Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Буковель (https://extreme.com.ua/forum/36-bukovel/)
-   -   Администрация Буковеля (https://extreme.com.ua/forum/bukovel/5252-administraciya-bukovelya.html)

Roma75 11.02.2010 11:36

Прошли слухи, что Буковель планирует подать заявление на проведение Зимней олимпиады 2020 г. Кто и насколько может подтвердить эти слухи ???

nek 11.02.2010 12:30

Слухи очень древние, но не на 2020 а на 2018 год.
Новости NEWSru.com :: Украина будет претендовать на проведение зимней Олимпиады-2018.
А более свежая инфа «Буковель» став тренувальною базою для українських олімпійців та мріє провести олімпіаду 2018 (фото) | MALAKAVA.COM
"Олександр Шевченко зазначив, що власники курорту роблять все можливе, щоб Прикарпаття прийняло зимову олімпіаду 2018 року. Створення олімпійського спортивного комплексу це ще один черговий крок до цієї мети."

Solva_st 10.03.2010 14:47

Адміністрації Буковеля (Наведіть порядок у ваших так званих WC, хоча на вид повний "Сортир", для нормальних лижників беріть з собою т. папір. Якщо вам шкода Ботаси, ходіть в WC в гумових чоботях. (конкретно у ФІЛЬВАРКУ). Підтримую думку багатьох - обслуговування стало гірше ніж минулі роки. (Solva_st, Hunter, Moric, Keks/

Rain 10.03.2010 15:22

кхм, думаєте це адміністрація Бука там "сортір" влаштувала? а, часом, не самі відпочіваючі? якщо вас послухати, то там після кожного користувача має забігати прибиральниця і все мити. А треба починати з себе. Не смітити, зливати за собою воду і т.д. Не раз бачив на Буці, коли стоїш у черзі в туалет, виходить довольне чмо, заходиш за ним, а там ТАКЕ...і навіть не зміг кнопку зливного бачка натиснути? Так що адміністрація - то тільки пів справи. З себе треба починати.

rosty 10.03.2010 16:22

Зараз не перегрітий від бабла 2007. всі затягують пояси . І навіть якщо подивитись, що ще до недавна пропуска на пів-дня були з чіповкою і пласмасові, а тепер їх пхати в дирки після кожного спуска треба, то стає зрозуміло, що економія добралась і туди. Ситема адаптується дуже швидко. Глянте на схили -там молдова румунія расєя, німці і угорщина і польща. Пацанчєгі з керівництва напевно, що раніше ніж ми з вами зрозуміли , що бабла з українцями не накосиш і треба виходити із вигіднимим пропозиціями на євро лижний ринок, який стоїть теж по яя в кризі. Вся Британія завязалла їздити в францію, швейцарію і Австрію, на їх форумах теж вонь -типу ааа сервіс хрєновий, а бабла в шамоні треба купу... Коротше за так дорого їде тільки половина від того що їздила раніше. А тут, ще не було року, щоб я не катався на новій трасі. Освоювання продовжується -і за пару років вони будуть на Горганах. А той факт, що в Ворохті починається возня з новим курортом тільки їм додасьть перцю під зад. "Больше курортав хароших і разних!":Bravo: І хай вони похоронять один одного в боротьбі за клієнтів.:crazy:

Vyacheslav 10.03.2010 18:32

Цитата:

Коментар від Solva_st (Коментар 64795)
Адміністрації Буковеля (Наведіть порядок у ваших так званих WC, хоча на вид повний "Сортир", для нормальних лижників беріть з собою т. папір. Якщо вам шкода Ботаси, ходіть в WC в гумових чоботях. (конкретно у ФІЛЬВАРКУ). Підтримую думку багатьох - обслуговування стало гірше ніж минулі роки. (Solva_st, Hunter, Moric, Keks/

Ходил в сортир возле нижней станции второго подъемника, не раз, чисто и убрано, я даже был удивлен.

Keks 10.03.2010 20:57

Цитата:

Коментар від Vyacheslav (Коментар 64863)
Ходил в сортир возле нижней станции второго подъемника, не раз, чисто и убрано, я даже был удивлен.

Там начальство рядом, потому и чисто. Дальше от админов начинается брод и шатание. Не хочется заострять внимание, но отношение к клиентам стало хуже.
Да здравствует конкуренция, двигатель сервиса (в Поляне туалет по сравнению с Буковским как 5 звездочек).

Dysya 10.03.2010 21:17

Цитата:

Коментар від rosty (Коментар 64827)
... А той факт, що в Ворохті починається возня з новим курортом тільки їм додасьть перцю під зад...

А можно поподробнее о новом курорте. Я нигде информации не встречал пока. Но очень интересно.

Rio 10.03.2010 21:49

Цитата:

Коментар від DYSYA (Коментар 64895)
А можно поподробнее о новом курорте. Я нигде информации не встречал пока. Но очень интересно.

Уже было где-то видео с новостей. Там одна горка. ИМХО, приехать 1 раз посмотреть что да как.

Keks 10.03.2010 23:22

Цитата:

Коментар від DYSYA (Коментар 64895)
А можно поподробнее о новом курорте. Я нигде информации не встречал пока. Но очень интересно.

2Денис
Съездите лучше в Верхнее http://extreme.com.ua/forum/drugie-k...skaya-obl.html, вам ближе, а то мне с Одессы дальше ехать. Я так думаю, это реальный конкурент Буковелю.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:22.