![]() |
Два раза с ночевкой в Ужгороде. Авто был джип.
Чз Польшу - платная дорога. Два раза по 10 злотых. В конце января ездили в Гармиш, Германия. Словакия само собой - платная дорога. |
От границы до Кракова автобан пока ещё бесплатный. 20 злотых платятся на участке Краков-Катовице. Собственно по маршруту, как заметили выше, все зависит от того насколько повезет с границей. В остальном дорога хорошая, можна попасть в тянучку перед Рабкой-Здруй, но по сравнению с общим временем в пути, потери там будут минимальны.
|
Можливо комусь буде цікаво - словаки почали продаж сезонних скіпасів. Процедура аналогічна минулим рокам. З 19.03 по 30.04 треба заплатити 69Є авансу. Восени доплатити решту (залежить від опцій).
Як і в минулі роки, перевага в тому, що за проплачені 69Є, вже з вчора і до кінця цього сезону можна катати безліміт в Ясні і Високих Татрах. Порівняно з минулим сезоном, негатив в тому, що загальна вартість скіпаса зросла на 20Є і деякі дні в сезоні звиклий скіпас не буде катабельним (це вони набралися дурних ідей в Буковельських жлобів). Загалом, простий скіпас на сезон буде коштувати 219Є. І не буде дійсний: 27-31.12; 4-5.01; 15-16.02 і 22-23.02 (крім грудня, нелогічно-дивний підбір днів, коли не буде діяти скіпас). А той, що дійсний всі дні буде на 80Є дорожчий. |
Інформація для любителів фрірайду - на Хопку в фрірайд-зонах дофіга снігу. До кінця квітня спокійно можна розраховувати на класну каталку.
Доречі, траси також в нормальному стані, взагалі без проталин. П.С. В неділю сніг сипав як зварйований цілий день. Навіть внизу на Лючках. |
@Dobermann, з картинкою цікавіше:
Chopok - v?chod - 2.024 m n.m. - Jasn? N?zke Tatry Predn? Dere?e - 1.646 m n.m. - Jasn? N?zke Tatry |
У темі 1 додатків
Усьо! Закрив сезон 17/18!
Накатав 2 дні в Славську і 20 в Словаччині - і там, і там класно. Хочу ще! П.С. При сезонному абонементі, день катання в Словаччині обійшовся в 256 грн. |
Цитата:
|
@lista, Смотря когда покупать. Сейчас до конца апреля действует акция - 69 евро в апреле и 150 осенью. Выйдет - 219 евро. Осенью, до начала сезона будут подороже.
Подробности Smart Season Pass |
Цитата:
Але часу зробити перший внесок залишилося лише до кінця квітня. |
Можливо хтось знає, чи весна включена в тариф за 150 EUR.
https://content.screencast.com/users...09-03_1323.png Минулих років була включена, надіюсь цього сезону також. |
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:22. |