Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Буковель (https://extreme.com.ua/forum/36-bukovel/)
-   -   Буковель проживание 2011 (https://extreme.com.ua/forum/bukovel/7594-bukovel-prozhivanie-2011-a.html)

kamyanets 27.12.2010 22:50

Цитата:

Коментар від Jolie (Коментар 102270)
Люди, ви хоч іноді читаєте те, що пишете? :fool:

За такі брєдні я буду нищівно правити повідомлення :No:

А що власне не зрозуміло ?

Є будинки на висілках, до яких потрібно їти пішки або їхати на джипі. Цей будинок стоїть безпосередньо біля асфальтованої дороги. Тобто можна підїхати будь-якою машиною.

Jolie 27.12.2010 23:06

Цитата:

Коментар від kamyanets (Коментар 102283)
Цей будинок стоїть безпосередньо біля асфальтованої дороги.

Ось! Власне це і треба було написати, але повно, цілим реченням. Невже це так важко? А то, вибачайте, від вашого попереднього повідомлення віяло неграмотністю. Це ж вам у першу чергу треба, щоб на ваше корректно створене та написане повідомлення звернуло увагу якомога більше користувачів :ok:. Інакше більше підозри, менше довіри :). А клієнти цього не люблять. І повірте, за кожен позитивний чи негативний відгук на житло інколи дістається нам, що ми дозволили це розмістити.



(Офф-топ. Робота у мене така - придиратися та вимагати грамотності та корректності :pardon:)

narayan 28.12.2010 16:20

Протестив котедж "Файний" Татарів , достойний варіант, вартість номеру 150грн./доба ( двомісний ), в номері санвузол, телевізор, два ліжка + розкладне крісло; чисто, тепло ( аж занадто на ніч повністю скручував опалення ), єдине що храмає - шумоізоляція, ну як майже у всіх зрубах, якість води в крані також бажає кращого ( ніби й чиста проте щось з нею не те ). Вибирав його через дуже зручне місце розташування ( попри трасу навпроти повороту на Ворохту ), прямо коло нього зупиняються всі маршрутки, тому хто їхатиме без машини, добирання до нього не складе проблем, вартість проїзду з Буковеля в маршрутці 4-5 грн., часниками ( попутними ) 10-15 грн.
Окремо напишу про їхню кухню ( на першому поверсі є кафе ), нам дуже сподобалось, досить не погане меню, нормальні ціни, а головне - смачно, готують досить швидко, там же можна й поснідати з самого ранку.
P.s. Спорядження залишав на Буковелі у камері схову ( на прокаті у першому критому паркінгу ), вартість доби - 20 грн., при чому за чохол з лижами ( дві пари ) та сумку з черевиками ( також дві пари ), платив як за одне місце, якщо здавати два комплекти окремо, тоді черевики поставили б на сушку.

Speed_master 29.12.2010 10:20

Доброго дня!
Шукаю дешеве житло на тривалий період (1-2 місяці) поблизу Буковелю на одну особу... Тел.: (050) 555 - 8978

narayan 29.12.2010 11:56

Бачив оголошення типу "житло для персоналу Буковелю, інструкторів і т.п." наклеєне воно на посту охорони при в"їзді в Буковель ( з правої сторони будка, там де зупиняються автобуси ), нажаль номер не записав.

VITALIJ 29.12.2010 23:17

Цитата:

Коментар від Speed_master (Коментар 102619)
Доброго дня!
Шукаю дешеве житло на тривалий період (1-2 місяці) поблизу Буковелю на одну особу... Тел.: (050) 555 - 8978

066 500 03 53 Генриетта. Работает инструктором на буке. Живёт с другими инструкторами. Вариант бюджетный. 1- Звони, 2-поздравь с НГ, 3-всё разузнай:)

vovkylaka 31.12.2010 10:27

Микуличин "Підлісся", всі умови
Здається 3 двомісних номера в приватній новій садибі. Всі умови: душ, туалет, телевізор в номерах. В 20 км від ГК "Буковель". Помірна ціна.
с.Микуличин, вул.Грушевського, 135
тел. 0972110159
Юра, Надя

hp519 07.01.2011 18:33

Цитата:

Коментар від narayan (Коментар 102432)
Протестив котедж "Файний" Татарів , достойний варіант, вартість номеру 150грн./доба ( двомісний ), в номері санвузол, телевізор, два ліжка + розкладне крісло; чисто, тепло ( аж занадто на ніч повністю скручував опалення ), єдине що храмає - шумоізоляція, ну як майже у всіх зрубах, якість води в крані також бажає кращого ( ніби й чиста проте щось з нею не те ). Вибирав його через дуже зручне місце розташування ( попри трасу навпроти повороту на Ворохту ), прямо коло нього зупиняються всі маршрутки, тому хто їхатиме без машини, добирання до нього не складе проблем, вартість проїзду з Буковеля в маршрутці 4-5 грн., часниками ( попутними ) 10-15 грн.
Окремо напишу про їхню кухню ( на першому поверсі є кафе ), нам дуже сподобалось, досить не погане меню, нормальні ціни, а головне - смачно, готують досить швидко, там же можна й поснідати з самого ранку.
P.s. Спорядження залишав на Буковелі у камері схову ( на прокаті у першому критому паркінгу ), вартість доби - 20 грн., при чому за чохол з лижами ( дві пари ) та сумку з черевиками ( також дві пари ), платив як за одне місце, якщо здавати два комплекти окремо, тоді черевики поставили б на сушку.

Реально ли от туда доехать (из Татарова) на маршрутке, чтоб в 08:00 быть уже на Буковеле? или даже в 07:30?

Salseros 07.01.2011 18:37

hp519, я конечно дико извиняюсь, но...Карту посмотреть не пробовали?

Это я к тому, что даже выехав их Харькова я попаду при желании на Буковель к 8-00. Или даже к 07:30!:agree:


p.s. Если не поможет, то подскажу, что проблему с добиранием до места лучше сразу выяснять с хозяевами при поселении. Бо останавливать на трасе машины - неблагодарное занятие и по времени неограниченное.

hp519 07.01.2011 18:44

Цитата:

Коментар від Salseros (Коментар 104580)
hp519, я конечно дико извиняюсь, но...Карту посмотреть не пробовали?

Это я к тому, что даже выехав их Харькова я попаду при желании на Буковель к 8-00. Или даже к 07:30!:agree:


p.s. Если не поможет, то подскажу, что проблему с добиранием до места лучше сразу выяснять с хозяевами при поселении.

Я тоже дико извиняюсь, но как бы на Буковель попасть из Ивано-Франковска намного легче чем из того же Татарова, который в 10-15 мин. езды от Буковеля.

1. Из-за того что маршрутки из Ивано-Франковска идут как из конечно станции.
2. Идут по определенному расписанию.

А из Татарова проблема узнать когда будет та самая маршрутка проходить именно в Татарове, и влезу ли я в нее хоть стоя. Или вопрос не понятен?

dudunyk 07.01.2011 19:48

hp519, вам ответили, что лучше вопрос решить с хозяевами. За некоторые деньги они вас могут доставить на место. Если вы азартный человек и любите поиграть в рулетку - тогда надейтесь на маршрутку или попутки.

hp519 07.01.2011 19:52

Машина хозяев и ихние услуги будут стоить намного дороже стоимости маршрутки.

narayan ответьте пожалуйста как Вы добирались на маршрутке с Вашего жилища в Буковель. Долго ли ждали маршрутку, и к какому времени приходили на остановку, тот перекресток.
Спасибо!

PVL 08.01.2011 09:38

Цитата:

Коментар від hp519 (Коментар 104594)
Машина хозяев и ихние услуги будут стоить намного дороже стоимости маршрутки.

narayan ответьте пожалуйста как Вы добирались на маршрутке с Вашего жилища в Буковель. Долго ли ждали маршрутку, и к какому времени приходили на остановку, тот перекресток.
Спасибо!

Я регулярно езжу кататься с Микуличина общественным транспортом. Обычно иду на маршрутку согласно расписания которую надо подождать 15-20 мин но чаще всего пока жду уезжаю попутками, с Микуличина попутка 15грн, с Татарова 10 (примерно).

Martynov 08.01.2011 13:47

Дорогие форумчане, поделитесь пожалуйста информацией по поводу жилья в Карпатах. Интересует жилье на 2-3 человека, с туалетом и ванной в номере и желательно с кухней, хотя бы общей, на несколько номеров. Так же интересует удобный подъезд на машине и вообще стоянка для машин возле жилья. Важный фактор - чистая питьевая вода.
Заранее благодарен за любую информацию.

vitalik0303 08.01.2011 18:30

Найти житло на2-3 особи не є проблема.Наявністі підїзду,паркінгу,кухні,санвузла,душ з горячою водою (ванн не бачив) теплої кімнати навіть з каміном, присутньо по всьому приватному секторі.Ціна житла залежить від відстані до підйомників-уточнюйте обов*язково. За харчування також можна домовитися за окрему плату. Готелі та апартаменти на високий сезон дорогувато на мій погляд. Пишу про бюджетний варіант проживання. Особисто не бронюю житло, бо завжди якісь непорозуміння (дрібні).Просто їду і завжди находжу,в Карпатах люди гостіприємні.На січень місяць ціни гуляють від 100-150 гривень. За 150 це Паляниця,Яблуниця. Татарів,Мікуличин дешевше.:agree:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:12.