dallas 22.11.2020 10:50

@Kombi ,авто можна залишати безкоштовно на першому паркінгу.
Житло: Яремче буде далекувато (35 км). Навіть в Поляниці можна знайти бюджетне житло. Якщо подобається двіжуха і рій людей - то Поляниця, Татарів, Микуличин, якщо потрібна тиша, природа,краєвиди і вільна дорога - то Яблуниця.
Транспорт: З Буковелю до Татарова і далі можна маршруткою, або трансфер від готелю. З Яблуниці тільки трансфер, або своє авто.
Прокат: Зручніше всого прокат Буковелю (у них оновлена снаряга, але й найдорожча). Можна знайти прокат біля першого паркінгу (Dzvin Ski, X- Drive)

Додано через 10 хвилин

@Kombi , доречі, щодо дружини з нульовим досвідом в катанні, рекомендую взяти інструктора (мінімум один раз на три години, але краще всього повний курс. На годину не беріть - гроші на вітер. Групове заняття не беріть - то ще гірше, аніж одна година індивідуально) Ніби все, гарного і безпечного катання! ;)

Kombi 22.11.2020 17:46

Цитата:

Коментар від igor_Ka (Коментар 346566)
@Kombi
1. От Яремче до Буковель очень приличное расстояние с подъёмами, спусками и поворотами. Если зима таки задастся , на легковом авто без большого (местного) опыта будет сложно и рискованно, долго в любом случае. Особенно назад с уставшими ногами и на третий день с крепотурой
2. Есть бюджетные отели в начале Поляницы, в соседнем Татарове, который значительно ближе. Они, как правило, не имеют своих сайтов и дают объявления на общих ресурсах.

Цитата:

Коментар від Korben Dallas (Коментар 346567)
@Kombi ,авто можна залишати безкоштовно на першому паркінгу.
Житло: Яремче буде далекувато (35 км). Навіть в Поляниці можна знайти бюджетне житло. Якщо подобається двіжуха і рій людей - то Поляниця, Татарів, Микуличин, якщо потрібна тиша, природа,краєвиди і вільна дорога - то Яблуниця.
Транспорт: З Буковелю до Татарова і далі можна маршруткою, або трансфер від готелю. З Яблуниці тільки трансфер, або своє авто.
Прокат: Зручніше всого прокат Буковелю (у них оновлена снаряга, але й найдорожча). Можна знайти прокат біля першого паркінгу (Dzvin Ski, X- Drive)

Додано через 10 хвилин

@Kombi , доречі, щодо дружини з нульовим досвідом в катанні, рекомендую взяти інструктора (мінімум один раз на три години, але краще всього повний курс. На годину не беріть - гроші на вітер. Групове заняття не беріть - то ще гірше, аніж одна година індивідуально) Ніби все, гарного і безпечного катання! ;)

Спасибо большое за информацию, а то я уже собирался делать бронь на Яремче))
Где эти общие ресурсы с жильем в Полянице и Яблунице можно найти ? я так понял что на Букинге их искать - бесполезно.

Касательно инструктора - спасибо за совет, однозначно будем брать жене 3-4 часа, я уж как-то сам) Насколько я помню из предыдущей информации, то в Буке это bukovelskischool ? и на время обучения ей скипасс не нужен ? спасибо!

Korben Dallas 22.11.2020 18:16

@Kombi , ski pass не нужен, она проходит через турникет по скипасу инструктора. Четыре часа подряд не берите, это очень тяжело будет для неё, лучше по два часа два дня.

Bob_Kneissl 22.11.2020 18:18

Цитата:

Коментар від Kombi (Коментар 346576)
Где эти общие ресурсы с жильем в Полянице и Яблунице можно найти ? я так понял что на Букинге их искать - бесполезно.

@Kombi, Можна шукати тут- Проживання — Відпочинок в Карпатах — КАРПАТИ.INFO / Пошук:agree:

Korben Dallas 22.11.2020 18:18

@Kombi ,жилье - Відпочинок в Карпатах — КАРПАТИ.INFO:

Kombi 22.11.2020 18:30

Цитата:

Коментар від Korben Dallas (Коментар 346577)
@Kombi , ski pass не нужен, она проходит через турникет по скипасу инструктора. Четыре часа подряд не берите, это очень тяжело будет для неё, лучше по два часа два дня.

Т.е. в первые два дня по 2 часа с инструктором и в номер? )) чем там они занимаются?))

igrus 22.11.2020 18:41

@Kombi , на самом деле в Яремче хоть не скучно, можно ходить вечерами по городу, офигенная программа будет возле ёлки на площади вокзала, там же ярмарка вкусной еды, и вообще выбор цена качество еды многим лучше чем ближе к буку,, но можно и в буковель съездить на ёлку
Мне лично в Яремче, после вкусной вечери, всегда нравится пройтись перед сном ;)
На выезде есть атб и самом городе супермаркет..
Есть Романтик Спа недорого, если посетить его с утра и даже до вечера шото 380гр с носа (бани, сауны, бассейн даже с выходом на улицу)
В другом отеле есть полноценный басейн тоже недорого.
Просто ребята немного не знакомы с бомжеванием в Карпатах зимой, и всех нычек не знают ;)
Если ставить на кон отдых, а потом лыжи.. То однозначно Яремче больше возможностей врамяпровождения
Хотя если вы не вжываете алкоголь, то можно конечно и ездить Но то такое..)
И все-же Украина скорей всего введёт в ваши даты строгий карантин, и поэтому бронировать я бы не стал до полного подтверждения работы а эти дни отелей

ex_edc 23.11.2020 10:35

@igrus, не знаю як щодо карантину. але у мене з 3 по 9 січня заброньовано і оплачено все включно зі скіпасами :).
П.С. хто планує бути у ці дати - радий буду разом катнути

McBodik 23.11.2020 10:39

@Kombi, в цілому зі всіма ораторами вище погоджуюсь - якщо ви хочете відпочити на НР, а лижі як додаткова розвага - Яремче хороший варіант.
Якщо лижі на першому місці тоді варто чим поближче.
Пам'ятаю свої перші поїздки на лижі (ми були молоді з купою енергії і ентузіазму) - від ранкової і до закриття підйомників. То по приходу додому навіть їсти не хотіли - падали спати мертвими :)
І пробки будуть на НР як ввечері так і зранку (хіба 2020 внесе свої корективи)...

Цитата:

Коментар від Kombi (Коментар 346580)
чем там они занимаются?))

:komok::crazy:

ex_edc 23.11.2020 10:45

трішки додам по темі обговорення: як на мене то кращого ніж раннє бронювання БукоГотелів нічого нема. Скі-ін/Скі-аут. Прекрасні краєвиди. Чудові вечірні прогулянки.

Із свого досвіду - оселятися далі ніж Бук є сенс тільки коли питання бюджету ДУЖЕ критичне або ж їдете організованою групою з трансфером. Наприклад я їздив з Скайклубом (Саша Федак) - жили у Микуличині. Все прекрасно. але я не парився пити/не пити на горі. ЯК доїхати в Бук і як повернутися. Коли їздив сам - тільки Бук (Верхня резиденція трішки вже втомлена, ремонту не було; Нижня кажуть непогано - але мені не подобається що занадто двіжове місце - всі у вікна заглядатимуть; Хвоя - ідеально як на сьогодні з того що я пробував- там є навіть кухонні зони у номерах. можна самому готувтаи)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:01.