Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Горнолыжные курорты Австрии (https://extreme.com.ua/forum/41-gornolyzhnye-kurorty-avstrii/)
-   -   Австрия, Зельден (Sölden) (https://extreme.com.ua/forum/gornolyzhnye-kurorty-avstrii/6512-avstriya-zelden-s-lden.html)

Bob_Kneissl 19.11.2021 09:10

Інформація для тих, хто збирається на зимовий відпочинок в Австрію- :agree:Відпочинок в Австрії - корисні поради та рекомендації - УНІАН — УНІАН:slalom:

Sheridan 19.11.2021 11:27

@Bob_Kneissl, вже ніхто нікуди не збирається )

Gurzzuff 19.11.2021 13:08

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 414966)
@Bob_Kneissl, вже ніхто нікуди не збирається )

Из-за лоkдауна в Зальсбурге?

Sheridan 19.11.2021 13:30

@Gurzzuff , это только начало

HappySkier 19.11.2021 15:47

"З понеділка максимум 20 днів діятиме загальнонаціональний локдаун. Його оцінка буде проводитися через 10 днів, і він автоматично закінчиться найпізніше 13 грудня. З цієї дати, 13 грудня, для вакцинованих та одужалих більше не буде локдауну", - повідомив Шалленберг.

HappySkier 19.10.2022 16:23

В цей вікенд стартує новий сезон з гірськолижного спорту, перший етап якого традиційно відбудеться у Зьольдені. Як завжди, це буде гігантський слалом, в суботу – у жінок, у неділю – у чоловіків. От я й подумав, що, незважаючи на війну, позитив у житті однаково потрібен, інакше, якщо вечорами після роботи тільки весь час ковбаситися читаючи новини, то на наступний день і працювати нормально не зможеш.
Тому й вирішив підняти собі трохи настрій і зробити до відкриття сезону ще одне відео про трасу Кубку світу у Зьольдені. На цей раз захотілося зробити відео у форматі слайд-шоу, щоб більш акцентовано показати певні пейзажі і розташування траси. Це слайд шоу складається з фотографій та кадрів відео-записів, зроблених у різні роки в період з 2017 по 2022 (останній раз ми були в Зьольдені у січні 2022 якраз перед початком війни). Сподіваюся, це відео вам сподобається і трохи покращить настрій так само, як і мені. 😊
S?lden, World Cup Piste, Rettenbach Gletscher, Weltcup Piste, Зьольден, Льодовик Реттенбах - YouTube

HappySkier 12.11.2022 10:56

Виявилося, що колупання у своїх старих лижних фотографіях та відеозаписах досить непогано піднімає настрій. То я зробив ще одне слайд-шоу про льодовик Реттенбах. Тут я використав фотографії та кадри відеозаписів від 2017 року до січня 2022, коли нам пощастило встигнути з'їздити у Зьольден ще раз.
А ще нарешті навчився монтажу у одній із гарних систем відео обробки - DaVinchi Resolve, яка надає набагато більше можливостей монтажу, ніж ті прості системи, які я використовував раніше.
Що з цього вийшло, запрошую подивитися. :)

S?lden, Rettenbach Glacier Gletscher, Landscapes, Infrastructure, Pistes,Зьольден,Льодовик Реттенбах - YouTube

HappySkier 20.10.2023 20:08

Все ж таки встиг, щоб не зрадити своїй традиції робити новевідео до відкриття нового сезону Кубку світу у Зьольдені, зробити ще одне відео про траси Зьольдена.
Звичайно це відео скомпоноване із старих записів за декілька довоєнних років.
Почав робити ще десь в липні, а це тільки зараз вийшло доробити.
На цей раз скомпонував інформацію і проїзди по всіх чорних трасах Зьольдена: 31 (траса Кубку світу), 3, 7, 25, 14, 20, 22.
Хоча теоретично там є ще дві траси (1b -альтернативний недовгий але крутий шматок на червоній трасі 1, і траса 41 – також недовга траса, що йде з верхньої станції льодовиків), але реально вони практично завжди закриті. По 1b мені колись пощастило один раз спуститися, коли ще не мав камери, а 41-ша траса завжди була закрита, точніше її взагалі не було – на її місці просто звичайний схил, який ніколи не бачив ратраків. :pardon:
Хто хоче поностальгувати за катанням у Австрії, запрошую подивитися. :)
S?lden, Skiing All Black Runs Pistes Slopes, Alle schwarzen Pisten, Tutte le piste nere, Чорні траси - YouTube


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:19.