Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Горнолыжные курорты Италии (https://extreme.com.ua/forum/139-gornolyzhnye-kurorty-italii/)
-   -   Лівіньо-Борміо (https://extreme.com.ua/forum/gornolyzhnye-kurorty-italii/29499-livino-bormio.html)

Skyclub 15.11.2023 20:07

Лівіньо-Борміо
 
У темі 7 додатків
Гірськолижний тур Лівіньо-Борміо у Альпи з гідом

Лівіньо вважається найбільш сонячним гірськолижним курортом в Альпах.
Лівіньо розташований на півночі Італії на висоті від 1800 м, майже на кордоні зі Швейцарією, настільки самотньо, що навіть отримав назву альпійський Малий Тибет. Щоб додатково привернути уваги туристів у Лівіньо зробили безмитну зону.
Безкоштовний скіпас!

Найцікавіше у Лівіньо - безкоштовний скіпас, який діє на початку сезону 2-22 грудня та наприкінці сезону 13 квітня-1 травня.
Гірськолижний сезон у Лівіньо починається раніше і триває довше, ніж на інших альпійських курортах, крім тих, що використовують траси на льодовиках, але там зазвичай дуже мало трас і вони на бугельних витягах.
Через рясні снігопади протягом усієї зими та багато широких схилів вище зони лісу Лівіньо стало місцем тусовки фрирайдерів.
Лівіньо разом з суіднім курортом Борміо, до якого лиш година їзди на авто, входить до регіону Альта Валтелліна в Ломбардії – всього там 230 км трас та 66 витягів поєднано в одному скіпасі.

Лівіньо – найбільший курорт гірськолижного району Альта-Вальтелліна.
Дві зони катання Лівіньо – Mottolino та Carosello – об'єднують 115 км підготовлених трас, з яких 30 км синіх, 65 км червоних, та 20 км чорних трас, з'єднаних 31 витягом (6 гондольних, 13 крісельних, 12 бугельних). Найвищі гірські піки зони катання - Карозелло (2797 м), Делла-Неве (2785 м) та Моттоліно (2402 м).

Carosello та Mottolino розташовані по різні боки долини і мають східну та західну експозицію схилів, нажаль вони не поєднані переїздом на лижах, а потребують короткого переїзду між зонами катання на автівці або скібусі, кращє в обід , щоб кататись на сонечку протягом дня.
Carosello - тут добре починати день, це головний витяг західної частини долини, витягує на 2797 м, біля нього цікаві довгі червоні траси та одна чорна. Трохи північніше два витяги Blesaccia з також червоними схилами, та Fontane Vetta з червоними. Північніше сині схили Valandrea Vetta та Cassana. На захід від Carosello - невеликий цікавий червоний райончик Fedeira.
Mottolino - головний витяг східної частини, тут зручно катати у другу половину дня. Кабінки Mottolino вивозять на широкий гребінь 2402 м, де є великий сноупарк, і з якого можно катнути у сусідню долину на Trepalle, або вверх по гребеню на гору Monte Della Neve 2785 м, з якої є парочка чорних трасс та багато червоних.
Навіть с самого верху Monte Della Neve у долину Лівіньо можно спуститися по синіх трассах.

У Борміо зона катання розташована на одній горі с прекрасним краєвидом та з великим перепадом висоти – з 3012- до 1225 м
Перепад висот – 1787 м
Загальна протяжність трас – 50 км, з яких 14 км сині, 34 км - червоні, 2 км - чорна

Skyclub 15.11.2023 20:16

У 2023 році, згідно з офіційними сторінками курортів, Лівіньо та Борміо відкриються 2 грудня.
А витяг Carosello та кілька трас поруч з ним обіцяють відкрити вже 18 листопада.
Ми їдемо у НЕКОМЕРЦІЙНИЙ тур до Лівіньо-Борміо на 1-8 грудня, житло вже забронено.
Можна падати на хвіст :beer:

Також я запрошую на закриття гірськолижного сезону 13-21 квітня 2024.
Скіпас також буде БЕЗКОШТОВНИЙ, а житло по смачним цінам можна бронювати вже зараз.

Korben Dallas 16.11.2023 15:52

Ден, а можна його забанити, хоча б до відкриття сезону в Буковелі!...))

Sheridan 16.11.2023 21:21

@Korben Dallas, я розумію шо це жарт. бо ти не менше емпат ніж я. і вмієш радіти за норм бро, коли йому афігєнно )

Додано через 2 хвилини

@Korben Dallas, в мене єдине бажання - виправити назву теми на Лівіньо-Борміньо. Сижу верещу )))

Korben Dallas 16.11.2023 21:45

Я якось, ще до війни, мріяв про Лівіньо❤️🤗⛷️

Sheridan 16.11.2023 23:34

@Korben Dallas , ще катнемо, чувак!

Skyclub 17.11.2023 11:42

Цитата:

Коментар від Korben Dallas (Коментар 419816)
Я якось, ще до війни, мріяв про Лівіньо❤️🤗⛷️

Якщо чесно, то мріяти кращє про Селла Ронду. Навіть при тому, що скіпас подорожчав. якщо порахувати все до купи, то все одно набагато попереду

Sheridan 17.11.2023 12:41

@Skyclub, я це пам'ятаю вже 2 роки. Чи більше вже пройшло, як ти почав піщать від неї. І взагалі я дуже радий, що в тебе все так склалося. І ми обов'язково приїдемо катнути з тобою, коли русня здохне. Круто, що ти є, бро :friends:

Skyclub 17.11.2023 12:49

Дякую, друже, життя у реалі трохи не схоже на життя у ФБ :oops:
А впевненість, що я знайшов найкраще місце для каталки росте з кожним новим побаченим, бо вони вочевидь програють, якщо скласти все до купи.

Skyclub 04.12.2023 21:01

Видосики не грузяццо, то тримайте фото :)))))


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:55.