Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Буковель (https://extreme.com.ua/forum/36-bukovel/)
-   -   Буковель сезон 2024 (https://extreme.com.ua/forum/bukovel/29502-bukovel-sezon-2024-a.html)

Shai 08.10.2023 18:25

Буковель сезон 2024
 
Приветствую всех форумчан. Кто нибудь знает что то о подготовке к сезону? На Буковельском сайте тишина...

Witness 08.10.2023 22:02

- а що там їм готуватись :) ?
- включили 2-5 ( синю ) і 7 для початку і вже можна спокійно заробляти аж до НР :good: , поки кордони закриті :(

Sheridan 24.11.2023 15:36

Бук оголосив ціни на скіпаси цього сезону. Подорожчали (не дивно) Скі-паси і клубні картки - Буковель Bukovel. Всесезонний курорт у серці Карпат.

Witness 24.11.2023 17:17

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 419943)
Бук оголосив ціни на скіпаси цього сезону. Подорожчали (не дивно) Скі-паси і клубні картки - Буковель Bukovel. Всесезонний курорт у серці Карпат.

- і що там чутно ? КОЛИ початок сезону ? :)

Sheridan 24.11.2023 17:25

@Witness , гірше те, що високий починається з 19.12

Witness 24.11.2023 17:34

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 419945)
@Witness , гірше те, що високий починається з 19.12

- цікаво коли траси запустять і скільки ... а на НР туди їхати - божевілля ... і ціни тут на останньому місці :secret:

Джигит 24.11.2023 18:22

Нажаль Бук для нас тільки погіршує умови (((
Минулого року людей було мало, з такими цінами за 50% відкритіх трасс у Високий сезон :evil: курорту буде не більше :beee: Мене вони не бажають бачити :unknown:
Неадекватність (тільки бабки) - їх підхід, сезонність, акціі, умови користування :fool: в час пандемій та війни...

Kairos 24.11.2023 18:42

Цитата:

Коментар від Джигит (Коментар 419947)
Нажаль Бук для нас тільки погіршує умови (((
Минулого року людей було мало, з такими цінами за 50% відкритіх трасс у Високий сезон :evil: курорту буде не більше :beee: Мене вони не бажають бачити :unknown:
Неадекватність (тільки бабки) - їх підхід, сезонність, акціі, умови користування :fool: в час пандемій та війни...

Макс, а ти сподівався, що цьогоріч ціни будуть нижче, ніж у минулому сезоні? Я так розумію +15 відсотків, насправді, досить очікувано. Пальне подорожчало, електроенергія також, мін зп, + вони беруть військових безкоштовно на реабілітацію.

Джигит 24.11.2023 19:23

Не бачу у ращьотному покращень :unknown: про трабли не буду їх не менш у нас...
Курс такий самий, пальне так, зі світлом не бачу погіршень...
Головне не бачу що вони для мене зробили - покращили??? намалювали ціни від балди (багаті та тупі схавають), не відкривая тритини схилів, умови як в констаборі. я пам"ятаю кращі часи, можливості та увагу :friends:
Я за то щоб ми катали, а вони працювали краще.

Добавлено через 8 минут

Їх математика це - цього року приїде на 15% менш народу, тому з тих хто приїде візьмемо на 15% більш грошів, бо минулого сезону і ще 2-3 тому була попа...
А приїде менш 30% ;) і цифри не спасуть...

Korben Dallas 24.11.2023 22:46

Не знаю, такої кайфової каталки як торік, я не пам'ятаю за всі роки, що бував там. Так, траси не всі були відкриті (не було для кого їх відкривати), але те, що було, було напівпорожнє🤗


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:08.