Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Места и отчёты (https://extreme.com.ua/forum/100-mesta-i-otchyoty/)
-   -   Verbier, endless offpiste (https://extreme.com.ua/forum/mesta-i-otchyoty/13189-verbier-endless-offpiste.html)

Che 14.02.2018 13:09

Цитата:

Коментар від Spin (Коментар 328774)
Круто! Как ориентировались по состоянию склонов на предмет лавиноопасности?

я мониторил погоду с самого начала сезона, плюс бюллетени швейцарские и локальные,
снегопад был за неделю до нашего приезда, так что все более-менее улеглось и мороз стоял все время без изменений.
ну и по приезде пощупал-проверил сперва ...

sanyana 15.02.2018 19:18

Цитата:

Коментар від Che (Коментар 328772)
(тру райдер, отзовись на след. сезон : ) )

Оце "тру" мене лякає...:scared: Але, якщо пригадати Вашу пропозицію в іншій темі, то я мав би бути під номером хочаж би "2".:oops: Це я до того, що хочу!
От тільки чому саме Верб'є?:unknown: Дивлячись на фото, то така сама ситуація була і в Австрії на ці дати. Так само все розкатане і ступінь оцієї розкатаності напряму залежав від пішої доступності... До речі, у Вас скітур комплект? Бо отримавши невеличкий досвід в пересуванні по гребнях в гірськолижних ботах... я манав такі розваги! Хочу, порадившись з просунутими товаришами, купити снігоступи.:good:

Sashko 15.02.2018 20:08

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328838)
купити снігоступи.

снегоступы это для бордеров))))) лучше уж рамные крепы на лыжи кинуть

Lesya_Kl 15.02.2018 22:17

Или скитурные адаптеры на обычные крепления. Ну и камус по-любому

Che 16.02.2018 09:44

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328838)
Оце "тру" мене лякає...:scared: Але, якщо пригадати Вашу пропозицію в іншій темі, то я мав би бути під номером хочаж би "2".:oops: Це я до того, що хочу!

не треба лякатися. малось на увазі желание ходить куда-то, траверсом,вверх вниз на лыжех без лыж ради интересных маршрутов, а не просто катать в 20 метрах параллельно трассам

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328838)
От тільки чому саме Верб'є?:unknown: Дивлячись на фото, то така сама ситуація була і в Австрії на ці дати. Так само все розкатане і ступінь оцієї розкатаності напряму залежав від пішої доступності...

не совсем понятен вопрос.. жилье бронируется в сентябре, поэтому даты выбраны заранее.

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328838)
До речі, у Вас скітур комплект? Бо отримавши невеличкий досвід в пересуванні по гребнях в гірськолижних ботах... я манав такі розваги! Хочу, порадившись з просунутими товаришами, купити снігоступи.:good:

нет, не скитурный. его я беру на бэккантри выезды.
по гребням никто в снегоступах не ходит, можно и улететь куда (если гребень крутой).
лыжи на рюкзак, палки в руки и вперед , там и лёд и фирн может быть и по скалам пошкрябаться..

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328838)
я манав такі розваги!

хмм

sanyana 16.02.2018 16:02

Цитата:

Коментар від Che (Коментар 328858)
малось на увазі желание ходить куда-то, траверсом,вверх вниз на лыжех без лыж ради интересных маршрутов, а не просто катать в 20 метрах параллельно трассам

От саме тому "тру" мене і лякає... Бо нема здоров'я на оце "ходити". Ну, може трохи і є, але задоволення від того... примарне. Мабуть тому більш за все я люблю саме їхати вниз.:girl_dance:
Питання "Чому саме Верб'є?". Малося на увазі чим саме цей курорт так приваблює? Ціною? Доступністю для "не тру" райдерів цікавих маршрутів? Краєвидами? Приміром, що там є такого, чого нема в Маєрхофені?

Цитата:

Коментар від Che (Коментар 328858)
по гребням никто в снегоступах не ходит, можно и улететь куда (если гребень крутой).
лыжи на рюкзак, палки в руки и вперед , там и лёд и фирн может быть и по скалам пошкрябаться..

Цитата:
Сообщение от sanyana
я манав такі розваги!
хмм

Так, саме це я і... хотів сказати. Стаєш одною ногою і провалюєшся по вище коліна. Стаєш другою, хочеш стати, а не можеш, бо то не сніг, а камінь під снігом і пластик бота по ньому, як по склу... Зрешті, не знаю, що з цим робити... Якось пристосовуватись!?:unknown:

Sashko 16.02.2018 16:54

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328872)
Зрешті, не знаю, що з цим робити... Якось пристосовуватись!?

https://images.newschoolers.com/imag...926w_640h.jpeg
люди приспосабливаются.

Che 16.02.2018 16:55

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328872)
От саме тому "тру" мене і лякає... Бо нема здоров'я на оце "ходити". Ну, може трохи і є, але задоволення від того... примарне. Мабуть тому більш за все я люблю саме їхати вниз.:girl_dance:

ну, не надо так сгущать краски, у всех здоровье, всем не нравится вверх лазить, а только вниз катаить ))
но если и случится раз в день пройтись - чтобы не было трагедией

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328872)
Питання "Чому саме Верб'є?".

еще там не был

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328872)
Приміром, що там є такого, чого нема в Маєрхофені

не был в Майрхофене, а из вашего отчета не совсем понятно что там есть ... Слышал от знакомых довольные отзывы, но пока ноги/лыжи туда не доходили.

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 328872)
Так, саме це я і... хотів сказати. Стаєш одною ногою і провалюєшся по вище коліна. Стаєш другою, хочеш стати, а не можеш, бо то не сніг, а камінь під снігом і пластик бота по ньому, як по склу... Зрешті, не знаю, що з цим робити... Якось пристосовуватись!?:unknown:

так, пристосовуватись )
"это фрирайд, детка" © ;)

Che 19.02.2018 14:43

нарезал небольшой ролик.
брал камеру только в последний день, обленился ), к тому времени
кулуары уже были раскатаны, кое-где задуты и жесткие, поэтому пушистых проездов уже не было ...
Skiing Verbier 2018 - YouTube

sanyana 19.02.2018 15:42

Цитата:

Коментар від Che (Коментар 328956)
к тому времени
кулуары уже были раскатаны, кое-где задуты и жесткие, поэтому пушистых проездов уже не было ...

Пригадуючи, як було в Австрії... А було один до одного... Думаю так! Попав туди відразу після гарного снігопаду? Ти - "Цар Гори"!:Yahoo!: Не попав? Ти докатуєш, що є, або дуже далеко ходиш пішки...:crazy:

Добавлено через 1 минуту

Питання за снігоступи все ще лишається відкритим...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:37.